Молитва Ангелу-хранителю на кожен день

Молитва Ангелу-хранителю на кожен день

У кожної людини є свій Ангел-хранитель. До нього звертаються за допомогою в будь-який життєвої ситуації. Щоб звертатися до святого в будь-якій ситуації священнослужителі рекомендують читати коротку молитву Ангелу-хранителю на кожен день. Адже вони є захисниками і заступниками кожного з нас. І молитовні прохання до святих це невід’ємна частина спілкування зі святими.

Навіщо молиться щодня

У кожної віруючої людини є свій ангел охоронець. Він є небесним покровителем і захисником душі. Разом з добрими святими силами в духовному світі існують і занепалі злі демони, які постійно намагаються схилити людини до поганих вчинків.

Щоб цього не сталося і потрібні заступники небесні. Вони оберігають православної людини від всього поганого. Звичайно це не легко, але Господь Бог надає свою допомогу через ангелів хоронителів. Вони нерідко подають християнину знак і підказують правильний вихід з будь-якої ситуації.

Про що просять

Молитовне прохання це такий собі діалог зі святими і ангелами. До них можна звертатися як простими словами, так і спеціальними молитвами з молитовника. У православ’ї існують молитви Ангелу-хранителю на кожен день. Звертатися до них потрібно щодня в будь-якій ситуації. Не важливо зібралися ви купувати машину або просто вирішили зробити добрий намір. Обов’язково заручитися підтримкою святого і успіх у справі гарантований. Звичайно в своїх проханнях потрібно мати і певні межі. Пам’ятайте, що допомога буде надіслана тільки в тому випадку, якщо наміри і бажання благі. В іншому випадку святий не тільки не пошле, але і буде зворотний результат.

Звернення з ангела зберігачу рекомендується читати щодня вранці після пробудження і ввечері перед сном. Як уже згадувалося вище це може бути коротка молитва з молитвослова або прості слова, які будуть сказані від щирого серця. Бажано щоб віруючий знав хоча б одну молитву. При регулярному її читанні буде створена дуже сильний захист. Її можна вимовляти в наступних випадках:

Іноді трапляється так, що людина підпадає під вплив багатьох негативних факторів. В наслідок чого він може захворіти на різні захворювання, які провокують погане самопочуття і змушує змінювати деякі плани. Але не потрібно думати, що це негативний наслідок. Так як іноді Бог намагається попередити людини про щось важливе в його житті. Тому про те, що трапилося, хто вірує неодмінно потрібно задуматися, і щоб легше було знайти відповідь молиться своєму ангелу зберігачу.

Особлива молитва до Ангела

З кожним роком людина все більше починає цінувати своє життя, родину, роботу і т. д. Саме в свій день народження священнослужителі рекомендують читати подячну молитву Ангелу-хранителю на кожен день. Вона допоможе висловити всю вдячність святому за надану допомогу і підтримку. Її можна вимовляти як удома, так і в храмі перед його ликом. Подячні молитовні прохання дуже важливо вимовляти щиро. Також в свій день народження рекомендується по можливості відвідати храм і замовити подячний молебень. Адже за підтримку потрібно святих дякувати.

Текст молитви:

«Віддячити і восславив Господа свого, Єдиного Бога православних Ісуса Христа за добродію Його, взиваю до тебе, святий ангеле Христов, воїн Божественний. Кличу з молитвою подяки, дякую тобі за милість твою до мене і за клопотання твоє за мене перед лицем Господа. Славен будь в Господі, ангела!»

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: