Молитва Миколі Чудотворцю про сина

Молитва Миколі Чудотворцю про сина

Дійсно віруючий православний християнин здатний довірити життя свого дитя лише Всевишньому і його Богоугоднікам, адже тільки вони здатні надати заспокоєння, напоумити, надати заступництво і захист, а також вказати правильний життєвий шлях для улюбленої дитини. При виході ж свого дитя з дому на вулицю або ж до навчального закладу кожною матір’ю читається молитва Миколи Угодника за сина. А Святий в свою чергу догляне за дитиною, буде його оберігати і захищати від різних неприємних ситуацій. У цій же статті можна більш детально ознайомитися з тим як потрібно волати про допомогу до Святителю і який текст молитовних слів найкраще використовувати.

Найсильніша молитва матері за сина Миколі Чудотворцю

У процесі прочитання молебельного прохання необхідно дотримуватися деяких рекомендацій, а саме:

Слід зазначити, що молитва за сина Миколі Чудотворцю повинна вимовлятися в найбільш сприятливий період, а саме кожен день в ранкові та вечірні години.

Потрібно запам’ятати, що найголовнішим як у всьому житіє, так і при проголошенні різних молитов є непохитне віросповідання православного християнина в нашого Спасителя в його прихильність, заступництво і вспоможение в починаннях благих. Лише з переконаним віруванням в серці необхідно приступати і завершувати будь-який заклик до Господа Бога і Богоугоднікам і тільки в цьому випадку вони почують благання.

Як молитися

Також важливим є і те, що молебень про дитину необхідно читати не тільки в період скорботи, хвороби та інші неприємності, які відбуваються з малюком. В небесному Царстві очікують материнських молитов з самого моменту появи дитя на світло і тоді обов’язково Всевишній пошле дитині благословення сові по божественним молебні до Нього Великомученика Мірлікійського.

Ніколи не варто забувати про слова подяки. Якщо в зверненні є слова прохання, про що б то ні було, наприклад, молитва про одруження сина Миколі Чудотворцю, грошовому благополуччі або одужання, вимовляється молебень, щоб дитя добре спало або ж щось інше, то з отриманням бажаного слід прочитати Великомученику подячну молебень.

Молитвословие, звернене до Святителю Миколі за сина:

«Микола Всесвятій, угодник Господньої, заступник і помічник наш у всіх бідах, допоможи мені, рабу Божу в реальному житті, попроси у Господа відпущення гріхів моїх, а також попроси його за здоров’я мого сина, про його якнайшвидшому одужанні, про відступ недуги, про порятунок від мук і поневірянь. Дякую тобі, Микола Чудотворець».

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: