Сильний заговір на любов чоловіка

Сильний заговір на любов чоловіка

Здійснити заговір на любов чоловіка здатний як досвідчений практик, так і новачок. У наш час популярні ефективні і прості заклинання, які дадуть можливість швидко розбудити в хлопця почуття і приворотить його.

Зміст:

Заговір на любов чоловіка на волосся

Для здійснення обряду потрібно підготувати п’ять своїх волосків і три волосини жаданого хлопця. Опівночі підпаліть воскову свічку будь-якого кольору, піднесіть до вогню волоски і скажіть:

Як волосся горять, так і ми буде згоряти від любові один до одного.

Коли волосся догорять, задуйте свічку. На цьому ритуал закінчено. Посилити ефект можна, якщо провести обряд в повний місяць.

Заговір на любов чоловіка

Якщо чоловік втратив до вас інтерес, ви боїтеся, що він завів коханку, хочете відновити відносини, цей ритуал для вас. Особливо ефективним він буде, якщо люди вінчані.

Проводиться він на зростаючу Місяць. Вночі станьте так, щоб світло місячний висвітлював вас і скажіть:

Встану я на поріг церкви та сотворю сім’ї своєї оберіг. Дорогий мій чоловік (ім’я чоловіка), віддай мені свій спокій. Я стою перед тобою, а за спиною моєї ікона свята захисна. Поклонюся я їй і встану до вівтаря. Віддала я рабу (ім’я чоловіка) своє серце, свою душу. Так би тепер він мене ревнував, від себе нікуди не відпускав. Любив би мене, берег і пестив. Як мати по дітях своїм страждає, так і ти будеш на мене страждати, мене любити і чекати, і ніколи не зраджувати. Слово моє міцне, вірне. Амінь.

Повторюються дії протягом трьох діб. Знайте, почуття чоловіка повернуться. Якщо потрібно приворожити свого коханого, можете також скористатися приворотом на їжу або на особисту річ.

Приворот на мило

Ця заговір підійде для тих, хто хоче пробудити в партнері більш яскраве почуття. Вранці зайдіть в ванну, почніть вмиватися милом. Подивіться на відображення і, тримаючи мило в долонях, скажіть:

Як я на себе милуюся, так і ти на мене дивись закоханими очима. Як швидко мило змиється, так і ти швидко мене полюбиш.

Після візьміть сорочку чоловіка. Важливо, щоб він одягав її хоч раз. Відріжте комір і спаліть його. Під час цього говорите:

Все погане спалюю, щастя в дім повертаю.

Заклинання допоможе прибрати байдужість чоловіка, його нелюбов разом зі спаленим коміром піде. Після проведення обряду сорочку потрібно викинути.

Заговір на любов хлопця

Підійде заклинання, якщо ви довгий час зустрічаєтеся з хлопцем, але він не пропонує вийти заміж, а вам хочеться більш серйозних відносин.

Час проведення — зростаючий місяць. Станьте біля вікна опівночі, прикусити трохи мову і прошепоти:

Сама себе за язик кусаю, раба (ім’я улюбленого) до себе прилаштовувати, прикушує, прикручують. Щоб раб (ім’я улюбленого) нудьгував, від туги любовної відпочинку не знав ні світлим днем, ні темної ночі. Все щоб тільки про мене думав. В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь.

Промовляючи слова, міркуйте про судженого.

Також ефективний наступний спосіб: подумки проговорити тричі текст вище, дивлячись чоловікові в очі.

Заговір на любов чоловіка по фото

Ритуали, в яких використовується фотографія, одні з найпоширеніших. Здійснити приворот на фото здатний кожен. Найпростіший заговір передбачає використання тільки фотографії бажаного чоловіка.

Важливо: на ній повинен бути зображений тільки він, не повинно бути інших людей або тварин, має бути добре видно обличчя, а зображення має бути зроблено не більше півроку тому. Підпаліть свічку, розташуйте перед собою фотографію хлопця і скажіть:

Як я за тобою сумую, так і ти (ім’я) тужи на мене. Кожен день про мене мрій, люби і не забувай.

Фотографія спалюється, а попіл розвіюється за вітром на вулиці.

Обряд на березовий віник

Це старовинний обряд, яким користувалися ще наші прабабусі. Потрібно заздалегідь придбати у торговки на ринку березовий віник. Звідти вийміть три прутика. Покласти їх потрібно у свого порога, примовляючи:

Як три ці прута сохнуть, так і ти (ім’я) Хай сохне по мені.

Чи спрацює заговір, як тільки хлопець переступить прутики. Тепер їх потрібно загорнути в червону тканину і заховати, щоб ніхто їх не знайшов. Якщо хто завгодно знайде їх, то чаклунство розвіється.

Як приворожити коханого на кладовищі?

Цвинтарний приворот один з найсильніших. Перш ніж братися за них, ознайомтеся з можливими наслідками для жертви і виконавця. Заздалегідь на місці поховання знайдіть могилу людини з таким же ім’ям, як і у хлопця. Опівночі йдіть на вибране місце, прихопивши з собою подарунок покійному. Можна взяти кусень хліба, чарку горілки. Станьте над могилою та тричі прошепоти:

Як шапки мертвому Божого раба (ім’я хлопця) більше не носити, так і Божого раба (ім’я хлопця) живому без мене Божої раби (своє ім’я) не жити. Як мертвому Божого раба (ім’я хлопця) в своїй могилі лежати, так і Божого раба (ім’я хлопця) живому від мене, Божої раби (своє ім’я) довіку не втекти. Покладіть подарунок, відверніться і швидко йдіть геть. До повернення додому не обертається і не спілкуйтеся ні з ким.

Легкий заговір на любов

Єдина особливість легкого ритуалу — здійснювати його потрібно протягом семи діб. Як стемніє, розкрийте вікно і прошепоти:

(Ім’я), до мене прийди, в двері постукай, в життя мою увійди. Як сказала, так і буде.

На цьому маніпуляції закінчені. Через тиждень після проведення останнього обряду помітите, що молодий чоловік почав до вас ставитися набагато краще.

Заговір на молодий місяць

Це один з найдоступніших ритуалів, який допоможе назавжди приворожити чоловіка. Неважливо, самотній він або перебуває у шлюбі. У будь-якій день йдіть на базар і купіть віник. Дочекайтеся молодий місяцьа і беріться за прибирання.

Прибрати слід у всьому приміщенні. Якщо ви живете в квартирі, підмітати доведеться і під’їзд. Сміття слід зсипати в мішок. Поки будете підмітати, говорите:

Кличу я в свій будинок молодця, красеня, молодця. Приходь до мене, милок.

Прочитайте текст сім разів. Чим краще ви приберете приміщення, тим швидше коханий прийде до вас. Пересипьте сміття в пакет. Викидати його поки не потрібно. Залиште його в приміщенні на 30 днів. Коли прийде час, можете викинути сміття.

Ці нескладні обряди допоможуть в найкоротші терміни залучити чоловіка вашої мрії і знайти жіноче щастя.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: