Горілка — користь і шкода горілки для здоров’я людини

Горілка - користь і шкода горілки для здоров'я людини

Зміст:

Горілка — улюблений росіянами і жителями інших слов’янських країн напій. Можна довго міркувати про її негативний вплив на організм, але вона була і буде залишатися засобом лікування від багатьох захворювань, зняття стресу і підвищення настрою.

Її п’ють як в чистому вигляді, так і використовують для приготування різноманітних настоянок і ліків, зокрема бджолиного підмору на спиртовій основі.

Корисні властивості горілки

Користь горілки для організму полягає в її складі. Як відомо, напій на 40% складається зі спирту, а значить має гарні дезінфікуючими та антисептичними властивостями. У медицині широко застосовується чистий спирт, але в побуті і ситуаціях, коли його немає під рукою, альтернативу може скласти горілка.

З її допомогою з тим же успіхом обробляють рани і порізи, садна, очищають поверхню шкірного покриву. Горілка, користь і шкода якої приблизно рівні, є відмінним консерватором, здатним істотно продовжити термін зберігання продуктів.

На її основі роблять трав’яні цілющі настоянки, консервують плоди і багато іншого, які згодом застосовують як зовнішньо, так і внутрішньо при різних недугах.

Її здатність вбивати мікроби і токсини широко використовують для боротьби з діареєю в поєднанні з сіллю. При перших симптомах застуди п’ють горілку з перцем, а при сильному жарі роблять обгортання або просто протирають шкіру розчином горілки, води і оцту.

У всі часи цим напоєм знімали стрес і заспокоювали збуджену нервову систему. Без неї не обходиться жодне веселе і радісне подія. А за часів ВВВ вона врятувала чимало життів солдатів, замерзаючих на полях битв в холодні зими.

Шкода і протипоказання горілки

Горілка для здоров’я небезпечна тим, що при неконтрольованому вживанні здатна викликати звикання і алкоголізм. Етиловий спирт в її складі вбиває сіра речовина мозку і людина поступово деградує як особистість.

Страждають всі органи і системи організму, а найсильніше печінку, адже вона змушена працювати на знос, очищаючи організм від продуктів розпаду. Підшлункова залоза не може виробляти інсулін в повному обсязі, слизова шлунка і 12-палої кишки роз’їдається з утворенням виразок.

Шкода горілки полягає і в згубний вплив на ЦНС, репродуктивна система також страждає. У жінок розвивається безплідність, а у чоловіків імпотенція.

Напій протипоказаний сердечникам, особам, які страждають на ожиріння і цукровий діабет, будь-якими неврологічними розладами. Її не можна пити вагітним і годуючим жінкам, пацієнтам із захворюваннями органів шлунково-кишкового тракту.

Скільки вивітрюється горілка з організму

Багато хто цікавиться, скільки горілка виходить з організму, адже нерідко потрібно знати, скільки можна випити напередодні робочого дня або перед поїздкою. Ця цифра залежить від обсягу випитого і вашої ваги. Ось оприлюднені дані:

Горілка на бджолиний підмор

Про користь бджолиного підмору чули багато. Трупи бджіл містять велику кількість амінополісахарід і хітозану. Присутні в них отрути, гепароїди, пептиди. В сукупності вони здатні відновити роботу багатьох внутрішніх органів і систем, налагодити обмін речовин, підвищити імунний захист.

Бджолиний підмор на горілці: від чого він допомагає? Бореться з сильним запаленням, високим кров’яним тиском, тромбофлебітом, атеросклерозом. Настоянка на бджолиний підмор корисна при ендокринних захворюваннях, хворобах печінки, рак, вірусних і бактеріальних недугах.

Як приймати підмор на горілці? Беручи до 30 крапель вранці, в обід і ввечері після їжі, можна очистити печінку від лямблій. При проблемах з потенцією у чоловіків і жіночої фригідності пити до 20 крапель настоянки після їжі курсом протягом 2 місяців.

Для позбавлення від зайвої ваги по 1 ст. л.. лікарського засобу не частіше 2-х раз протягом усього часу неспання до їжі протягом приблизно 1 місяця. Нормалізувати концентрацію глюкози в крові при діабеті можна, якщо приймати 15 крапель настоянки відразу після вживання їжі.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: