Молитва Миколі Чудотворцю про сім’ю

Молитва Миколі Чудотворцю про сім'ю

У житті будь-якого православного християнина рідні люди є найважливішою і священної цінністю. У більшості випадків віруючим в житіє доводиться досить непросто, адже можуть на шляху зустрічатися складності, печалі і навіть часом і втрати. Між близькими людьми часто можуть виникати сварки, з’являтися неприємності на роботі або в бізнесі, постійно нахапає часу, виникають проблеми зі здоров’ям і т. Д.

Однак, якщо у віруючого є сім’я і там все спокійно і гладко, то все найважчі негаразди відходять на другий план, адже тоді настає почуття щастя, впевненості та світу. Для того щоб у відносинах з рідними людьми завжди була панувала гармонія може допомогти молитва про збереження сім’ї і напоумлення чоловіка Миколі Чудотворцю, а ось про те, коли і як найкраще читати слова, та й який їхній текст можна дізнатися з цієї статті.

Чому православні вибирають Святителя Миколая

Віруючі люди навіть після того як Святий відійшов в інший світ вірують в його чудодійну силу. З усього світу з’їжджаються прочани до того самого місця, де знаходяться святі мощі Богоугодніка. Християни переконані що після смерті Великомученик також прислухається до їх молебельним прошениям і допомагає їм.

Той, хто втратив найдорожчу людину, волають про те щоб його душу спіткало умиротворення. Той, хто нещасний, молиться про зміну долі. Всім тим, кому дійсно потрібно вспоможение можуть звертатися за підтримкою до Святителю Мірлікийському через молитвословие.

Молитва про достаток в сім’ї Миколі Чудотворцю і її збереженні

Зберегти і зміцнити узи шлюбу є не тільки великим, але і благим діянням. І захистити їх можна за допомогою самих звичайних речей, таких, як посмішка, подарунок, добрий просту розмову, смачно приготовлена ​​їжа, якою кожна людина може порадувати своїх рідних, а також молитовне звернення.

У разі якщо між двома чоловіками виникла хворобливі розбіжності і непорозуміння, то тоді необхідно обов’язково звернутися до молебні. Причому слід пам’ятати, що, звертаючись у молитві головне взяти все провини на себе і тільки після чого зійде на вас всеосяжне божественне вспоможение. Вимовляєте молитвословие щодня (найкраще в ранкові години) щоб зміцнити ваш таємний союз. Стоіт помітити, що одним з головних заступників і заступників сімейного щастя і спокою вважається Святитель Мирлікійський, до якого належить звертатися в проханні про поблажливість благоговіння. Молитва Миколі Чудотворцю про сім’ю може бути звернена до Святого в будь-який день і час, але все ж найбільш сприятливим є 19 грудня, чи то пак день, коли християнська церква проводить святкування в честь пам’яті Великомученика.

Як молитися

Молитва Миколі Чудотворцю про збереження сім’ї надає віруючому як сил, так і впевненості, адже дорога до творення чогось нового досить непроста і подолати її здатна тільки жінка, наділена мудрістю. А головним при цьому є те що слід вірити в ті речі за які борешся, сподіваючись на Вседержителя, і не втрачаючи своє істинне обличчя.

Вимовляти молитвословие, що впливає на людську долю слід щодня протягом 40 днів, а якщо з якоїсь причини був пропущений один з молитовних днів, то весь православний обряд необхідно повторити з самого початку, бо так людина не відчує бажаного результату.

Читати молитвословие Великомученику кращого за все в малолюдних місцях або ж стінах будинку постав перед собою чудотворний образ зі Святим. Однак перш ніж буде виголошена молитва про повернення чоловіка в сім’ю Миколі Чудотворцю і про її збереження потрібно взяти до уваги деякі

Молитовні слова святителю Мірлікийському про збереження сімейних уз:

«Про всехвальний і всечестівий архієрею, великий чудотворче, Святителю Христовий, отче Миколаю, чоловіча Божий і вірний рабе, чоловікові бажань, посудині обраний, міцний стовпі церковний, світильнику пресвітлий, зірка осіявающая і висвітлює всю всесвіт: ти єси праведник, яко фінік процветший, насаджений на подвір’ях Господа свого, живий в Мирах, світом облагоухал єси, і миро невисихаюча благодаті Божого виділяючи. Твоїм ходою Пресвятий отче, море висвітлити, егда многочудная твоя мощі шествоваху до міста Барський, від сходу до заходу хваліть ім’я Господнє»

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: