Молитва для заспокоєння

Молитва для заспокоєння

Будь-яка людина іноді відчуває душевний безсилля, безнадійність і відчай. Є способи впоратися з таким станом і один з них молитва для заспокоєння душі і серця. Звичайно, не всі застосовують цей метод. Одні вживають антидепресанти, інші звертаються до психотерапевтів чи екстрасенсів. Але за силою молитву можна порівняти з медитацією.

Які бувають молитви

Молитовні тексти за змістом і характером поділяються на:

До яких святих угодників звертаються з молитвою

Завжди і у всьому допомагають молитви до Святої Трійці і Богородиці. Про заспокоєнні душі і зміцненні духу при душевних стражданнях звертаються:

Вважається потужною молитва Оптинський старців «Господи, дай мені з душевним спокоєм зустріти все», слова якої прості, але з глибоким змістом прохання про підтримку. Іноді людині не вистачає терпимості і смирення, щоб відпустити ситуацію.

Молитви для заспокоєння людини

Дуже часто важко зберегти спокій, недостатньо часу, конфліктні ситуації з чоловіком або на роботі, непослух дітей повторюються кожен день. Щодня людина повинна стримувати себе і не дає виплеснутися емоціям. Але настає момент, коли будь-яка дрібниця призводить до емоційного сплеску, який відбивається на близьких людях чоловіка, батьків, дітей. Такі ситуації мають незворотні наслідки, в гніві можна сказати образливі і хворі слова, «а слово не горобець, вилетить з клітки, не впіймаєш». Молитви для заспокоєння душі і нервів читають в наступних випадках:

Найпоширенішими молитвами є звернення до Матрони Блаженної і Івана Предтечі.

Для того щоб удома молитися Матрони Московської необхідно придбати в храмі 6 свічок і поставити порівну образу Матрони і цілителя Пантелеймона. Звернутися до стариці з коротенькою молитвою:

Матрона Блаженна, в душі досконала, нерви успокой, гріховність упокій. Амінь

Додому купити свічки, набрати свяченої води і читати молитву біля ікон святих в повній самоті і спокої.

«Блаженна Стариця, Матрона Московська. Захисти мене від нервової ворожнечі, захисти мене від тяжкої потреби. Нехай душа моя від дум не болить, а Господь за все огріхи пробачить. Допоможи мені заспокоїти невроз, хай не буде плачу сумних сліз. Амінь».

Іоанн Предтеча народився раніше Ісуса на шість місяців і йому за віру в Христа за наказом царя Ірода відсікли голову. Його називають світлою людиною. Молитву Іоанна Предтечі рекомендується читати у вечірній час при порушеннях нервової системи і мігрені.

«Хрестителю Христовий, проповіднику покаяння, кающагося не погорди мене, але разом поставлю з ВОІ небесними, молися до Владики за мене, недостойного, унилаго, немощнаго і сумного, у многія біди впадшаго, утружденнаго бурхливими помисли ума мого. Аз бо есмь вертеп злих справ, аж ніяк не маєш кінця гріховного звичаєм, прибитий бо є розум мій земним віщого. Що сотворю? Чи не живемо. І до кого вдамся, так врятована буде душа моя? Тільки до тебе, святий Жанні, благодаті тезоіменіте, яко тя перед Господом по Богородиці вем больша бити народжених всіх, ти бо сподобився єси торкнутися верху Царя Христа, який прийняв гріхи світу, Агнця Божого. Його ж моли за грішну мою душу, та поне відтепер, в перший надесять годину, понесу тяготу благу і прийму мзду з останніми. Їй, Хрестителю Христовий, чесний Предтечі, крайній Пророче, перший у благодаті мученику, Постніков і пустельників наставнику, чистоти вчителю і ближній друже Христовий! Тебе молю, до тебе прибігаю: чи не відкинь мене від твого заступництва, але підведи мене, нізверженнаго багатьма гріхи. Обнови душу мою покаянням, яко другим хрещенням, понеже обох начальник єси: хрещенням омиваяй прародітельний гріх, покаянням же очіщаяй коегождо справа кепсько. Очисти мене, гріхами оскверненнаго, і спонукати ввійти, аможе нічтоже кепсько входить, до Царства Небесного. Амінь». в Царство Небесне. Амінь». в Царство Небесне. Амінь».

Молитовний текст дає можливість пересилити негативні емоції і отримати заспокоєння. Розмова з Господом і занурення в стан медитації не дає рости гніву в душі, заспокоюючись, людина стає розумнішою і добрішим, думки знаходять спокій і рівновагу.

Текст православної молитви про заспокоєння душі Богородиці:

Богородице Діво, радуйcя, Благодатна Маріє, Господь з Тобою: благословенна Ти між жонами, і благословенний Плід утроби твоєї, яко Спаса народила еси душ наших. Достойно єсть яко воістину, славити Тебе Богородицю, присноблаженну і пренепорочную і Матір Бога нашого. Чеснішу від херувимів і незрівнянно славнішу від серафимів, що без зотління Бога Слово породила, сущу Богородицю, Тебе величаємо. Амінь

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: