Молитви на удачу, успіх у житті, які читати і до кого звертатись?

Для того, щоб притягти у своє життя удачу, потрібно не тільки молитися Богу, Святим, а і намагатися жити праведним життям. Кожна людина має пам’ятати, що лише тим, хто щиро вірить у Бога і старається не грішити, приходить швидка допомога. Хоча милість Божа не має обмежень, він допомагає навіть людям грішним, бо на все його воля.

Короткий зміст:

Молитва до ангела охоронця

Молитви на удачу та успіх

Святий ангел Господній, благодійник мій і покровитель, тобі молюся я, грішний раб Божий (ваше ім’я), допоможи мені православному, що живе за заповідями Божими.

Прошу тебе про дещо: не прошу золота, не прошу надлишків, не прошу ситості, але прошу допомогти мені у шляху моєму по життю, прошу підтримати у важкий момент, прошу удачі, а все інше прибуде саме, якщо буде на те воля Господа Бога.

Про більше не думаю, крім як про удачу на життєвому шляху своєму і справах всяких.

Вибач, якщо грішний перед Богом і тобою, моли за мене Отця нашого Небесного і відправ на мене благодать свою. Амінь.

Молитва Богу

Господь Бог, Спаситель наш і батько наш Небесний! Хай злетить слово моє до тебе, та не загубиться воно в молитвах інших, та не опоганиться воно в помислах гріховних!

Кожне дитя своє Ти наставляєш на стан праведності і радості. Кожне дитя своє, що кається, Ти прощаєш і милуєш, любов’ю своєю зціляєш і пороки омивається з обличчя грішного.

Ті, хто вірять і моляться, спокій і щастя знаходять біля Тебе. Даруй і мені, рабу твоєму (ваше ім’я), прощення Своє і удачу в справах благочестивих та праведних. В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь.

Молитва до Матрони Московської

Блаженна Матрона Московська, заступниця і захисниця всіх, хто живе на Землі! Попроси у Господа Бога про милість і прощення мені, рабу Божому (ваше ім’я), гріховних діянь.

Молю і клянусь не губити душу свою грішними справами і помислами. Допоможи мені стати успішним і нагороди удачею у благих починаннях. Молися за мене перед Господом Богом, який все бачить, і не дай загинути моєї душі в гріхах. Амінь.

Молитва Богородиці

Потрібно молитися перед іконою Богородиці

О, Пресвята Богородиця, Володарка Небесна! Я, раб Божий (ваше ім’я), припадаю до чудотворної ікони твоєї зі страхом, любов’ю і щирою вірою в силу Господа Всевишнього.

Молю тебе про допомогу, захист і удачу. Ти не відвертаєшся від тих, хто звертається до тебе, так не відвернися і від мене, попроси Господа Бога! Нехай збереже він мене від невіри і єресі, нехай удача стане моєю супутницею по життю, та не піддамся я спокусі.

Ти, Свята Богородиця, позбав всіх віруючих і мене від спокус життєвих, горя, бід нестерпних і від смерті раптової. Даруй мені і близьким моїм силу духу у протистоянні злу всякому, смиренність серця, чистоту помислів.

Дозволь мені спокутувати гріхи мої і відпусти мені всі мої гріхи. Я вдячно буду оспівувати велич твою і милість твою безмірну до віруючих тут, на Землі. Славлю тебе, Богородиця, і славлю Господа Бога Всемогутнього, на віки віків. Амінь.

Молитва до Серафима Саровського

О, великий Саровський Чудотворець Серафим! Ти помічник всім людям, що звертаються до тебе. У дні життя на землі ти кожного приймав і розраду йому знаходив, допомогу надавав. Бачити тебе на благо було, так як мав ти дар зцілення і прозріння.

Коли забрав Бог Всевишній тебе до себе, Серафим Саровський, не забув ти про віруючих на землі і сила твоя чудотворна тільки збільшилась. Усім, хто звернувся до тебе, ти до цього дня допомогу надаєш.

Прошу тебе, я, раб Божий (ваше ім’я), принеси молитву про благополуччя моє Господу Богу Всевишньому. Прошу дарувати мені благополучне життя земне і душевне спасіння.

Допоможи відгородитися від гріховних падінь і навчи покаянню, щоб вийшло мені гідно життя на землі прожити і в Царство Небесне увійти, оспівувати там Господа Бога, на віки віків. Амінь.

Молитва від Ванги

Ангел охоронець мій, світлий і добрий, страж тіла і душі, що зверху дивиться на мене! Я, раб Божий (ваше ім’я), перед тобою схиляюся і з благанням звертаюся. Відпусти мені всі гріхи мої, які зробив я в невіданні.

Допоможи мені, ангел охоронець, притягнути в моє життя удачу, надай можливість бути здоровим і багатим. Здоров’я і багатство мені не для зла потрібно, а для життя спокійного. Ангел Світлий, від тебе моя благополучна доля залежить.

Твоя допомога мені потрібна зараз, надай мені удачу і везіння, прошу і благаю тебе про це. Амінь.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: