Заговір на схуднення — рецепт стрункості

Заговір на схуднення - рецепт стрункості

Використовуйте Змова на схуднення, якщо відчуваєте занепокоєння з приводу зайвої ваги. Зрозуміло, в даному випадку застосування магії необхідно поєднувати з фізичними зусиллями. Але в боротьбі за красиву фігуру всі засоби хороші!

Зміст:

Що потрібно для заговори

Підбираючи кольори для об’єктів, пам’ятайте, що заговір покликаний допомогти вам позбавитися від зайвої ваги, розпалити внутрішній вогонь і поліпшити метаболізм — тому зверніть свою увагу на теплі відтінки, які посилять дію заговори.

Приступаємо до ритуалу схуднення

Найбільший ефект ви отримаєте, провівши заговір на убуваючий місяць.

Мелом накресліть навколо себе незамкнений коло. Так потрібно для того, щоб направити енергію навколишнього простору на себе. Для зручності розкладіть навколо себе всі артефакти. Запаліть свічку і сядьте перед нею, направивши свій погляд на полум’я. Зосередьтеся, подумки налаштуйте себе на проведення ритуалу. Коли відчуєте готовність, візьміть листок і напишіть на ньому ваше бажання. Можете барвисто описати, чого ви хочете досягти, а також написати надихаючі слова. Ви можете намалювати бажане — важливо постаратися повністю виразити те, до чого ви прагнете, і як це важливо для вас.

Потім, тримаючи ваш кристал або камінь перед свічкою, уявляйте, як вогненна енергія наповнює його, як ваш камінь стає вмістилищем природи вогню. Уявляйте це так чітко, як тільки можете.

Тепер, встаньте прямо, поставивши ноги разом. Доторкніться каменем до свого лобі. Починайте повільно переміщати його вниз по вашому тілу, до ніг, уявляючи, як ви займаєтеся фізичними вправами, їсте здорову їжу, і як плавно йде ваш зайву вагу, а ви чітко дотримуєтесь вашої мети. Затримайтеся на тому місці вашого тіла, де ви особливо сильно хочете схуднути. Візуалізують, як тануть зайві кілограми.

Після всіх цих дій, проговорите наступні слова:

Я хочу схуднути, Ця заговір допоможе мені досягти бажаного, І дасть мені сил в моєму прагненні. З цього моменту Я буду робити все, що необхідно Щоб бути здоровим (ой) і красивим (ой). Я буду працювати над собою І зможу стати таким (ой), яким (ою) хочу себе бачити.

Заблокуйте коло. Покладіть в темне місце листок з вашими бажаннями, а камінь намагайтеся завжди носити з собою. Кожен раз, коли у вас виникне бажання з’їсти щось смачне, але шкідливе, або ви починаєте переїдати, візьміть свій камінь і уявляйте собі, як зникає ваше нездорове бажання. Ви можете додати його до чола, і візуалізувати, як ваші думки покидають ваш розум, ніби випаровуючись.

Також можна наповнювати ваш камінь енергією і мотивацією для здійснення ваших бажань. Просто іноді медитуйте, тримаючи його в руці, і зосереджуйтесь на успіх і зміцненні вашої рішучості. Іноді переглядайте листок з вашими бажаннями.

Після досягнення вами бажаного ефекту, спаліть цей листок, подякувавши природу за допомогу. Камінь тепер ви можете очистити від зарядженої енергії, залишивши його на деякий час під проточною водою.

Інші види заговорів на схуднення

Ви також можете зробити зілля, заговорене на втрату зайвої ваги.

Необхідні інгредієнти для зілля:

Змішайте складові в кришталевому бокалі. Починайте з води і продовжуйте за списком додавати інгредієнти. Вам доведеться випити цей напій, і смак його буде зовсім не приємний. Але це маленька жертва, яку ви принесете, переступивши через себе.

Ретельно перемішавши, візьміть келих в руки. Підніміть його над головою і скажіть:

Це зілля допоможе мені позбутися небажаного ваги, І придбати довгоочікувану стрункість і витонченість!

Залпом випийте весь вміст склянки. В даний час краса і здоров’я є важливими якостями успішної людини. Щоб бути на висоті, необхідно працювати над собою. Є величезна кількість різноманітних способів підтримувати своє тіло в тонусі — від фізичних навантажень до спеціальних дієт. Але і заговори на схуднення можуть допомогти нам в цьому. Звичайно, не варто сподіватися на одні тільки магічні сили — якщо докладати власних зусиль, то результат не змусить себе чекати! Кожен може бути струнким, здоровим і красивим. Головне — твердо слідувати своєї мети, стаючи краще з кожним днем!

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: