Молитва Господу перед операцією

Молитва Господу перед операцією

Іноді трапляються ситуації, коли лікування певної хвороби неможливо без хірургічного втручання. Щоб воно пройшло максимально безпечно священнослужителі рекомендують читати молитву Господу перед операцією. Завдяки їй пацієнт зможе попросити покаяння і допомогу в скрутну хвилину, а також заспокоїться і не нервувати перед настільки важливою подією.

Навіщо потрібна молитва

Молитва має дуже сильну дію. Її треба читати не тільки перед, а й після хірургічного втручання. Молитва перед операцією Господу Ісусу Христу наповнює пацієнта і його родичів у важку хвилину спокоєм і надією. Якщо щиро молиться, то вона творить справжні чудеса.

Багато лікарів говорять про те, що вони не всесильні і підносити молитви просто необхідно. У цьому вони мають рацію. Адже людське тіло влаштовано таким чином, що його здоров’я і нормальний стан залежить не стільки від матеріального як духовного світу. Тому дуже важливо стежити не тільки за своїм фізичним здоров’ям, але і збагачуватися духовно, так як від істинної віри залежить багато чого в житті.

Дуже часто трапляється так що пацієнти вперше починають молитися тільки під час того як трапиться недуга. Але це зовсім не означає, що молитовне прохання не почують його. Головне, щоб вона була прочитана щиро від всієї душі. І тоді Господь обов’язково змилується і пошле зцілення.

Дяка за допомогу

Після того як операція буде закінчена успішно священнослужителі рекомендують родичам пацієнта читати молитву Господу після операції. Подякувати за операцію — це обов’язок кожного християнина. Щоб виконати його необхідно:

Деякі православні віруючі в знак подяки навіть відправляються в паломництво по святих місцях. При цьому роблять пожертвування.

Якщо немає можливості відвідати храм, то молитви можна вимовляти будинку, а пацієнт перед ликом святого може читати молитовне прохання в палаті. Головне, щоб молитви були щирими, і щоб слова виходили від чистого серця. Звертайтеся до святих регулярно і щодня, і тоді обов’язково на кожного віруючого християнина буде надіслана Божественна благодать.

Текст молитви перед операцією:

Владико Вседержителю, святий Царю, наказуяй і не умерщвляяй, оутверждаяй нізпадающія і зводив би нізверженния, тілесні чоловіків скорботи исправляй, молимося Тобі, Боже наш, раба твого (ім’я), немощствующа, відвідай милістю Твоєю. Прости йому всяке прогрішення, вільне й мимовільне.

Їй, Господи, лікарську Твою силу з неба зійшли, еже управіті уми і руку раба Твого, лікаря (ім’я), і необхідну хірургію сотворити благополучно, яко тілесного недугу раба Твого (ім’я) абсолютно ісцелітіся, і всякому навалі неприязних далеко відігнання бити від нього. Споруди його від одра болезненнаго, і даруй його здрава душею і тілом благоугождающа і творяща волю Твою.

Твоє бо є, еже милувати і спасти нас, Боже наш, і Тобі славу возсилаємо, Отцю і Сину і Сятому Духу, нині і повсякчас, і на віки віків. АМИНЬ.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: