Якщо терміново потрібні гроші — заговір

Якщо терміново потрібні гроші - заговір

У житті кожної людини трапляються труднощі, для вирішення яких необхідно знайти певну суму грошей, і зробити це потрібно негайно. Якщо терміново потрібні гроші — дізнайтеся, як отримати гроші в терміновому порядку за допомогою чаклунства.

Зміст:

Заговір на швидкі гроші зі свічок

До обрядам свічкового чаклунства можна віднести всі ті, які в якості свого головного компонента передбачають використання свічки — однієї або декількох, звичайних або церковних, кольорових або нефарбованих. Для того, щоб посилити і залучити грошову енергію, свічки можна натирати ароматичними маслами, обвалювати в травах з відповідним значенням. Вони є невід’ємним атрибутом будь-якого чаклунства, а віск від згорілих під час обряду свічок стає оберегом.

Для одного з заговорів на швидке отримання грошей буде потрібно тільки п’ять церковних свічок. За ними доведеться йти до церкви. Знаючі люди тримають церковні свічки вдома про запас, на випадок, якщо буде потрібна допомога вищих сил. Отже, слід запалити свічки і читати, невідривно дивлячись на них:

Христа Ісуса надійний та опора, Свято Дево Маріє, Ісусового підпору, по небушко з Божим Сином йшли, мішки з грішми несли, мішки відкривалися, гроші висипалися. Я, раб Божий (ім’я), по земельці йшов, гроші знайшов, в будинок приносив, свічками коптив, рідним дарував. Свічок горіти, грошей в будинок летіти! На віки вічні! Амінь!

Дивлячись на палаючі свічки, уявляйте благополучне вирішення вашої проблеми. Їх не можна гасити, вогонь зобов’язаний прогоріти повністю. Категорично заборонено відволікатися і відходити від них. Віск від церковних свічок збирається і згодом зберігається в гаманці, як грошовий талісман. Не слід позбавлятися від нього після того, як отримаєте потрібну суму грошей. Робіть це лише коли відчуєте, що сила його магії закінчується.

Використання церковних атрибутів підходить не кожному. Якщо у вас немає бажання звертатися до християнського егрегор, спробуйте інший обряд з свічковий магії. Для цього буде потрібно три свічки — коричневих, білих і зелених тонів. У цій магії вас буде символізувати біла свічка, а решта дві — це грошові кольору, часто застосовуються в чаклунстві на прибуток і багатство. Додайте свічки на столі трикутником, вершиною до вас. Біла свічка повинна бути ближче до вас, зелена — зліва, коричнева — справа.

Запаліть білу свічку з такими словами:

Полум’я як душа, душа як полум’я.

Запалюючи зелену свічку, говорите:

Прибуток в прибутку, гроші в грошах.

І, нарешті, слова під час запалювання коричневої свічки:

Справи в справах, шляхи в шляхах, все НАМОЗОВ.

Тепер потрібно з’єднати всі свічки в одну. При цьому вони повинні продовжувати горіти. Так ви немов пов’язуєте себе з грошовими потоками Всесвіту. Встановіть свічки так, щоб вони не впали, і скажіть:

В силі — влада, у владі — сила, я з силою і з владою тієї.

Свічки зобов’язані прогоріти до кінця. Під час їх горіння вам слід дивитися на вогненні язички і візуалізувати, як ваше грошове бажання збувається. З воском слід вчинити точно так же, як було описано раніше — зібрати його і покласти в гаманець, нікому не показуючи.

Грошовий заговір в людному місці

Цей сильний бунт на швидкі гроші слід заздалегідь запам’ятати напам’ять. Втім, він складається всього з трьох пропозицій — це не буде складно. Непогане рішення — зазубрити заговір і застосовувати тоді, коли виникає в цьому необхідність. Для цього потрібно відправитися в будь-яке місце зі скупченням людей. Чим більше перехожих — тим краще. А коли ви ввійдете туди, відрахуйте 21 крок, а потім зупиніться і читайте:

Я йду, а грошики мені назустріч. Вони мене чекають, до мене радо йдуть. Скільки людей тут за день ходить, стільки і грошей до мене прибуде. Амінь.

Читати можна пошепки, про себе або дуже тихо — це залежить від місця, в якому ви перебуваєте. Наприклад, на галасливій площі навряд чи хтось буде звертати увагу на людину, бормочущего заговори. Але привертати увагу не можна, краще не ризикувати і читати заговір про себе. Читається він 21 разів.

Після прочитання знову відрахуйте 21 крок і поверніться строго в те місце, з якого прийшли. Тільки після цього ви можете повертатися додому. По дорозі в людне місце і назад в будинок не можна ні з ким розмовляти. Уникайте контактів з оточуючими, що не подавайте милостиню, навіть розглядати перехожих не варто. Можна розмовляти тільки після того, як ви повернетеся додому.

Заговір на швидке залучення грошей на монети

Якщо терміново потрібні гроші, магія багатства і достатку прийде на допомогу. Обряд з монетами — один з найпростіших, адже для його проведення потрібно тільки 12 монеток, які є в гаманці у кожної людини. Вони повинні бути однакового номіналу. Розміняйте заздалегідь гроші так, щоб набрати потрібну кількість монет.

Ця заговір на дуже швидкі гроші читається тільки на молодий місяць. Якщо у вас немає часу чекати цієї фази місяця, підберіть інший заговір. Втім, будь-яка грошова магія твориться тільки на зростаючому місяці, в молодий місяцьа або повний місяць. На убуваючому місяці чаклувати на гроші не можна, хоч як мене була важлива потреба в них.

Отже, коли молодий місяць з’явиться на небосхилі, виходьте на вулицю, тримаючи в руках 12 монет. Подивитися час його сходу і заходу заздалегідь ви можете в календарі. Розкрийте долоні з монетами так, щоб світло нічного світила потрапив на них, і читайте сім разів:

Все, що росте і живе, множиться від сонячного світла, а гроші — від світла місячного. Зростайте гроші. Множьтесь гроші. Додається гроші. Мене (ім’я) багаті, до мене приходьте. Нехай буде так!

Після семиразового прочитання замовних слів затисніть монетки в руці і поспішіть додому. По дорозі не можна відволікатися і заговорювати з ким би то не було. Чи не озирайтеся, навіть якщо звуки позаду будуть серйозно лякати вас. Нечиста сила любить влаштовувати випробування, і особливо це стосується початківців магів. Заговорені монети кладуться в гаманець, постійно вами використовується. Витрачати їх забороняється.

Заговір на термінове отримання грошей на купюри

Для цього заговори на швидке залучення грошей буде потрібно купюра будь-якої гідності. Але є умова — вона повинна бути в обігу хоча б в якій-небудь країні світу. Її куточки слід підігнути таким чином, щоб отримати трикутник. Спосіб складання купюри можете вибирати будь-який, головне — отримати фігуру з трьома кутами, схожу на стрілку, яка вкаже грошей шлях до вас. Тепер наговорите купюру:

Як річка могутня струмочки притягує, а море — могутні ріки, як жінка чоловіка притягує, а чоловік — жінку, як ніч день притягує, а день — ніч, так щоб і ти притягувала подібних собі. Нехай буде так. Амінь.

Чим більше купюра — тим краще. У тексті заговори зазначено, що вона буде залучати подібних собі. Тому не потрібно скупитися, беріть найбільшу з доступних вам грошиків. Заговорений купюру носите при собі, найкраще зберігати її в гаманці. Вона повинна бути там, де ви зберігаєте гроші. Витрачати цю купюру не можна, прибирати з гаманця теж.

Коли ви будете отримувати купюри того ж номіналу, що і зачарована грошик, кладіть їх поруч з нею. Під час використання цього грошового талісмана можна перераховувати гроші в гаманці. Робіть це тільки під час здійснення витрат або отримання доходів.

Зелене чаклунство зелених президентам

Зеленої називають магію, яка має на увазі використання сили рослин. Не варто недооцінювати силу, укладену в рослинах. З їх допомогою можна зцілити, можна приворожити, а можна налагодити матеріальне становище. Ця заговір на на термінове отримання грошей підходить тільки тим людям, які люблять кімнатні рослини і мають час на догляд за ними. У вас повинно бути більше двох рослин, які підходять для грошової магії.

Категорично не підходять для чаклунства на гроші кактуси — це рослини захисту від негативу, вони не пропустять навіть позитивну енергію, якщо вона не властива вашому будинку або вам. Приносить гроші рослина толстянка, аукуба або золотий кущ, бугенвиллия і багато інших. Під кожен горщик потрібно покласти записку з наступним змовою:

За тридев’ять земель сад-Едем варто, В саду-Едемі чудо-дерево росте. На диво-дереві що будеш писати, то тобі Господь буде давати. Ось і я пишу собі багатства, удачі та достатку. З дерева папір, горить, в землю садиться, квітами оточується. Як квітам цвісти-цвісти, так грошей рости-рости! Амінь. Амінь. Амінь.

За рослинами потрібно ретельно доглядати. Якщо одне з них засохне, протягом двох-трьох днів слід замінити на нове. Ваш магічний сад може рости і розширюватися, заводити нові грошові рослини, під якими буде знаходитися записка зі змовою ніхто не забороняє.

Сильний заговір на термінові гроші на молоко

Існує старовинний і дуже сильний бунт — якщо терміново потрібні гроші, спробуйте заговорити молоко. Купувати його потрібно не в супермаркеті, а на ринку. Продавець повинен викликати симпатію. За старою прикметте, купувати молоко для чаклунства слід у літньої жінки. Молока потрібно чимало — 10-12 літрів. Економити на його покупку можна, бажано підгадати з сумою грошей так, щоб дати продавцю трохи більше вартості молока. Забирати здачу можна.

Будинки розлийте молоко по 12 ємностей, в яких воно буде зберігатися. Під час цього потрібно безперервно читати сильний бунт на термінові гроші:

В поле чистому пагорб великий, а на ньому гора висока, під горою лужок зелені, на лужку бичок з сонечком. Бичачі роги до сонечка діставали, Бурьонкіно вим’я половину землі обминало. В поле я виходжу, на пагорб великий сходжу, луг зелений знаходжу. Бикові роги обрізаю, у корови молока видоюють. Рогу бика негайно виростають, Коровкін вим’я вмить молоко наповнює. Так і в своєму домі багатство зростає, достаток в гості до мене йде. Амінь!

Тепер вам доведеться придумати 12 страв, у складі яких буде молоко — все 12 бутлів. У кожній страві потрібно використовувати тільки по одній пляшці. Приготувати їх потрібно за один день, а вжити в їжу — за три. Велику частину їжі слід роздати хорошим людям. Почастуєте колег, начальство, клієнтів, якщо це можливо. Запросіть на вечерю друзів або сусідів.

Зверніть увагу на те, що люди, яких ви пригощали приготовленими з заговореного молока частуваннями, принесуть вам гроші в недалекому майбутньому. Можливо, це буде підвищення або додаткове джерело доходу. Також ви можете отримати цінну пораду або просто гроші в борг, які виручать вас у складній ситуації.

Жіноча магія = швидкі гроші

Існує заговір на термінове залучення грошей, який доступний тільки жінкам. Він робиться тільки для себе чи своєї родини — допомогти другу за допомогою такого чаклунства у вас не вийде. Чоловіки не можуть користуватися цим чаклунством. Але вони можуть запропонувати дружині провести обряд — він подіє на всю сім’ю, в тому числі і на вас.

Придбайте новеньку ночнушку — будь-якого кольору, з будь-якого матеріалу. Її слід випрати і пропрасувати, очистивши від сторонніх енергетичних впливів. Крім сорочки, потрібно довга червона нитка з натурального шовку. Її слід пропустити через віск свічки, яка була куплена в церкві. Після цього всуньте червону нитку в циганську голку і розмістіть десь неподалік від свого ліжка. Тепер все готово до ритуалу. Одягніть нічну сорочку навиворіт і лягайте в ній спати.

Прокинутися слід до світанку. Насамперед слід зайнятися не умиванням або приготуванням кави, а підшиванням Подолу сорочки. Під час цього вона повинна бути все так же надіта на вас навиворіт. Поділ потрібно підшивати «до себе» з такими словами:

Син Божий Ісусе Христе, помилуй мене, свою рабу Божу (ім’я). Слова мої немічні, а гріхи мої сильні і великі. Ти, Господи, багатий і милостивий. Дай мені, Всевишній, не по гріхи мої, а по Твоєму безмежного багатства! Амінь!

Під час підшивки Подолу, безперервно читайте ці слова. Кількість прочитань ролі не грає. Обривати заговір на середині не можна, навіть якщо ви закінчили шиття, дочитайте заговір до кінця, і тільки потім обріжте нитку.

В цілому, заговори на термінове отримання грошей здатні стати в нагоді кожній людині. Грошове чаклунство прийде на допомогу в будь-якій ситуації. Якщо у вас немає додаткових джерел доходу, а гроші для вирішення проблеми потрібні терміново, попросіть допомоги у вищих сил.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: