Заговір, щоб взяли на роботу

Заговір, щоб взяли на роботу

Напевно, ви вже не раз читали схожий заговір — знайти хорошу роботу вам так і не вдалося… Сам собою напрошується питання: «А що я роблю не так?» Можливо, ви просто не знаєте, як правильно проводиться цей ритуал?

Зміст:

Рекомендації з підготовки до заговори

Яку б молитву ви не вибрали, потрібно пам’ятати про основні правила, які можуть вплинути на її результат. Будь обряд потрібно проводити в певних умовах, і ось деякі з них:

На жаль, люди рідко звертають увагу на рекомендації професіоналів і не дотримуються їх. При належній старанності можна багато чого досягти за допомогою магії і молитов.

Як провести заговір на пошук роботи?

Вибираючи в якості сприятливого часу зростаючий місяць, можна скористатися одним дієвим обрядом. Для нього слід запастися білосніжним носовою хусткою. Саме його вам доведеться починати розмову на удачу за допомогою наступної молитви:

Шепочу-зашептиваю, буде рабу Божому (ім’я) удача в дорозі, успіх в роботі. Куди не піду — там роботу і знайду. Не бачити мені відмов, не чути слова «ні». Амінь!

Цей текст слід вимовляти не менше трьох разів. Заговорений хустку повинен бути весь час з вами до тих самих пір, поки вам не запропонують підходящу посаду. Магічний ритуал ефективний і для тих, хто вже знайшов своє робоче місце, а удача з якихось причин обходить стороною. Приблизно через один місяць після його проведення всі проблеми, пов’язані з роботою, благополучно вирішаться.

Серед заговорів є ще одна молитва, в якій може використовуватися носовичок:

Буде мені, рабу Божому (ім’я), успіх і удача в дорозі-дорозі. Куди піду, там роботу знайду і відмови не отримаю.

Вона читається не менше семи разів. Однак після її прочитання не варто сподіватися на блискавичний результат. Сидячи вдома, ви навряд чи зможете щось знайти, не кажучи вже про роботу своєї мрії! Від вас також будуть потрібні активні дії в цьому напрямку: аналіз ринку праці, складання і розсилка грамотного резюме, а також численні поїздки на співбесіди.

Який заговір потрібно читати перед співбесідою?

Ви переглянули всі відповідні посади, розіслали всім компаніям інформацію про себе і тепер болісно чекаєте дзвінка з позитивним результатом. Досконалий вами заговір, щоб взяли на роботу, можна посилити, якщо прочитати ще одну молитву перед співбесідою. Виглядає вона таким чином:

Іду я до Бояринов, не старий і не молодий. Іду найнятися, господареві здатися. Моє обличчя йому мило, моя душа не осоружна. На мене б все дивувалися, господарі посміхалися, моїх слів милувались. Не зможе прогнати він хрещену душу. Господи Ісусе, Боже наш, помилуй всіх нас в будь-яку годину. Амінь.

Вважається, що за допомогою цих сакральних слів ви зможете сподобатися майбутньому начальнику, і він без зайвих питань прикмет вас на роботу. Не забудьте, що заходити в кабінет керівника потрібно обов’язково з лівої ноги! Якщо ви хочете закріпити вподобану посаду за собою, то не завадить прочитати ще один заговір, зробивши невеликий оберіг. Для цього потрібно взяти звичайну нитку і зав’язати на ній вузол з наступними словами:

Як дуже міцно вузол цей зав’язаний, так і у раба Божого (ім’я) справа швидко і міцно склалося, і на бажану роботу взяли. Амінь.

І так повторюємо три рази. А на вашій нитки повинно вийти три маленьких вузлика. Потім її потрібно покласти на поріг вашого будинку, і тепер зі спокійною душею можна вирушати на співбесіду.

Що робити, якщо обряд не допоміг?

Будь змову на успіх і удачу ніколи не відрізнявся швидким результатом. Якщо ви слідували всім необхідним рекомендаціям, то ваші зусилля будуть обов’язково винагороджені. Повторювати обряд кілька разів поспіль безглуздо, та й тоді ваше бажання вже ніколи не здійсниться!

Припустимо, ви чекаєте вже кілька місяців, а довгоочікувана робота так і не з’явилася. Тоді має сенс спробувати більш сильний бунт. Читати його бажано в перші місячні добу. Для обряду вам потрібно буде підготувати спеціальне підношення у вигляді блюдця з жменею дрібниці. Тарілку варто виставити перед світлом місяця або сонця і прочитати наступні слова:

Закликаю на допомогу Частку добру, Дажбога та Зірку. Сильні, могутні, посібник-поможите, для мене роботу славну та грошову знайдіть. Подмогнувші, від мене дари великі отримаєте.

Коли місячна доба закінчаться, заряджене підношення варто віднести в ліс. Там потрібно розбити блюдце об камінь, залишивши його прямо з грошима, і піти. Перед ритуалом спеціально вибирайте саме небагатолюдно місце.

І, нарешті, якщо ви не впевнені в дієвості свого обряду, завжди можна попросити когось із рідних прочитати заговір за ваш успіх в пошуку роботи. Зазвичай він читається під час приготування їжі:

Ділюся своєю своїм світлом, силою. Щоб знайшов милий серцю, що шукає. Щоб знайшов бажане, привернув щасливе. Зрадіє його душа, зрадіє і моя душа. Мій заговір міцний, як любов моя!.

Перед проведенням будь-якого з вище перерахованих обрядів вам обов’язково потрібно вирішити, чи хочете ви найближчих змін в майбутньому чи ні. Адже досконалий вами ритуал вже не можна буде зупинити: рано чи пізно він принесе плоди.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: