Молитва про допомогу Миколі Чудотворцю

Молитва про допомогу Миколі Чудотворцю

Коли людина відчуває нестерпні страждання і душевний біль, він часом не знає до кого звернутися. Іноді люди сумніваються, яке прийняти рішення. Православні люди звертаються з молитвою про допомогу до Миколи Угодника і за порадою.

Хто такий Микола Угодник

Напевно немає такої людини, яка не знає про святого Миколая Чудотворця. Це не вигаданий персонаж біблійних сказань. Така людина дійсно жив в третьому столітті до нашої ери. Він народився в благочестивій і заможній родині і був єдиною дитиною. Його життя почалося на Лікійської землі, тепер це територія Туреччини.

З раннього дитинства Микола цікавився святим писанням, а коли закінчив навчання, відвідав Єрусалим. Тоді він прийняв рішення присвятити життя служінню Богу. Своїми праведними справами він допомагав знедоленим і бідним людям, захищав від гонінь і переслідувань. Сам кілька років перебував у в’язниці. Микола був безстрашним і мужньою людиною. Отримавши спадок батьків після смерті, пожертвував на потреби хворих і жебраків.

Помер Микола Чудотворець на схилі років, його останки зберігаються в місті Балі Італія. За життя святитель допомагав реальними справами і словами, а після його смерті до нього можна звернутися за допомогою і порадою. Кожна людина, яка буде просити про підтримку, буде почутий. Данина і повагу до святого залишилися в архітектурних спорудах храмів в Туреччині і Греції, на Кіпрі, в Хамовниках Росія

Сприятливі і небажані дні молитви про допомогу

Микола Чудотворець був прикладом любові до ближнього. Він ніколи не відмовляв у підтримці та порадах. До нього можна звернутися і молитися:

Слово, звернене до святого Угодника, заспокоює, додає віри, спокою і бадьорості.

Однак за церковними канонами не слід турбувати святого через дрібниці, тільки в разі гострої необхідності. Крім того існують сприятливі дні прохання і небажані.

Сприятливі дні:

Небажані дні для молитов:

Як просити допомоги у Миколи Чудотворця

Тексти можна брати в молитовнику. Всі молитовні прохання діляться на:

Для того щоб Святитель почув молитву необхідно дотримуватися правила:

 • Придбати в церкві ікону, свічки, хрестик, свячену воду, просфору.
 • У ранковий час хреститься біля ікони, з’їсти трохи просфори і читати щиро молебень.
 • Молитву святому Миколаю Чудотворцю про допомогу необхідно читати щодня в один той же час поспіль 40 днів.
 • По завершенню читання 40 днів вимовити вдячний молебень.
 • Не забувати слова подяки за успішному вирішенні справи.
 • Сильна молитва про допомогу Миколі чудотворцеві

  Молитва, звернена до Миколаю Чудотворцю, має сильну дію і дуже популярна серед віруючих людей. Святий творив дивовижні речі ще за життя. Під час читання молитви необхідно перейнятися глибокою вірою до Святого, по вірі дається. Подумки необхідно сформулювати прохання, а потім починати молебень. Молитися слід в ранковий і вечірній час. Підкріпити молитву можна читанням Псалма 37.

  О, всеблагий отче Миколаю, пастирю й учителю всіх вірою, хто до твого заступництва, і теплою молитвою тебе закликають, скоро попильнуйте, і визволи Христове стадо від вовків гублять е, сиріч від навали латинян лукавих, вставши на ни.

  Захисти і збережи країну нашу, і всяку країну в Православ’ї сущу, святими твоїми молитвами від мирського заколоту, меча, нашестя чужинців, від междуусобния і кровопролітния лайки.

  І якоже помилував єси тріех чоловіків в темниці сидиш, і позбавив єси їх царського гніву і посічені мечнаго, тако помилуй і спаси Великої, Малої і Білої Русі народ православний від пагубния єресі латинських.

  Яко да твоїм клопотанням і поміччю, Своїм же милосердям і благодаттю, Христос Бог, так споглянув милостиво оком Своїм на люди в невігластві сущія, іже правиці ні Шуйці своє не пізнали, паче же юния, КІІМ зваблювання Латинської глаголют в їжаку отвратіті від віри православної, хай просвітить розум людей Своїх, та не спокусяться ж і не відпадуть від віри батьківськи, совість, суєтними мудрованьмі і невігластво приспану, так збудить, волю зверне до зберігання святої віри Православния, нехай пом’яне убо віру і смирення отців наших, живіт свій за віру Пр вославную поклали, ті, хто приймає моління теплия святих угодників Своїх, в землі нашої просіяли, що дотримують нас від омани і брехні Латинської, нехай збереже нас у святому Православ’ї сподобив нас на Страшному судіще Своєму деснаго стояння з усіма святими. Амінь.

  Святий Угодник обов’язково допоможе, він почує і пошле допомогу. Треба тільки сподіватися і чекати.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: