Молитва щоб забути людину, викинути з пам’яті назавжди

Молитва щоб забути людину, викинути з пам'яті назавжди

Любов — сильне почуття між двома долями. Не так уже й легко позбутися від цього прекрасного тяжіння, якщо одна зі сторін зраджує іншого. Як би не хотілося забути кохану людину, не у всіх це виходить. У таких випадках доводиться залучати вищі сили. Існує багато різних молитов, як забути кохану людину або розлюбити його назавжди.

Як забути зраду

Найчастіше людина залучає магію для розставання. Щоб полегшити душевні страждання після зради, залишається лише шанс за допомогою змов. Зараз в інтернеті є безліч видів обрядів, які проводять особисто постраждалі. При виборі конкретного методу, потрібно спочатку подумати і осмислити всю ситуацію, що склалася.

Якщо не залишається ніяких найменших шансів на відновлення відносин, тоді впевнено вибирайте обряд і доводите все до кінця. Чи не закінчений спосіб розриву з коханим, може привести до наслідків. Адже з магією краще не жартувати. Будь-яка розсудлива людина, розуміє, що якщо взяти молитву, щоб забути людину — викинути з пам’яті, значить варто довести всю процедуру обряду до кінця без всяких сумнівів.

Простий обряд для розставання

Спершу варто спробувати найлегший спосіб забути кохану. Ця процедура робиться на убуваючу місяць. Це означає, що зменшується місяць допоможе любові повільно піти. У пізній час доби потрібно вийти на найближче перехрестя і плюнути, а потім проговорити заклинання:

«Я, Раба Божа (своє ім’я) ніколи не стану нудьгувати за своїм плювку, так і по своєму колишньому коханому, Рабу Божому (ім’я колишнього коханої людини) не буду більше ніколи сумувати! Мій Ангел Хранитель душу мою врятує, серце моє збереже від туги. Амінь».

По поверненню додому не можна повертатися і озиратися. Ні в якому разі нікому не розповідати про скоєне. В цей обряд вкласти всю віру і бажання. На питання: «Як забути людину, яку любиш і пам’ятаєш?» Багато хто відповість: «Ніяк!». Але завдяки величезному бажанню і правильно проведеного обряду, можна зробити неможливе.

Народні змови

У разі раптового розставання допоможуть кілька обрядів. Подібні ситуації трапляються не рідко в наш час. Для швидкого розриву відносин між люблячими людьми необхідно багато зусиль. За допомогою змов набагато ефективніше позбавляються від наслідків при розставанні:

Дуже складно контролювати емоції і почуття, якщо зраджують. Чоловік або жінка іноді замикаються в собі і навідріз відмовляються від допомоги з боку. У таких ситуаціях надійним способам є різні змови для більш щадного розставання.

Кожен день читати молитви перед дзеркалом. Попередньо купити свічку в храмі. Перед обрядом вимити руки і розчесатися. На повний місяць на підвіконня поставити блюдце з водою так, щоб місяць відбивався в тарілці в воді. Вранці загадати бажання:

«Хочу забути раба (ім’я) назавжди! Нехай буде так. Амінь!»

Проговорити три рази над блюдцем і частиною води вмитися за годинниковою стрілкою. Іншу воду залишити для іншого обряду. Опівночі запалити свічку і поставити перед дзеркалом. Попередньо взяти заряджену воду і після молитви помити в ній руки, після вилити за поріг. Відразу лягати спати, ні з ким не розмовляючи до ранку.

Яку молитву читати, щоб забути людину і почати все з чистого аркуша

Всі обряди слід проводити з чітко обдуманим планом дій. В основному подібні змови виробляють ввечері чи опівночі на убуваючу місяць. Як би боляче не було, але все ж доведеться пройти кроки:

 • Ухвалення усвідомлення того, що любов безмовна.
 • Прощення себе і людини, який зрадив або пішов.
 • Відпустити того, хто не потрібен для щасливого майбутнього.
 • Почати дарувати любов всім навколо.
 • Життя триває, потрібно змиритися з ситуацією і жити далі.
 • Після другого кроку прочитайте сильну молитву, щоб забути кохану людину і відпустити назавжди.

  «Я відпускаю себе.

  Нехай Вищі Сили вирішать нашу долю.

  Я відпускаю тебе з усією твоєю любов’ю, яку ти мені дарував.

  Я відпускаю тебе з усім хорошим, що було у нас.

  Я відпускаю тебе з нашими сварками і нерозумінням, невдоволенням один одним.

  Я відпускаю тебе з любов’ю. Відпускаю. Відпускаю. Відпускаю.

  Йди з Богом. І нехай Вищі Сили вирішать твою долю. Амінь.»

  Потрібно читати молитву щоранку перед дзеркалом. Доповнювати молитву можна своїми словами, які йдуть від душі.

  Як жити далі після розставання

  Віра в себе і свою силу допоможуть прискорити процес відновлення душевного стану. Чимало важливо має значення підтримка рідних і близьких. Бажано, захистити себе від спілкування з предавшим людиною. Найчастіше наповнювати дні позитивними моментами і емоціями, відвідувати улюблені місця, які нагадують про приємні речі в житті.

  При необхідності повторити обряди, які раніше виконувалися. Для додаткових зусиль виконати більш ніж один обряд. Якщо почуття не проходить, можна спробувати інші змови. Обряди перед дзеркалом несуть велику силу. При правильному виконанні даних дій, ефект не змусить себе чекати.

  Якщо не вийде вивчити молитви, можна читати з листка. Всі змови вимовляються пошепки, а саме пошепки. Після виконання деяких обрядів, слід умитися три рази і вимити руки святою водою. Якщо процес відбувається опівночі, після ні з ким не розмовляти до ранку. Після цього не розповідати про зроблене діянні. Поки не виповниться то, для чого все робилося.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: