Молитва на робочому місці

Молитва на робочому місці

Багато людей, отримавши гарну освіту, не можуть знайти роботу, а якщо знайшли, то стикаються з труднощами у взаєморозумінні в колективі і з начальством. У таких випадках допоможе молитва на робочому місці про благополуччя. Існують молитовні тексти, які слід читати в конкретних випадках.

Яким святим слід молитися

Начальство може застосувати будь-які важелі тиску до працівника шантаж, змова разом з іншими співробітниками, штрафи, звільнення. Не варто збирати в душі гіркоту і образу необхідно просити допомоги у вищих сил. Часом Господь посилає випробування, і важливо заручитися підтримкою Бога і незабаром все владнається. Як написано на кільці Соломона «і це теж пройде». Головне знати, що роздратування це провину, тому людей, які кричать і сердяться, необхідно пошкодувати і написати записку за здоров’я в церкві і помолитися за них.

Першим захисником служить Ангел-хранитель і читається універсальна молитва «Отче наш». Захисниками всіх скривджених людей з давніх пір вважаються святі князі Борис і Гліб, які творять чудеса. Вони є яскравими історичними особистостями і завжди стояли за праве діло:

«Про двійці священна, братія прекрасна, Добло страстотерпця Бориса і Гліба, від юності Христу вірою, чистотою і любов’ю послужівшіі, і кровьмі своїми, яко багряницею, украсівшііся, і нині з Христом царствующіі! Чи не забудь і нас, сущих на землі, але, яко тепла заступниці, вашим сильним клопотанням перед Христом Богом збережіть юних у святій вірі й чистоті ненанесення від усякого підступу невіри і нечистоти, захистіть всіх нас від усякої скорби, озлоблений і наглої смерті, приборкаєте всяку ворожнечу і злобу, дійством диявола споруджували від ближніх і чужі. Молимо вас, христолюбивий страстотерпця, випросіть у Велікодаровітаго Владики всім нам залишення гріхів наших, однодумність і здоров’я, позбавлення від нашестя цих країв, розбрату, виразки і голоду. Снабдевайте своїм заступництвом країну нашу, всіх хто поважає святу пам’ять вашу на віки віків. Амінь.»

Молитва архангелу Михаїлу

Для вирішення труднощів з начальством звертаються до архангелу Михаїлу. Він дуже сильний ватажок війська Господа і допомагає навіть в найскладніших ситуаціях. Молитва на захист робочого місця Архангела Михаїла вбереже від лихого ока і ворогів, він вважається найпотужнішим захисником духу і тіла.

Молитви архістратигу Михайлу допомагають:

Можна вимовити всього лише три слова «Архангел Михаїл допоможи», а можна читати молитви кожен день при складних ситуаціях на робочому місці.

Молитви царя Давида

Цар Давид був успішним у військових справах, але відрізнявся лагідністю. Коли він вчинив гріх, забажав дружину свого підлеглого і послав його на вірну загибель, то зізнався і покаявся. З тих пір молитовні слова:

«Пом’яни Господи царя Давида і всю лагідність його, як батюшка цар Давид відповів коротко, тихий, милостивий і терплячий, так, щоб всі вороги для раба Божого (ім’я) були смирни, тихі, милостиві і терплячі»

Вони рятують:

Чи захистить молитва на робочому місці від злих людей святителю Олексію. Так само можна вимовляти молитовні прохання і Матінці Матрони. Блаженна Матрона допомагає в різних проблемах, в тому числі і пов’язаних з роботою.

«Наша мати Матронушка Свята, та допоможи священними словами своїми благословенному рабу Божому (ім’я) вишукати службу потрібну до порятунку, і збільшення духовному, щоб не віддавати духу особового на гріховне, мирське та суєтне. Дай силу знайти милостивого дарує роботу, поважає заповіти Панове, не змушує його примушувати до праць за днів святі недільні, так святкові. Так захисти мене, раба Божого (ім’я) на службі від усілякого спокуси і злоби чорної, нехай стане ця праця тільки на благо і порятунок, Батьківщині і Господу на користь, а батькам на щастя. Амінь».

Молитви святому Миколаю

Молитися Миколи Угодника слід людям, які хочуть знайти роботу або відчувають страх звільнення. Звернення до святого допомагають збільшити прибуток від улюбленої справи, а просять у його лику такими словами:

«Святий Угодник Микола, загальний благодійник. Звільни душу мою від зла лютого, та заздрості пріставучий від людей поганих. Коли труд не ладиться, а провиною всьому умисел окаянний, що не карай недругів моїх, очисти душі їх від смути власної. А коли на мені є сажа гріховна, прийми прохання про щире каяття, даруй мені допомогу чудодійну для праці праведного. Ниспошли для мене службу, щоб по совісті було, а оплату трудову по заслугах. Нехай буде так. Амінь».

Про настання мирних відносин молять святих Петра і Февронію. Петро був князем і керував людьми по справедливості і не будував підступи. У нього просять захисту проти несправедливості і захисту від злих людей на роботі.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: