Дієти для швидкого схуднення

Дієти для швидкого схуднення

Зміст:

Напевно в житті кожної жінки трапляються ситуації, коли необхідно швидко привести в порядок свою фігуру — це може бути будь-якої свято, весілля, довгоочікуване побачення і т. д. Кращими помічниками в цій нелегкій справі є, так звані, експесс-дієти, дотримуючись яких можна за досить короткий термін (як правило, це від 5 до 10 днів) зменшити вагу на кілька кілограм.

У більшості випадків, дієти для швидкого схуднення будуються на строгих обмеженнях і передбачають вживання лише певних продуктів. Вони не відрізняються збалансованим раціоном і не забезпечують організм всіма потрібними йому для нормального функціонування речовинами. У зв’язку з цим дотримуватися їх не рекомендується більше двох тижнів. Також варто підготуватися до того, що після закінчення «швидкої дієти», при поверненні до колишнього харчування, втрачену вагу, швидше за все, повернеться, а можливо навіть стане трохи більше початкового. Щоб цього уникнути і закріпити результати, звичні продукти необхідно в раціон вводити поступово і потроху.

На сьогоднішній день існує не одна ефективна дієта для швидкого схуднення. Розглянемо найпопулярніші з них.

Гречана дієта

Основою раціону даної дієти для схуднення, як зрозуміло з назви, є гречка. Її слід споживати без солі, цукру і масел. Крім гречки дозволяється пити кефір, який має жирність не більше одного відсотка, і зелений чай. Залежно від початкового ваги, його втрата за тиждень може становити від трьох до шести кілограм.

Рисова дієта

Існує кілька видів рисової дієти, кожен з них дає непогані результати. Але найшвидший ефект можна досягти, дотримуючись рисову моно-дієту, меню якої полягає тільки лише з рисової каші. Дотримуючись такого харчування можна не тільки худнути приблизно на один кілограм на добу, але і непогано почистити організм.

Триденна дієта

Допоможе схуднути швидко ефективна дієта, розрахована на три дні. Її можна проводити в декількох варіантах:

Куряча дієта

Однією з кращих дієт для швидкого схуднення вважається куряча. Вона досить живильна, тому дотримуючись її, ви не будете страждати від постійного голоду. Незважаючи на це куряча дієта дає досить непогані результати, за тиждень на ній можна позбутися чотирьох до шести кілограм зайвої ваги. Половину її раціону займає відварене куряче м’ясо, крім нього дозволяється споживати фрукти, овочі і цільнозернові крупи.

Рибна дієта

Харчування для швидкого схуднення проводити можна і на нежирної риби. Для зниження ваги в день необхідно з’їдати 500 г відвареної риби, без додавання солі. Її дозволяється доповнювати гарніром з помідорів, капусти або огірків. Крім води, пити можна несолодкий відвар шипшини.

Звичайно ж, це далеко не всі методи швидкого схуднення, на сьогоднішній день їх існує дуже багато. Деякі з них представлені на нашому сайті. Наприклад, швидко схуднути можна за допомогою дієти, кавунової, вівсяної, гарбузової, капустяної, сокової дієти, дієти Дюка або дієти 6 пелюсток. Підберіть з них ту, яка вам підходити найбільше і тоді ваше схуднення пройде не тільки швидко, а ще й максимально легко.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: