Молитва Миколі Чудотворцю про дочку

Молитва Миколі Чудотворцю про дочку

Будь-яка мати турбується про свою дитину і готова заради здоров’я і благополуччя дитя навіть віддати своє життя. Православна молитва про дочку Миколі Чудотворцю — є одним з кращих способів вспоможения чаду. А ось що саме слід чекати від молитовного прохання, як правильно його вимовляти і яку молитву Святому найкраще читати можна дізнатися з нижченаведеного джерела.

Молитва про заміжжя дочки Миколи Угодника

Кожна віруюча людина бажає отримувати, то що він просить в цю ж мить. Однак Всевишній відає, в чому насправді потребує християнин, що йому буде дуже корисним, а що обернеться невдачею, тому не варто впадати у відчай що молитовне прохання для дитини не діє в тому сенсі якого б хотілося батькові.

Волають про допомогу для свого дитя повинен показувати свою повагу і смиренність до Отця Небесного, молити найбільше про примноження любові та із знанням, ніж відчувати потребу в отриманні якогось конкретного і швидкого результату. Не дарма ж кажуть кличте в молебні і Всевишній обділить вас своєю благодаттю. Він дарує вам якщо й не те, про що моліть, то тільки що буде краще цього.

Як правильно вимовляти молиться

Материнське прохання про свою дитину приховує в собі особливу священну силу, яка буде вспомогалі і захищати протягом усіх її життєвих етапів, т. Е. Починаючи з моменту її появи на світ і аж до того часу, коли вона сама відчує радість материнства. Дійсно щире прохання матері створює над своїм чадом свого роду незримий божественний щит, який оберігає, піклується і зробити пролом в якому не здатна ніяке зло.

Але недостатньо просто вимовити потрібні слова аби отримати Божу благодать, необхідно також враховувати і деякі особливості, без яких молебельное прохання не подіє належним чином, а саме:

Молитва матері Миколі Чудотворцю про заміжжя дочки звучить так:

«Про Всесвятий Миколу, догоджаючи преізрядний Господній! За життя ти ніколи і нікому не відмовляв в проханнях, так не відмов рабу Божу (ім’я дівчини, яка бажає вийти заміж). Пошли ж милість свою і проси Господа про швидке моє заміжжя. Віддаюся на волю Господню і уповаю на милість Його. Амінь».

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: