Молитва Сергія Радонезького за здоров’я

Молитва Сергія Радонезького за здоров'я

Здоров’я дитини. Що може важливіше в житті кожного з батьків? Кожне маленьке нездужання відгукується в серці матері і батька величезним болем, а важка хвороба не дає можливості дихати, говорити, жити. На жаль, так влаштований світ: хвороби часто долають навіть найменших дітей. Тоді за їхнє здоров’я борються всі: медики, рідні, просто знайомі люди. І все ж головним помічником в таких складних життєвих ситуаціях був, є і залишається Господь. А найсильніша молитва за здоров’я дитини, про яку й піде мова в даній статті, — це слово, звернене до великого учневі Бога Сергія Радонезького.

Святий Сергій Радонезький

Преподобний Сергій — один із найславетніших святих в світовому православ’ї. Він відомий як засновник Троїце-Сергієвої Лаври, наставник багатьох святих, найбільший ігумен і заступник всій Землі Руської. Для християн він навічно став прикладом праведного смирення. Йому моляться:

Не варто також забувати і про те, що кожен святий є посередник між людьми і Всевишнім. І кожен з них прожив таку ж людське життя, з усіма її потребами і сумнівами. Не є винятком і преподобний Сергій. А чудеса, пізніше створені ним за голосом Господа, стали воістину великими і залишилися в пам’яті православного народу на віки віків. І зараз вони також відбуваються, якщо людина просить звертається в молитві щиро і вірно.

Сергій Радонезький відомий всьому православному світу як покровитель учнів. Часто молитву святому читають учні та студенти перед важливими іспитами. Також нерідко до неї звертаються батьки, діти яких відстають у навчанні.

І все ж головною молитвою до преподобного залишається святе слово про здоров’я дитини. Безліч історичних фактів свідчить про те, що саме Сергій благословляв великих князів на успішні військові походи, зціляв тяжкохворих людей та, що не менш важливо, ніколи не брав дарів за своє добру справу.

Чим допомагає молитва

Сьогодні молитва про здоров’я Сергія Радонезького набирає нової сили: йому моляться в найскладніших випадках, коли навіть найкращі лікарі «розводять руками» і практично втрачають надію на позитивний результат лікування.

Ця чудодійна молитва допомагає зберегти життя і здоров’я молодих воїнів, які захищають свій рідний край від ворожих посягань.

Молитва Сергія Радонезького за здоров’я — величне і глибоке слово. Адже воно зціляє людини не тільки фізично, а й духовно. У наш час сотні тисяч віруючих приїжджають до мощів святого, щоб отримати довгоочікуване зцілення і допомогти близькій знайти Боже благословення.

Молитва Сергія Радонезького за здоров’я дитини — це істина, яка не має початку і кінця, бо в ній криється велика сила благодаті, що здатна творити справжні чудеса, даруючи головне — віру і надію на краще життя: без болю, страхів, страждань і сумнівів — в ім’я Господа і його вічної любові до світу і людству.

Текст молитви:

О, чудовий Сергій Радонезький, Пресвятої і істинний Чудотворець всієї Русі! Молитва твоя зміцнювала Воїнства в бою і народжувала джерела Живоносне, які походять з утроби матері — Землі, зміцни і мій Дух і внутрішніх Воїни, котрі є Господа Ісуса Присутність і Присутність Господа Будди, молитвами чудотворними до виконання Бога у всій істоті моєму і витягну всю неправду, коли-небудь мною творилась і відбиту немочами, хворобами, і стражданнями проживають з Душі і тіла мого. Надіюсь на тебе, Преподобний, що не гребуй мене, і згадай в молитвах своїх, зроби чудо зцілення істинного у Славу Отця нашого Небесного і Матері Вічної Всемилостивий, на благо потаємної і божественної суті моєї. Амінь і Амінь.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: