Молитва Ангелу-хранителю про допомогу

Молитва Ангелу-хранителю про допомогу

Кожен християнин після народження знаходить свого заступника, якого йому дарує Господь. Він не тільки спостерігає за кожним вчинком, але і оберігає, будучи охоронцем. У православ’ї при починанні будь-якої справи і в різних ситуаціях просять про заступництво підносячи молитву Ангелу-хранителю про допомогу у кримінальних справах. Ця молитва має велику силу. Вона допоможе кожному якщо її читати регулярно.

Чудотворна молитва Ангелу-хранителю про допомогу

Кожна людина мріє про щастя і про те, щоб його справи були успішними. Але на жаль, це не завжди можливо. Адже життя так влаштоване, що в ній не може бути все гладко. Щоб розпочаті справи були успішними, а життя було сповнене успіху і щастя необхідно обов’язково заручаться підтримкою святих. Головну роль в житті кожного християнина грає ангел охоронець. Йому і читають молитви заручитися підтримкою на всякий випадок в житті.

До святого заступнику звертаються в наступних випадках:

Також до нього звертаються під час подорожей просячи захистити від нещасного випадку або перед проведенням операції. Читати молитви Ангелу-хранителю про допомогу потрібно не тільки тоді, коли є в цьому необхідність, а регулярно. Тільки тоді вона буде почута, а допомога послана.

Як правильно просити про допомогу

Православні віруючі в ситуаціях, коли їм важко справлятися з труднощами, звертаються за підтримкою святого, а саме Ангела-хранителя. Так як він є покровителем і захисником від поганого. Священнослужителі кажуть, що якщо людина протягом всього свого життя робить добрі вчинки, то у нього може з’явиться не один охоронець, а кілька. Чим більше хороших вчинків, тим більше заступників людина має.

Якщо людині здається, що він не може впоратися з труднощами тоді неодмінно йому потрібно звернутися прохальною молитвою до Ангела-охоронця. Але для того, щоб прохання було почуто його необхідно правильно вимовляти. Священнослужителі дають наступні рекомендації:

Молитовне прохання можна використовувати з молитвослова. Але також її можна вимовляти і своїми словами. Головне, щоб слова були щирими, тоді воно обов’язково буде почутим. Вірте в Всевишнього і святих і життя неодмінно стане кращою!

Текст молитви:

Осіння себе хресним святим знаменням, звертаюся в молитві старанної до тебе, ангеле Христов, хранитель моєї душі і тіла. Іже відаєш справами моїми, посилаєш мене, посилаєш мені щасливий випадок, так не покинь і в мить невдач моїх. Прости мої гріхи, бо ж погрішив проти віри. Захисти, святий, від невезіння. Нехай невдачі і пристрасті-напасті обходять стороною підопічного твого, хай у всіх ділах моїх вершиться воля Господа, Чоловіколюбче, і ніколи не постраждаю я від невезіння. Про сем молю тебе, благодійник. Амінь.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: