Молитва на залучення грошей

Молитва на залучення грошей

У кожної людини в житті бувають моменти, коли виникають фінансові проблеми. Звичайно в таких ситуаціях кожен намагається будь-якої вихід. Хтось починає грати в лотереї, хтось йде на додаткову роботу. Але священнослужителі рекомендують читати молитву для залучення грошей і удачі. Вона є потужним інструментом регулювання фінансових потоків. І якщо вірити в її силу, то вона неодмінно допоможе.

В яких випадках допомагає молитва

Православні віруючі вшановують багато різних святих. У будь-яких життєвих ситуаціях вони просять про допомогу молитвою. Молитва для залучення грошей в життя здатна надати допомогу будь-якому віруючій людині, яка цього потребує. Головне пам’ятати, що молитва — це не змова, тому для того щоб вона подіяла її потрібно читати не один або два рази, а протягом тривалого періоду.

Не варто вимовляти прохання тим людям, які не вірять в її силу. Так як таким християнам вона не допоможе. Крім читання прохання необхідно і самостійно шукати вихід з положення. Адже вона тільки допомагає знайти вірний шлях вирішення проблеми, а не вирішити проблему замість людини.

Якщо матеріальні проблеми виникли не у вас, а у вашого близької людини, тоді прохання слід читати за нього. Адже Господь проявляє велику прихильність за тих, хто підносити молитовні прохання не за себе, а за своїх близьких людей. Молитва допомагає таким чином:

Також для тих, хто веде власний бізнес, прохання сприяє його процвітанню.

Сильна молитва на залучення грошей

Кожен православний християнин знає яким святим прийнято молиться за залучення грошей. Найчастіше звертаються до Святого Миколая та Спиридону Тріміфунсткому. Серед віруючих вони прославилися великою духовною силою. Дані подвижники ще за життя мали Божою благодаттю і надавали допомогу простому людю. Де читати молитву святим не має значення. Це можна зробити і вдома і в храмі, головне, щоб в серці була віра в те що вам святий допоможе.

Разом з молитвами також рекомендується замовляти молебні в храмі. Таким чином сила прохання збільшиться.

Текст молитви до Миколи Угодника:

«Про всехвальний, великий чудотворець, святителю Христовий, отче Миколаю! Молимо тебе, буди надія всіх християн, вірних захистити, спраглих Кормитель, плачуть радість, болящих лікар, по морю плаваючих управитель, убогих і сиріт письменник і всім швидкий помічник і покровитель, та мирне зде поживемо житіє і нехай сподобимося бачити славу вибраних Божих на небі, і з ними невпинно співати єдиного в Тройці поколоняемого Бога на віки віків. Амінь.»

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: