Дієта на кашах — схуднення з користю для організму

Дієта на кашах - схуднення з користю для організму

На відміну від жорстких дієт, здатних заподіяти чималу шкоду здоров’ю, позбавлення від зайвої ваги за допомогою каш не тільки абсолютно нешкідливо, але і ще і корисно. Адже під час її дотримання відбувається ефективне очищення від шкідливих речовин всього організму і насичення його необхідними вітамінами і мікроелементами.

Крім цього вживання каш допомагає знизити вміст в крові холестерину, налагоджує роботу шлунково-кишкового тракту, підвищує імунітет і прискорює метаболізм. Завдяки великому вмісту в крупах корисних речовин, покращується стан волосся і шкіри.

Дієти на кашах для схуднення гіпоалергенні і прекрасно сприймається травною системою. Оскільки в крупах міститься багато клітковини, вони прекрасно насичують, також ви не будете відчувати постійного відчуття голоду, через відсутність суворого обмеження на обсяг порцій. Але, все ж, їжею краще не зловживати і обмежиться трьома прийомами їжі.

Принципи дієти на кашах

Каші для даної дієти рекомендується готувати без додавання солі, цукру та олії, зате до них можна додавати знежирені або маложирні кефір або молоко. Під час її дотримання варто відмовитися від кави, алкогольних і газованих напоїв. Дозволяється вживати несолодкий зелений чай, мінеральну воду і фруктові або овочеві соки.Включає в себе дана дієта — шість каш, які необхідно вживати протягом шести днів, причому кожен день нову.

При правильному і строгому дотриманні, дієта 6 каш дає досить хороші результати. За час її проведення можна позбутися близько 3-5 кілограм. Однак для того, щоб вага закріпився, перший час, рекомендується уникати м’ясних, солодких і жирних продуктів.


Автор: Валентина Мальгіна.

Зараз ви знаходитесь тут:


Схожі записи:

Дієта для хворих на діабет

Зміст: Основні правила дієти для діабетиків Від чого слід відмовитися Рекомендовані продукти Незважаючи на те, що діабет досить серйозне захворювання, з таким діагнозом цілком можна вести нормальний спосіб життя. Головне…

Фруктова дієта — смачний засіб проти зайвих кілограмів

Зміст: Принципи фруктової дієти Мінуси фруктової дієти Кому протипоказана фруктова дієта Спосіб схуднення на фруктах, є одним з найбільш приємних і корисних. Він ідеально підійде дівчатам, які люблять поласувати соковитими…

Дієта при підвищеному холестерині

Зміст: Що являє собою холестерин Принципи дієти До продуктів, від яких рекомендується відмовитися відносяться: Продукти, що рекомендуються до вживання: Рекомендації щодо дотримання дієти Дотримання спеціальної дієти, здатне знизити вміст холестерину…