Молитви ангелу охоронцю на різні випадки життя, як правильно читати?

Молитва ангелу охоронцю — це універсальний спосіб позбавитись від невдач, які з часом починають переслідувати майже кожну людину. Ми постійно щось робимо неправильно, але не помічаємо цього доти, доки у житті не почнуться серйозні труднощі. Звернувшись по допомогу до ангела охоронця, можна полегшити життя, покращити ситуацію, досягти перемоги у важкій справі. Молитви ангелу охоронцю дуже хороші тим, що їх можна читати вдома, без свічок, без ікон.

Короткий зміст:

Ранкова молитва

Молитва ангелу охоронцю

Ангел охоронець, захисник моєї душі і мого життя, не залиш мене грішного, не залишай мене через моє незнання. Не дай місця лукавому демонові заволодіти мною, моїм тілом; зміцни мою руку і настав мене на шлях порятунку. Святий ангел Божий, охоронець і захисник моєї душі і тіла мого, мені вибач, якщо образив тебе у дні життя мого, якщо грішив напередодні. Захисти мене сьогодні, збережи мене від усякої спокуси, і нехай я не розгніваю Бога. Молися за мене Господу, нехай він зміцнить мене, щоб я був гідним благості його. Амінь.

Вечірня молитва

Ангел охоронець, захисник мій Святий і покровитель душі і тіла мого, пробач, якщо я грішив у день сьогоднішній; і від усякого лукавства звільни мене, щоб Бога не розгнівати. Моли Бога за мене грішного і недостойного раба, щоб я був вартий доброти і милосердя його, Святої Трійці і Матері Господа мого Ісуса Христа і всіх Святих. Амінь.

Від невдачі

Звертаюся в молитві старанній до тебе, ангел Христовий, хранитель моєї душі і тіла. Ти відаєш справами моїми, направляєш мене, посилаєш мені щасливий випадок, так не покинь і в мить невдач моїх. Прости мої гріхи, бо ж грішив проти віри. Захисти, святий ангел, від невезіння. Нехай невдачі і напасті обходять стороною підопічного твого, хай у всіх ділах моїх вершиться воля Господа, і ніколи не постраждаю я від невезіння. Про це молю тебе, благодійник. Амінь.

Від хвороби

Святий Ангел, воїн Христовий, до тебе я звертаюся по допомогу, бо у важкій хворобі тіло моє. Прожени з мене хвороби, наповни силами тіло моє, руки мої, ноги мої, проясни голову мою. Я молю тебе, благодійника і захисника свого, бо слабкий надзвичайно, немічний став. І страждання великі відчуваю від хвороби своєї. І знаю що від слабкої віри моєї і від гріхів моїх тяжких наслана мені хвороба в покарання. І це є випробування для мене. Допоможи, Божий ангел, виручи мене, оберігаючи тіло, щоб виніс я випробування і не похитнув би нітрохи віри своєї. А ще прошу тебе, захисник мій, моли за душу мою Бога нашого, щоб він бачив каяття моє і зняв хворобу з мене. Амінь.

Для захисту родини

Молю тебе, ангел охоронець мій добрий, який робить добро мені, світлом своїм осяяв мене, захистив від напасті всілякої. І ні звір лютий, ні ворог мене не переможе. І ні стихія, ні лиха людина мене не знищить. І ніщо завдяки твоїм старанням не заподіє мені зла. Під святим твоїм заступництвом, під захистом твоїм я перебуваю, любов Господа нашого отримую. Так захисти ж родину мою, дружину/чоловіка, дітей моїх, яких люблю я, як Ісус звелів, вбережи від усього, від чого мене захистив. Нехай ні лютий звір, ні ворог, ні стихія, ніяка лиха людина не заподіє нам зла. Про це молю тебе, ангел святий, воїн Христовий. І буде на все воля Божа. Амінь.

Перед важливою справою

Ангел Божий, хранителю мій святий, на допомогу мені від Бога з небес даний! Старанно молю тебе: ти мене просвіти, і від усякого зла збережи, до благого діла настав, і на шлях спасіння направ. Допоможи мені, рабу Божому (ім’я), як допомагаєш усім з волі Господа Бога. Убережи мене від тяжких бід, бо потрапила душа моя в спокусу. Убережи від проступків, щоб шкоди нікому не заподіяв і Божих заповідей тим не порушив. Спаси, святий, спини від того, щоб іншим не доставити страждання через недогляд свій і слабкості свої. Убережи, спаси мою душу і помолися за мене перед Господом. На тебе, мій ангел-охоронець, надії свої покладаю. Амінь.

При постійних проблемах

Ангел охоронець, до тебе припадаючи молюся, захисник мій святий, відданий мені на дотримання душі і тіла мого грішного од самого святого хрещення! Я своїми лінощами і своїм злими діяннями розгнівав тебе, твою доброту відвернув: неправдами, наклепами, заздрістю, осудом, презирством, непокорою, злопам’ятністю, грошолюбством, перелюбством, скупістю, ненажерством без ситості, злими помислами і лукавими! Подивись на мене, наблизься до мене, Ангел Христовий, оскільки заплутався я у мерзенних справах. Я відпущення гріхів прошу за мої лукаві діяння, які полонили мене вдень і вночі, кожну годину. Молюся тобі, припадаючи, захисник мій святий, будь милосердний до мене грішного і недостойного раба Божого (ваше ім’я), будь мені помічником і заступником від злого мого супротивника, від невдач і незгод. Святими своїми молитвами захисти мене від сьогодні і до настання Царства Божого, з усіма святими, завжди і нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Слід пам’ятати, що потрібно не лише просити по допомогу ангела охоронця, але і самостійно щось робити, адже наші пращури з давніх часів казали, що під лежачій камінь вода не тече. Ну і не варто чекати допомоги вищих сил, якщо ви будете постійно грішити: заздрити, говорити про інших з осудом, завжди бути злою людиною і таке інше.

Коментарі відвідувачів:

Віктор

Після того, як я почав двічі на день читати молитву ангелу охоронцю, у мене життя стало краще. Не скажу, що я прямо купаюся у грошах, але фінансові проблеми не є такими гострими, морально я теж став набагато міцнішим, тепер мене дуже важко вибити з колії. Думаю, кожна людина повинна хоч іноді звертатись до вищих сил, адже вони є, вони здатні нам допомогти, потрібно їх лише попросити про це. Молитву читаю зранку та ввечері, вдома, а до церкви ходжу лише на Пасху.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: