Молитва Ангелу-хранителю в день народження, читається раз в рік

Молитва Ангелу-хранителю в день народження, читається раз в рік

Для кожної людини день іменин — це дуже важливе свято в житті. Адже це не тільки привід погуляти і відсвяткувати початок нового року в житті, але і можливість прочитати сильну молитву в День народження Ангелу-хранителю. Так як згідно православним традиціям саме прохання, виголошені на іменини володіють надзвичайною силою і щирі звернення обов’язково будуть почуті святими.

Навіщо молиться в День народження

Мало хто знає про те, що в ті далекі часи іудеї ніколи не відзначали свій день народження. Це до речі і є одна з основних причин того, що невідоме точна дата народження Ісуса Христа. Традиція відзначати свій день народження прийшла до них римлянами. Цар Ірод був першим хто почав приймати римські звичаї. Але незважаючи на це населення до них відносилося з обережністю. Згодом культура і традиція римлян почала все більше проникати в звички людей.

Поступово багато традицій, в тому числі і відзначення дня народження увійшла твердо в юдейську культуру. І люди почали розуміти, що нічого поганого немає в тому, що збираються найближчі люди і разом з іменинником радіють його свята. У сучасному християнстві в свій день народження дякують Всевишньому і ангела-хранителя за дар життя і читають спеціальне молитовне прохання.

Батьки ж іменинника підносять молитву Ангелу-хранителю в День народження дитини. Такі прохання допомагають не тільки бути впевненим в собі і своєму житті, але і служать захистом від всього поганого. Не зайвим буде в цей день відвідати храм для того, щоб сповідатися і причащатися. Не варто багато часу приділяти столу і пригощань. Перш за все в цей день потрібно зайнятися очищенням своєї душі.

Православні священнослужителі в цей день рекомендують не тільки читати молитву перед ликом святого, а й замовити подячний молебень і запросити на нього своїх найближчих людей.

Ні в якому разі не можна забути свого захисника і потрібно помолитися йому. Їхнім основним обов’язком є:

Кожен віруючий знає, що у християн віра повинна бути на першому місці. Тому про неї не варто забувати в найважливіший день свого життя. При цьому обов’язково аналізуйте прожитий рік. Скільки добрих справ було зроблено, як часто допомагали людям. Просіть у ангела-хранителя сили щоб можна було зробити якомога більше добрих справ.

Православна молитва в День народження Ангелу-хранителю

В першу чергу молитва в день народження символізує прояв любові і віри до Всевишнього. Людина в цей день повинен дякувати йому за своє життя і просити про захист і любові. До свого захисника можна звертатися з різними проханнями. Молитовне прохання, вимовлене в день, коли людина з’явилася на світ вважається таким собі оберегом його на весь наступний рік.

Для того, щоб вона була сильною і почутою святими її необхідно читати, дотримуючись наступних рекомендацій:

Тільки в цей день молитви про кохання, на виконання бажання, зцілення від недуг і інші блага будуть володіти надзвичайною чудодійною силою. Головне після того як збудеться все, про що просили не забудьте подякувати за це.

Текст молитви:

Господи, Боже, Владико всього світу видимого і невидимого. Від Твоєї Святої волі залежать усі дні й літа мого життя. Дякую Тобі, премилосердний Отче, що Ти дозволив мені прожити ще один рік; знаю, що за гріхи мої я не гідний цієї милости, але Ти надаєш мені її по невимовному Людинолюбний. Продовж і ще милості Твої мені, грішному; продовж життя мою в чесноти, спокої, в здоров’ї, в мирі з усіма родичами і злагоді з усіма ближніми. Подай мені достаток плодів земних і все, що до задоволення потреб моїм потрібно було. Особливо ж очисти совість мою, укріпи мене на шляху порятунку, щоб я, йдучи нею, після багаторічної на цім світі життя, прийшовши в життя вічне, удостоївся бути спадкоємцем Царства Твого небесного. Сам, Господи, благослови починає мною рік і всі дні мого життя. Амінь.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: