Фруктова дієта — смачний засіб проти зайвих кілограмів

Фруктова дієта - смачний засіб проти зайвих кілограмів

Зміст:

Спосіб схуднення на фруктах, є одним з найбільш приємних і корисних. Він ідеально підійде дівчатам, які люблять поласувати соковитими солодкими плодами. Дотримуючись даної дієти, можна схуднути за тиждень на 3-6 кілограмів, при цьому зберігаючи гарний настрій і не відчуваючи постійного почуття голоду.

Принципи фруктової дієти

Заснована фруктова дієта для схуднення на Необмеженій споживанні фруктів. Кожна жінка для себе може вибрати найбільш підходящий варіант харчування: обмежитися тільки яким-небудь одним фруктом або поєднувати відразу кілька їх видів. При цьому перший варіант вважається більш ефективним, а другий — переноситься набагато легше.

Фруктовий раціон можна доповнити маложирним кефіром, молоком або йогуртом. Це дозволяє зробити харчування більш різноманітним, так як, поєднуючи дані продукти, можна готувати багато смачних страв, наприклад, фруктових коктейлів або салатів. Також введення в раціон таких молочних продуктів кілька скорочує брак білка, що виникає при дотриманні такого режиму харчування.

Найбільш придатними продуктами для даної дієти є яблука, особливо зелені, ананаси, грейпфрути, кавуни, апельсини, персики. Їх можна їсти сирими, запікати або готувати з них салати або соки. Від вживання винограду, а також бананів рекомендується утриматися. Так як вони сприяють збільшенню ваги, і не дуже добре переносяться шлунком, що може привести до підвищеного газоутворення і запорів. Також варто відмовитися від, що містять чимало калорій, сухофруктів.

Споживані фрукти під час дієти багаті антиоксидантами, мінералами і вітамінами, це дозволяє Зберегти хороше самопочуття і прекрасний зовнішній вигляд. Дані продукти не уповільнюють обмін речовин і містять мінімальну кількість калорій, тому їх вживання неминуче призведе до зниження ваги.

Як при більшості інших способів схуднення, дієта на фруктах вимагає дотримання питного режиму, при якому необхідно протягом доби споживати не менше півтора літрів чистої води. Це потрібно для того, щоб клітковина, в достатку міститься у фруктах, краще засвоювалася і сприяла виведенню з організму шкідливих речовин.

При дотриманні дієти намагайтеся Не допускати сильного почуття голоду, так як це може сприяти переїдання. Пам’ятайте, що строгих обмежень на кількість фруктів, які можна з’їсти протягом дня, немає, тому завжди тримайте при собі, щось для перекусу.

Мінуси фруктової дієти

Серед безлічі очевидних переваг, дієта на фруктах володіє і рядом недоліків. До них можна віднести Ймовірність виникнення діареї та слабкості, а також білого нальоту на язиці. Даного режиму харчування можна дотримуватися тривалий час, його можна дотримуватися не більше десяти днів. Це пов’язано з тим, що навіть найдорожчі і хороші фрукти не зможуть забезпечити організм, необхідним йому білком і деякими вітамінами групи В, нестача даних речовин може привести до виснаження м’язів і інших неприємних наслідків.

Кому протипоказана фруктова дієта

В першу чергу, від даної дієти варто утриматися людям, з непереносимістю запропонованих фруктів або схильністю до алергій, так як при такому харчуванні, істотно зростає ризик виникнення діатезу. Всі види виразок і гастрити, особливо з підвищеною кислотністю, також є протипоказанням для проведення фруктової дієти для схуднення.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: