Молитва про допомогу Господу Ісусу Христу

Молитва про допомогу Господу Ісусу Христу

У тих випадках, коли уми людські не здатні відшукати потрібного виходу з ситуації, що склалася, то серця ведуть їх до Божого храму, для схиляння перед ликом Спасителя і навчання щирого і гарячого прохання Його про службу. Більшість православних звертаються з молитвословиями за допомогою до Всевишнього, Богоматері і святих, як останньої надії, мовляв яко вони не зможу, то вже ніхто ні в силах вспомочь. І це є істинною правдою. Однак для того щоб молитва у Господа просимо стала дієвою треба знати, як правильно її вимовляти і чого слід від неї очікувати.

Яка просить молитва Господу

Беручи до уваги те, якими можуть бути різноманітними життєві ситуації, де православні християни можуть звернутися за вспоможение в Небесному Царю, в церковному молитовнику можна відшукати досить велика кількість різноманітних молебнів від оберегів проти злих духів, хвороб, немочей і скорботи, недругів і багатьом іншим, бо немає рахунку тим молитвословом, які звернені до Спасителя про службу в будь-яких справах.

Однак просто прочитати потрібні слова недостатньо необхідно знати, як саме слід молитися, для чого вам допоможуть декілька нескладних правил:

Молитва Господу Богу Ісусу Христу — коли і чого від неї чекати

Як правило, молебень Всевишньому без уваги не залишається. Але якщо ви вирішили звернутися з молитвослів’ям, то не сподівайтеся, що воно подіє миттєво. Бо це не чари і не магічний обряд, Господь вспомогалі різними способами, надаючи найбільшу користь. Слід проявити покірність і смиренність до Волі Отця Небесного, постійно благаючи його про службу і заступництві і при цьому менше копаючись в випробовуваних відчуття.

Текст молитви до Всемогутнього виглядає таким чином:

«В руки Твого превелікаго милосердя, о Боже мій, вручаю душу і тіло моє, почуття і слова мої, поради та думки моя, діла мої і вся тіла і душі моєї руху. Вхід і вихід мій, віру і проживання моє, перебіг і кінець життя мого, день і годину подиху мого, кончина моя, упокоєння душі і тіла мого.

Ти ж, про Премілосерде Боже, всього світу гріхами неподоланне доброти, незлобивий, Господи, мене, більше всіх чоловіків грешнейшаго, прийми в руки защищения Твого і визволи від усякого зла, очисти багато численні провини моїх, подай виправлення злому і окаянному моєму життю і від прийдешніх гріхопадінь лютих завжди захоплювався мене, щоб ні в чемже коли Господь був розгнівався Твоє людинолюбство, імже покривай неміч мою від бісів, пристрастей і злих людей. Ворогом видимим і невидимим заборони, керуючись двома врятованим шляхом, доведи до Тебе, пристанища моєму і бажань моїх краю.

Даруй мені кончину християнських, бездоганної, мирної, від повітряних духів злоби збережи, на Страшному Твоєму Суді милостивий рабу Твоєму буди і приєднай ма праворуч благословенним Твоїм вівцям, та з ними Тобі, Творця мого, славлю на віки. Амінь».

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: