Молитва Миколі Чудотворцю про допомогу в грошах

Молитва Миколі Чудотворцю про допомогу в грошах

Без коштів не буває гідного життя. Так склалося в суспільстві, що людина повинна трудитися і заробляти гроші на задоволення своїх потреб в їжі, одязі, послуги. Що робити, коли людина відчуває потребу, він втратив роботу, і немає коштів утримувати себе і сім’ю. Молитва про допомогу в грошах Миколі Чудотворцю допомагає людям зміцнитися у вірі, в пошуках гарної роботи і зміні матеріального благополуччя. Без грошей людина впадає у відчай і відчуває сильне відчай.

Про що просять в молитвах святого

Святий Миколай завжди при житті допомагав бідним в грошових питаннях. Він віддав спадок батьків нужденним людям. Допоміг батькові трьох дочок видати їх заміж, а не зробити втіхою для багатих чоловіків. Звичайно, молитви не зроблять людину мільйонером, але пошлють можливість їх заробити. Коли людина молиться, він не повинен просити грошей.

Прохання необхідно формулювати в наступному вигляді:

Коли просити

Існують особливі правила за церковними канонами, коли слід читати молитву Миколи Угодника про гроші, про благополуччя і молитви про багатство і процвітання. Це певні дні:

Крім бажаних днів для молитви про поліпшення матеріального становища існують неприпустимі дні:

Головним в молитві це наявність великої віри. Моліться, і допомога буде, просите, і вам воздасться. Молитовні слова не дадуть впасти духом і додасть віри в зміні ситуації. Зазвичай в молитвах людина несе нестерпний біль і просить про допомогу.

Молитва Миколі Чудотворцю на гроші і удачу

У православній вірі існують три сильних благання про процвітання і багатство. Це молитви Спиридону Тріміфукнтскому, Матрони і Миколі Чудотворцю. Прохання до Святого Миколая необхідно звертати двічі в день, в ранковий і вечірній час біля ікони Святого Миколая. Тоді зусилля не пропадуть дарма. Можна зміцнити благання читанням Псалма 37.

Крім ранкової та вечірньої молитви можна звертатися протягом дня. Виписати текст і покласти в зручне місце. У скрутних ситуаціях звернення до молитви допомагає зняти напругу в фізичному і психічному плані. Після прочитання тексту прийде поняття як вчинити.

Основні правилами дотримання читання молитовних слів в домашній обстановці:

 • Запалити 3 свічки перед образом святого і чашкою святої води.
 • Уявити ситуацію як ніби гроші вже присутні.
 • З молитвослова прочитати кілька разів текст.
 • Перехреститися і випити ковток води.
 • Не забувати після закінчення молитви дякувати Господу і Святого Миколая.
 • Треба також займатися благодійністю, робити пожертвування. Це необов’язково великі суми грошей, головне щоб це бажання було від душі.

  Існує сильна молитва на багатство Миколі Чудотворцю, до якої необхідно вдаватися тільки в разі крайньої необхідності. Не варто турбувати святих через дрібниці. Гроші з’являться відразу після першого прохання, але витрачати їх необхідно на те, про що просили. Коли прохання про гроші пов’язана з хорошим і благою справою святий обов’язково допоможе.

  «Про добрий наш пастирю і богомудрий наставниче, святителю Христовий Миколу! Почуй нас грішних (імена), що моляться тобі і закликають на допомогу швидке заступництво твоє: дивись нас немічних, звідусіль схоплять, всякого блага позбавлених і розумом від малодушності потьмарених.

  Попильнуйте, угоднику Божий, не залиш нас в гріховних полоні бити, та не будемо в радість ворогом нашим і не помремо в лукавих діянь наших. Моли про нас недостойних Творче нашого і Владику, Емуже ти зі безтілесними лики предстоіші: милостива до нас сотвори Бога нашого в нинішньому житії і в майбутньому веце, та не віддасть нам по справою нашим і по нечистоті сердець наших, але по Своїй благості віддасть нам.

  На твоє бо клопотання уповающе, твоїм заступництвом хвалимось, твоє заступництво на допомогу закликаємо і до пресвятому образу твоєму припадаючи допомоги просимо: спаси нас, угоднику Христовий, від зол знаходять на нас, та заради святих твоїх молитва не обійме нас напасти і не загрузнемо в безодні гріховність і в багні пристрастей наших.

  Моли, святителю Христовий Миколу, Христа Бога нашого, нехай дасть нам мирне житіє і відпущення гріхів, душам же нашим порятунок і велику милість, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь».

  Важливо текст читати осмислено, розуміючи слова, з щирістю і вірою. Таке прохання краще читати по четвергах в храмі. Якщо мета прохання жадібність і користолюбство, то молитви не будуть почуті. Жадібність і зневіри важкі гріхи. В цьому випадку треба просити про порятунок душі.

  Багато хто вважає, що молитися про гроші це гріх. Ніде правди діти буде не працювати, а просити отримати гарну винагороду за працю цілком нормально. Це не засуджується Господом і підтримується допомогою святих.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: