Молитва апостолам Петру та Павлу

Молитва апостолам Петру та Павлу

Напевно немає такої людини, якій не були б відомі ці два імені. І не важливо, хто вірує ви людина чи ні. Майже у всіх при нагадуванні слова апостол, в голові проскакують саме ці два образи. У них було багато труднощів у житті. Тому, якщо у вас почалася чорна смуга, саме молитва апостолам Петру та Павлу допоможе повернути життя на своє місце.

Святі апостоли

Петро був звичайним рибалкою, заробіток якого цілком і повністю залежав від улову. Павло навпаки народився в багатій родині, і був фарисеєм. Життя цих двох людей мало чим схожа. Але їх об’єднують моменти, які примусили обох залишити свою повсякденне життя, і прислухаючись до навчань старців, несли Божу волю в народ.

Найчастіше молитви, які ви зможете знайти в інтернеті можуть бути просто фантазією одного або декількох осіб. Тому найкраще своє звернення до апостолів придумати самостійно. Адже незважаючи на грамотність, в молитві з інтернету джерело не буде щирості, ви не відчуєте нічого якщо її прочитаєте. Значить кожна молитва, повинна нести частинку людської душі. І скласти її самим буде кращим варіантом.

У чому допомагає молитва апостолам

Молитва до святих апостолів Петра і Павла допомагає:

Така молитва відмінно підійде тим людям, які хочуть почати власний бізнес. І яким потрібен поштовх для старту. Також її можна використовувати як сповідь, і попросити вибачення у всіх людей, яким ви зробили неприємно через апостолів. Молитву можна читати як вдома, так і в церкві.

Дане молитвословие є дуже сильним, тому якщо ви хочете комусь зробити неприємність, попросити святих наслати біди, то тільки нашкодите самі собі. Таких людей не дуже багато, але все ж: молитва створена щоб допомагати, а не приносити неприємності.

Про преславні апостоли Петре і Павле, душі за Христа предавшіся і кров’ю вашою пасовисько Його удобрівшіі! Почуєте чад ваших молитви і зітхання, серцем скорботним нині приносив. Се бо беззаконнями омрачіхомся і того заради бідами, якоже хмарами, обложіхомся, Ел’але ж доброго житія обніщахом зело і не можливий противитися вовком хижим, іже расхіщаті спадщина Боже зухвало тщатся. Про сильнії! Понесіте немочі наші, не відходили духом від нас, та не розлучимося в кінець від Христової любови, але міцним заступництвом вашим нас захистіть, щоб помилував Господь усіх нас, молитов ваших ради, нехай вирве ж рукописання безмірних гріхів наших і щоб сподобив з усіма святими блаженного Царства і Шлюбу Агнця Свого, Йому ж честь і слава, і подяка і поклоніння на віки віків. Амінь.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: