Молитва про заміжжя Ангелу-хранителю

Молитва про заміжжя Ангелу-хранителю

Молитва Ангелу-хранителю про заміжжя — це прохання, яке є досить популярним серед які заміжніх дівчат. Це не випадково. Адже саме Ангели є заступниками віруючих людей, які передають молитовні прохання Господу Богу.

Як вийти заміж

Кожна людина в своєму житті мріє бути щасливим. У православ’ї щастя — це сім’я, діти і рідні. Тому дуже важливо знайти свою другу половинку для того, щоб в майбутньому створити міцну сім’ю і народити здорових діток. На пошуки своєї половинки іноді можуть піти тривалі роки. Для того, щоб знайти собі гідну пару в православ’ї прийнято читати чудотворну молитву Ангелу-хранителю про заміжжя. Адже молитовне прохання — це досить сильний інструмент, який допомагає сконцентруватися на своїх істинних бажаннях. Якщо його читати щиро і з глибокою вірою в серці, то вона буде обов’язково почута.

Різниці де вимовляти молитовні прохання не має значення. Це можна робити як в храмі, так і вдома. Навіть якщо ви вирішили читати молитовні прохання будинку все одно намагайтеся по можливості відвідувати Божественні Літургії в храмі.

Багато хто задається питанням хто може читати подібні молитви. В першу чергу молитву про заміжжя повинні читатися особисто не про кого то, а про себе. При цьому потрібно чітко знати, чого ви хочете. Під час прохання подумки представляйте свого обранця. Пам’ятайте, що православна молитва — це не магічний ритуал, а спілкування зі святими. Тому не варто розраховувати на те, що після її прочитання до вас прийде звужений і зробить вам пропозицію.

Дуже важливо, щоб ваш улюблений об’єкт був самотнім і не мав дружину. Так як молитва, в якій ви будете просити про заміжжя з одруженим чоловіком почута не буде. Більш того в православ’ї такі бажання вважаються великим гріхом. І прохання про таке можуть обернуться протилежним дією.

Для того, щоб молитви були почуті священнослужителі рекомендують більше творити добрих справ. По можливості намагайтеся допомагати людям, які цього потребують. Намагайтеся займатися благодійністю.

Молитва за угодою про заміжжя Ангелу-хранителю

Якщо дівчина не може довгий час вийти заміж рекомендується читати молитовне прохання за угодою. Це прохання, яке має величезну силу. Її головною особливістю є те, що її вимовляють одночасно двоє і більше людей. Багато людей, які читали молитву за угодою в кінцевому результаті отримали те що хотіли.

Наприклад, хтось страждав безпліддям, але зміг потім народити дитину, хтось має великі борги, але після читання такої молитви зміг благополучно з ними розрахуватися. Дівчата, які не могли довгий час вийти заміж після молитви за згодою вдало влаштовували своє особисте життя.

Дуже важливо такі молитви правильно підносити. Для цього слід виконувати наступні рекомендації:

Для тих, у кого є бажання брати участь в читанні молитов за угодою, але немає знайомих хто може в цьому допомогти необхідно звернеться в найближчу церкву. Так як сьогодні в храмах досить часто читають акафісти. Просто потрібно дізнатися їх точний розклад.

Ангелі Христов святий, до тебе припадаючи молюся, зберігачу мій святий, відданий мені на дотримання душі і тіла мого грішного від святого хрещення, аз же своєю лінощами і своїм злим звичаєм прогнівив твою препрічістую світлість і отгнівшие тя від себе всіма холодцю дели: неправдами, наклепами, заздрістю, осудом, презорством, непокори, братоненавіденіем і злопомненіем, грошолюбство, перелюбством, яростию, скупістю, ненажерством без ситості і опівством, що люди багато говорять, злими помисли і лукавими, гордим звичаєм і блудним Оскаженілий, імий самохідн ення на всяке тілесне прагнення, про зле моє воля, його ж і худобу безсловесніі виставляти свою!

Так како зможеш возреті на мене, або приступити до мене, аки до пса що смердить? Коториму очима, Ангеле Христовий, воззріші на мене, оплетшася зло у мерзенних справах? Так како вже возмог відпущення просити гірким і злим моїм і лукавим діянь, в няже впадаю по вся дні і нощи і на всяк годину? Але молюся ти припадаючи, зберігачу мій святий, Він буде йому милосердний на мене грішного і недостойного раба твого (ім’я), будь мені помічник і заступник на злого мого сопротівніка, святими твоїми молитвами, і Царства Божого причастника ма сотвори з усіма святими, завжди, і нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: