Молитва від високого тиску

Молитва від високого тиску

Американські вчені відзначили цікаву закономірність, що віруючі живуть на п’ятнадцять років більше, ніж звичайні люди. Віруючі живуть за заповідями християнської учення, а православна молитва від надмірного тиску рятує від гіпертонічного кризу і є багато свідчень цього факту.

Значення молитов для здоров’я

Захворювання серцево-судинної системи знаходиться на другому місці за смертністю після онкології. Відомий російський фізіолог А. Павлов називав гіпертонію неврозом судин. Чим менше людина відчуває негативних емоцій, тим менше шансів захворіти на гіпертонію, бронхіальну астму та отримати ракову пухлину як наслідок образи.

За християнським заповідям не можна випробовувати почуття заздрості, яке роз’їдає душу. «Полюбити ближнього як самого себе» основна заповідь християнського вчення. Серед православних молитов існують тексти, які допомагають при нестабільному артеріальному тиску. Це молитва від гіпертонії святому Олександру Свірського і від гіпотонії святий Ангеліні. Про чудеса ікони святого Олександра ходить численні історії, і за життя він здійснював богоугодні вчинки.

Олександр Свірський найбільш шанований святий в Україні і до нього звертаються:

Свята Ангеліна належала до давнього роду Чорногорії. Її чоловік Стефан був сліпим, але гідним і мудрим правителем. Після смерті чоловіка вона постриглася в черниці і займалася будівництвом церков і благодійністю, прославилася добротою і щедрістю до людей. Звертаються до ікони святого Ангеліни з проханнями:

«О, прославлена ​​свята мати наша Ангеліна! Ти на небесах, в Божому домі, почуй молитви наші і не залиш нас без уваги! Донеси молитви наші Господу Богу, вкажи нам шлях праведний, та після смерті нашої ми поклонімся перед Господом на Небесах і зійдемо до нього разом з Тобою! Благочестива мати наша, почуй нас, бо лихоліття спіткало нас. Про допомогу Твоєї просимо, на милосердя Твоє уповаємо. Згадуємо Ймення твоє, і Отця, і Сина, і Святого Духа. На віки вічні. Амінь».

Молитва від високого тиску святому Олександру:

«Святий Олександр! Багато доріг ти пройшов, багато життєвих перешкод подолав.

Ти невтомно боровся з труднощами, і не зупинявся на досягнутому.

Твої піддані схилялися перед тобою і пишалися твоїм розумом і перемогами.

Ти вірив в Господа і Небо і завжди отримував благословення на добрі справи.

Я багато доріг виходив, багато зазнав труднощів і завжди пам’ятав про тебе.

Допоможи мені бути твердим, не зупинятися перед труднощами

І вміти в складнощах життя не сумувати і не коритися долі, люблячи життя,

Думати про Небо, про душу свою і своїх земних вчинках. Амінь».

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: