Дієта від целюліту — принципи і продукти

Дієта від целюліту - принципи і продукти

Зміст:

Неестетичні горбки, переважно розташовані на стегнах і сідницях, іменовані в сучасному світі целюлітом, стали справжнім кошмаром для більшої частини жіночого населення земної кулі. На які тільки жертви не наважуються представниці прекрасної статі, щоб від них позбутися — це і досить болючі масажі, душ Шарко, обгортання, виснажливі фізичні вправи, хірургічні операції і т. д. Звичайно при великому завзятості і вмілому підборі процедур, боротьба з целюлітом обов’язково пройде успішно. Однак щоб шкіра залишалася гладкою якомога довше, а позитивні результати з’явилися якомога швидше, без перегляду раціону не обійтися.

На жаль, однією універсальною, швидкої і дуже ефективної дієти від целюліту не існує. За допомогою одного тільки харчування неможливо позбутися жирових відкладень в якомусь певному місці, однак цілком можливо знизити загальна вага, зменшити обсяги і поліпшити стан шкірних покривів і тканин, розташованих під ними. При цьому не варто наїдяться, що особливе харчування при целюліті стане чарівним засобом, яке позбавить вас від проблеми за один день. Щоб її вирішити потрібно чимало часу і терпіння. Основною запорукою успіху в позбавленні від «апельсинової кірки» є збалансований раціон, що включає в себе тільки корисні продукти, фізичні навантаження і антицелюлітні процедури.

Принципи дієти від целюліту

Приступати до боротьби з целюлітом рекомендується з якою-небудь детокс дієти, яка допоможе очистити організм, нормалізує метаболізм і налагодить роботу лімфосістеми, збої в якій і є однією з основних причин утворення «апельсинової кірки». Хороший очисний ефект надає гречана, рисова, овочева, сокова і деякі інші дієти або спеціальна детокс дієта.

Далі можна дотримуватися дієти проти целюліту, яка в першу чергу передбачає виключення з раціону продуктів і страв, які сприяють його утворенню.

До продуктів, що призводить до целюліту відносяться:

Виключивши всі шкідливі продукти, необхідно включити в своє меню продукти від целюліту, які сприятимуть зменшенню нерівних відкладень жиру.

До продуктів, що допомагають позбутися целюліту відносяться:

Якщо крім целюліту у вас ще є проблеми з вагою, постарайтеся його знизити. Для цього протягом трьох тижнів або місяця споживайте в день не більше 1400 калорій або приблизно на 300 калорій менше, ніж зазвичай.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: