Які бувають заговори на любов

Які бувають заговори на любов

Заговір на любов — часом остання надія жінок, які хочуть любити і бути коханими, мати міцну сім’ю. Іноді традиційні методи вже не допомагають, і, щоб виправити ситуацію, деякі звертаються до магії. Якими ж заговірми можна залучити коханої людини?

Зміст:

Заговір на любов — правила

Ще з давніх часів любовний приворот користується популярністю. Магічними заклинаннями дівчата причаровували хлопців, щоб вийти заміж або просто звернути на себе увагу.

Існують правила застосування і читання таких заклинань. Від їх дотримання залежатиме ефективність привороту. Важливо і те, щоб всі дії не несли негативних наслідків.

Як правильно читати:

Є багато випадків, коли молитви і магічні заговори особливо актуальні. Любовний заговір допоможе змінити ситуацію, тільки потрібно знати, як правильно приворожити.

Приклади заговорів на любов

Любовна магія має величезну силу. Заговори на любов можна читати дома самостійно. Найчастіше до таких ритуалів вдаються дівчата, їм хочеться мати надійну чоловічу підтримку. Перед тим як зважитися на проведення заговори, потрібно добре все продумати. Дівчина повинна бути впевнена, що саме з цим хлопцем вона хоче бути завжди разом.

Заговір на березовий віник

Дівчина робить своїми руками невеликий віник. Нехай він полежить кілька днів вдома так, щоб його ніхто не бачив.

Потрібно запросити кохану в гості, а перед цим розкласти на поріжку прутики берези, примовляючи:

Як буде сохнути мій пруток, так буде сохнути на мене мій вірний дружок!

Чоловік повинен переступити через прутики, після чого їх прибирають. Далі березові гілки дівчина повинна потримати над киплячою водою зі словами:

Парся, простий пруток, та будь світлий, лагідний і м’який. Ти, пруток, станеш, як пушок, а раб Божий (ім’я жертви) — слухняним. Полюбить він (знову його ім’я) мене, стане до мене м’який та покірний. Амінь.

Після проведення ритуалу прутики треба заховати на 3 дні, а потім рано вранці кинути в річку. Через пару тижнів обряд почне діяти. Це буде помітно по поведінці того, кого причарували.

Присушка

Є особливі заклинання — присушка. Вони допомагають дівчатам добитися уваги чоловіка, що сподобався. Заговір на любов робиться також будинки при зростаючому місяці. Заклинання читають на який-небудь предмет, фотографію або їжу 3 рази. Той, кого заговорюють, повинен випити або з’їсти їжу в день ритуальних дій.

Наприклад, для залучення любові потрібно читати такі слова:

Стану я, та з благословення і перехрестившись, вийду в двері, з дверей в сіни, з сіней в ворота, з воріт — в чисто поле. Піду я, раба Божа (ім’я) по чистому полю до Матері Божої, Пресвятій Богородиці. Як сумує Матір Божа за своїм Синові, так нехай і раб Божий (ім’я) по мені тужити почне. Щоб без мене йому не спалося, що не елось, що не пилося, не гуляє. Нехай всіма шляхами-дорогами до мене дорогу шукав, тільки мене чекав. Амінь.

Є заговори, які допомагають усунути душевні рани. Щоб швидше забути кохану людину читається відворотного заклинання на любов.

Приворот

Простим змовою можна повернути любов чоловіка. Читається заклинання на сіль, яку використовує під час прийому їжі, приготовленої для чоловіка. Якщо прочитати заговір пізно ввечері, не раніше 6 годин на повний місяць, то вранці він уже почне діяти. Чоловік буде проявляти знаки уваги.

Можна зробити заговір на склянку води. Коли чоловік вип’є її, то його поведінка повинна змінитися в кращу сторону. Він більше часу проводитиме з сім’єю, менше гуляти з друзями.

Заговорити чоловіка можна, користуючись ще одним сильним магічним обрядом. Для ритуалу потрібно 3 свічки з церкви, скатертину білого кольору і червона вовняна нитка. На стіл ставляться свічки, які потрібно запалити. Заклинання читається 3 рази при відкритій кватирці. Після кожного прочитання одну зі свічок гасять. Потім, всі свічки пов’язують ниткою і знову запалюють, вони повинні догоріти.

Зміст заговори:

Про Предвічний Господь, я з розчуленням молю Тебе, сотвори стіну високу, яму глибоку, огорожу непрохідну, тугу непереборну. Глибину три сажні землі, висоту безмірною висоти, а тугу безмірною глибини. Замкни, Господи і загородити, щоб раб Твій (ім’я) від мене, раби Твоєї (ім’я) не втік, іншого баби собі не знайшов. Замкни на ключ і візьми собі, допоможи, Господи, Твоєї рабі. Ключ, замок, поріг. Амінь.

Підведемо підсумки

Отже, магічні привороти сильні. Людина, яка перебуває під дією заговори, навряд чи зуміє сам від нього позбутися. Знадобиться сильніший маг. Складно зняти заговір, зроблений на кров.

Заговір на любов може втратити силу в разі, якщо заклинатель розлюбив об’єкт свого магічного впливу.

Але якщо заговір читає людина, яка дійсно любить, то ніхто не зможе розірвати сталу зв’язок, навіть сильний маг. Якщо тільки любов охолоне, дія заговори можна зупинити.

Сильні любовні привороти краще довірити фахівцеві. Він знає, як уникнути неприємних наслідків, має магічну захистом. Важливо, щоб любовні заговори нікому не принесли шкоди.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: