Молитва від вінця безшлюбності і печатки самотності

Молитва від вінця безшлюбності і печатки самотності

У сучасному світі людина рідко замислюється про те, що світ навколо сповнений негативу і зла. Найчастіше він просто відмовляється вірити в існування печатки самотності і вінця безшлюбності. А свої невдачі в побудові міцних відносин з протилежною статтю списують на зайнятість або не зовсім підходять характер обранця. Але з часом багато хто з них розуміють, що причина криється в іншому: в тому, що не підвладна звичайному розумінню і сприйняттю. І тут на допомогу приходить Боже Слово, що допомагає подолати всі труднощі і знайти довгоочікуване щастя. Такими в православ’ї є молитви від вінця безшлюбності Матрони і від вінця безшлюбності Богородиці.

Вінець безшлюбності

Вінець безшлюбності і печатка самотності дійсно існують і надають на життя людини дуже негативний вплив. Це повністю виснажує енергетично, тисне психологічно і порушує фізіологічне стану організму, що, в свою чергу, заважає будувати повноцінні відносини.

Подібний вплив на певну людину має місце тільки тоді, коли воно вчинене за допомогою сильної порчі або пристріту. Неприємним є і той факт, що таке зло нерідко наводять відразу на весь рід, щоб позбавити всіх можливість бути щасливими.

Спочатку вважалося, що такі дії виконуються лише по відношенню до дівчат і змушують її проживати все своє життя без сім’ї і дітей. Але зараз можна впевнено стверджувати, що з такою проблемою можуть зіткнутися і чоловіки. У них часто це проявляється у надмірній боязкості і невмінні вести себе в суспільстві.

Молитва від вінця безшлюбності для жінок

Перш ніж звернутися з молитвою до Господа, потрібно знати про визначення вінця безшлюбності і його причини. Його можна розділити на такі види:

Позбутися від двох останніх можна тільки за допомогою сильної православної молитви. Перший вид — це проблема самої людини, від якої позбутися він може тільки своїми силами.

Основною ознакою вінця безшлюбності у жінок є нездатність утримувати біля себе чоловіків. Тому їм доводиться жити на самоті і страждати від нестачі уваги представників сильної статі.

Молитва від вінця безшлюбності для чоловіків

У разі, якщо вінець безшлюбності лежить на чоловікові, спостерігається зайва закритість. Як правило, такі люди вважають за краще самотність і виходять на люди тільки в разі крайньої потреби. Таку стіну між собою і рештою вони, як правило, «зводять» самі.

Серед ознак наявності вінця безшлюбності у чоловіків можна виділити наступні:

Незважаючи на той факт, що подібна проблема по своїй суті є чисто психологічної, молитва від вінця безшлюбності і печатки самотності для чоловіків має величезне значення для поліпшення особистого життя.

Зняття вінця безшлюбності за допомогою молитви має кілька моментів в підготовці:

Сам обряд краще проводити під час великого церковного свята. Після підготовчих заходів слід виконати наступне:

Також важливо регулярно здійснювати пожертвування на потреби храму і відвідувати всі недільні служби.

Найбільш дієвими молитвами, що допомагають вирішити дану проблеми, є молитви від вінця безшлюбності Святої Богородиця і Матрони Московської. Вони підходять і жінкам, і чоловікам, так як мають величезну силу, яка позбавляє від усього негативного, дарує справжню любов і сімейне щастя.

Як молитися

Позбутися від вінця безшлюбності можна. Головне, щоб людина була правильно налаштований психологічно і мав бажання скоріше возз’єднатися з любов’ю свого життя. Адже саме віра в Господа і в те, що самотність більше не буде вірним супутником, допомагає йому швидко зустріти свою другу половинку.

Молитва від вінця безшлюбності і печатки самотності — це слова щирої віри до Всевишнього з проханням подарувати головну цінність життя — справжнє кохання. І вони будуть услашал!

Тексти молитов

Молитва від вінця безшлюбності Богородиці читається такими словами:

Пресвята Богородиця — Мати Божа Милосердна, всіх дочок Землі перевищуючи, збережи і спаси нас під покровом милості твоєї безмежної. Зле і худе слово викликало на мене самотність і огорнуло тугою і холодом. Захисти мене рабу Божу (ім’я) ім’ям своїм, і дозволь мені виконати визначене Господом. Амінь!

Молитва від вінця безшлюбності Матрони Московської читається у її святого лику так:

Матушка Матрона, допоможи мені влаштувати особисте життя. Помолися за мене. В ім’я Отця і Сина, і Святого Духа. Амінь.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: