Циганські заговори на гроші

Циганські заговори на гроші

Циганські заговори на гроші — частина циганської магії, відома багатьом. Вона може допомогти придбати нечуване багатство, якщо знати що і як робити. Ці практики підтверджені віками застосування.

Зміст:

Циганські заговори на гроші

Серед множин магічних практик, циганські найбільше спрямовані на матеріальне благополуччя. І найкраще з ним працюють. Це пов’язано зі стилем життя народу ромів, адже у кочових людей матеріальна сторона життя має набагато більший вплив, ніж у інших націй. Адже в степах, де спочатку зародилися циганські племена, дуже складно дістати те, що потрібно для виживання. Спочатку це була просто їжа, а згодом — гроші. А без них смерть може наздогнати весь клан або більшу його частину. Не дивно, що цигани так багато уваги приділяють саме заклинанням, націленим на отримання матеріальних благ.

Навіть зараз, коли більшість циганських сімей перестали ходити по дорогах, вони продовжують користуватися своїми заговірми. Також можна відзначити, що це — не єдина традиція, що залишилася у циган. Вони не користуються банками, вважаючи за краще залишати все багатство на собі. Це пов’язано з тим, що раніше, до появи стабільної банківської системи, тільки так можна було досить надійно зберігати гроші. Тим більше, якщо врахувати, що цигани вірять, ніби магія золота працює як грошовий магніт. Якщо надіти його на себе, то гроші самі попливуть вам в руки. І чим більше золота на вас, тим швидше багатство виявиться поруч. Тому не варто дивуватися тому, як яскраво і багато одягнені цигани — це спадщина древньої традиції і старих повір’їв.

Більшість циганських заговорів на гроші пов’язане з Місяцем. Роми вірять, що вона має вплив на багатство. Один з таких заговорів проводиться зі срібною монетою. Потрібно подивитися на молоду Місяць і кілька разів повернути монетку в кишені, вимовляючи:

Місяць як монета, монета у мене!

Але як тільки ви це зробили — на Місяць більше дивитися не можна, так само як і чіпати монетку. Ця заговір допоможе багатства прийти до вас в руки.

Також можна звернутися до одного старому, але дуже ефективному методу. Коли Місяць почне рости — йдіть в найближчий ліс і відшукайте там дуб. У його коренів ви повинні підібрати три камінчика, білих (допустимі відтінки білого), сім штук жолудів і шматок моху. Мох відокремлюйте вкрай акуратно, без розривів — щоб він нагадував відріз тканини. Досить шматка розміром не довше долоні. Поверніть мох зеленої стороною вгору і складіть на ньому все знайдене, після чого загорніть. Для вірності можна зв’язати його мотузкою або покласти в шматок білої тканини. Закінчивши з цим — повертайтеся додому. Згорток необхідно покласти під подушку і лягти спати на заході. Спіть до півночі і прокидайтеся. Тепер згорток потрібно закопати під чагарником з шипами. Це можуть бути ожина або дика троянда — вид рослини не важливий, головне, щоб на ньому були шипи. Закінчивши з цим,

Ми Доввел Опра, дик тулі опре манде

Можна вимовляти заговір і російською мовою:

Мій Бог нагорі, подивися вниз на мене

Потрібно сказати цю формулу по разу на кожне коло, тобто тричі.

У більшості народів є заговір з зубами, що приносить гроші. Навіть коли дитина кладе його під подушку для зубної феї — це теж вид грошової магії, нехай і давно втратив магічну силу. У циган теж є подібні практики. Вони кажуть, що якщо взяти зуб мудрості і зарити його на кладовищі, то через півроку прийде багатство.

Циганська магія грошей

Циганська магія грошей — це знання, перевірені багатьма століттями. Вони включають в себе безліч складових, починаючи від прикмет і закінчуючи заговірми. Цигани провели величезну роботу, намагаючись до кінця дослідити цю галузь магічних практик. Про причини йдеться вище. Але найцікавіше, що можна дізнатися про цю магії — вона ніяк не пов’язана з релігією. Дійсно, в ній не використовуються релігійні символи або культові речі. Причина в тому, що цигани сповідують величезна кількість різних релігій, від християнства до ісламу, язичництва і навіть буддизму. Це обумовлено широким розселенням циганських народів по всьому світу. Більш строкатий набір вірувань і практик в межах однієї національності складно знайти, якщо це взагалі можливо. Можна сказати, що циганські магічні знання є екстрактом, вичавки з більшості відомих течій магії.

Також сюди можна додати те, що в ті часи, коли магів і практиків переслідували, вони часто ховалися в таборах. Несучи із собою знання і досвід, напрацьований багатьма роками. Цигани були ідеальним укриттям для тих, кого шукали місцева влада. Вони завжди подорожували, рідко заходили в міста, вважаючи за краще залишатися біля стін і ніхто не знав, хто ж саме серед них живе. Перепис населення, що існувала в той час, не добиралася до циган. Вони не належали жодній державі або місту. Зрозуміло, чому переслідувані маги вважали за краще ховатися саме тут. А табори з задоволенням брали практикуючих чаклунів в свої ряди, адже це допомагало їм збагатити свої власні знання чужими. Так, зараз цигани не люблять чужинців і намагаються селитися подалі від людей іншої крові, але часи похмурого Середньовіччя диктували свої умови.

Звичайно, кочовий статус рятував не завжди. В історії відомі випадки, коли Інквізиція або інші владні структури відкривали полювання на циган. Але як зловити того, хто ніколи не сидить на одному місці? Так, декого ловили, але в порівнянні із загальною кількістю таборів — це була крапля в морі. І навіть в цих акціях можна побачити відгомони вражаючої сили циганської магії. Влада прикривали такі полювання словами про те, що намагаються вигнати циган через проблеми з громадським порядком.

Але навіщо в таких випадках підключати інквізицію? Ніхто не спалював простих злодіїв на вогнищах, цим займалася варта і інші органи правопорядку. Все пояснюється тим, що церковні діячі боялися і намагалися винищити циганських чаклунів. А також тих, хто переховувався від влади. Адже з таборами завжди подорожувало багато ворожок, віщунів, ворожок та інших представників магічного мистецтва. І що може бути справжнім показником їх сили, як не увага з боку всемогутньої Інквізиції? Вона не звертала свій погляд на дрібних діячів і займалася тільки сильними представниками магічного цеху.

Циганські прикмети на багатство

Циганські прикмети на багатство з’явилися внаслідок багатовікової історії цього племені. Вони складалися шляхом спостережень і загального досвіду всіх, хто вливався в цю народність. Роми збирали знання, виокремлюючи з них ті, що безпосередньо впливали на матеріальне благополуччя. Тут можна зустріти відгомони давнього вчення авгурів або римського ворожіння по польоту пташкаів. Багате підмога для будь-якого практика.

Про одну прикметі вже говорилося вище — золото притягує золото. Чим більше благородного металу на вас або навколо вас, тим швидше з’явиться багатство. Сріблу приділяється менше уваги, його найчастіше використовують як прикрасу для коней.

Одна з циганських прикмет пов’язана з мурахами. Це дрібне, працьовите комаха в багатьох народах є символом багатства. Адже тільки наполегливою працею можна його досягти. Прикмета каже, що якщо червоний мураха подползёт близько до вас, то ви розбагатієте протягом року.

Так само у циган можна зустріти прикмети, тісно пов’язані з древнім римським вченням — ауспіціям. Його назва складається з двох слів, avis — «пташка» і speculare — «спостерігати» або — птіцегаданіе. Римські жерці могли дізнатися майбутнє, спостерігаючи за польотом пташкаів або, в інших випадках — вдивляючись в малюнок з нутрощів распотрошённой птиці. У циганської прикметте про пташкаів потрібно уважно стежити за польотом пернатих з червоним пір’ям в хвості або крилах. Якщо вона пролітає над вами зліва направо, то це говорить про те, що в майбутньому вас чекають великі гроші. А якщо вона летить навпаки, справа наліво, то гроші вас покинуть. Особливу увагу варто приділити польоту таких пташкаів, як кардинал, червонокрилий дрізд і вільшанка.

Наступна прикмета тісно пов’язане з вірою деяких народів про волосся на тілі людини. Жерці цих народностей заглядали в майбутнє людини, досліджуючи рослинність на його грудях і руках. Вони вірили, що так проявляється енергія нашого тіла і волосся росте там, де простяглася ниточка нашої зв’язку із Всесвітом. Цигани вірять, що якщо у жінки на грудях росте волосся, то її майбутнє буде багатим і заможним. У чоловіка подібним знаком є ​​руде волосся в чорній бороді.

В цілому, циганська магія — відмінне підмога для будь-якого, хто незадоволений своїм матеріальним становищем. Вона володіє широким набором заговорів і прикмет, що допомагають привернути гроші на свою сторону. Вивчивши їх, можна ефективно поправити свої фінансові проблеми.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: