Чи можна підклеїти гумові чоботи?

Чи можна підклеїти гумові чоботи?

Вже давно закінчилися ті часи, коли гумові чоботи використовували тільки для походів в ліс або гори. Сьогодні навіть в найпрестижніших взуттєвих магазинах можна знайти величезну кількість різноманітних гумових чобітків. Тут і чобітки на підошві, і на підборах. Зустрічаються і похідні варіанти. І ось, якщо ви стали щасливим володарем цих прекрасних чобіт, ніякі калюжі і дощі вам не страшні.

Але, з огляду на, що на вулицях сьогодні далеко не ідеальний порядок, то можна легко встати на бите скло, цвях або звичайну канцелярську кнопку. А проколоти гуму досить легко!

Так що ж тепер, через маленьку дірочки викидати практично нові гумові чобітки?

Зовсім ні! І сьогодні ми вас навчимо, як правильно заклеїти улюблені чоботи і продовжити їхнє життя ще на довгий час.

Зміст:

 • Клеїти або НЕ клеїти — ось в чому питання…
 • Де знайти спеціальний клей для клеєння гумових чобіт
 • Як клеїти гумові чоботи: загальновідомі способи і маленькі хитрощі
 • Кілька слів про догляд за гумовими чобітьми
 • Клеїти або НЕ клеїти — ось в чому питання…

  «Навіщо клеїти самостійно, якщо можна віднести їх взуттьовик», запитаєте ви. Але на жаль, в більшості випадків вам відмовлять. Єдине, що можуть порадити вам в цьому випадку виробники взуття, це відвідати автомайстерню, на якій проводять вулканізацію шин.

  Але і тут нас з вами чекає каверза: останнім часом практично всі автомобілісти перейшли на сучасні колеса, де вулканізація не потрібна. А це означає, що знайти автосервіс з такою опцією, де б ще погодилися підклеїти ваші чоботи досить проблематично. Так що давайте думати, як же заклеїти наші чобітки самостійно.

  І перш ніж ми з вами почнемо вивчати способи заклеювання чобіт з гуми, варто зауважити, що використовувати в даному випадку звичайний клей ПВА або «Момент» не варто, оскільки в кращому випадку ви не досягнете ніякого ефекту, а в гіршому — чоботи будуть безнадійно зіпсовані !

  Де знайти спеціальний клей для клеєння гумових чобіт

  Якщо вирішили клеїти взуття з гуми самостійно, то можете пошукати спеціальний склад, що клеїть в магазинах з рибальськими снастями. Увага! Чобітки можуть бути виготовлені не тільки з гуми, а й з ЕВА (етиленвінілацетату) або поліуретану. І клей для цих матеріалів буде різний.

  Так що перед тим як вирушати в магазин уважно вивчіть свої чобітки. А якщо у вас виникнуть проблеми з визначенням матеріалу, то краще взяти взуття з собою, а в магазині фахівці швидко визначать, з чого вона зроблена.

  Спеціальний засіб для клеєння чобіт можна купити і в магазинах для автомобілістів. В цьому випадку вам варто звернути увагу на клей-герметик. Так ви не тільки позбудетеся від пробоїни, а й зможете захистити місце нанесення клею від попадання зайвої рідини.

  Як клеїти гумові чоботи: загальновідомі способи і маленькі хитрощі

  Для того щоб ваше взуття стала як новенька потрібно визначити точне місце проколу. Для цього вам знадобиться сам чобіт і невеликий тазик з водою. Беремо в руки свою взування і звертаємо халяву за тим же принципом, що тюбик із зубною пастою, коли її там вже практично не залишилося.

  І коли халяву досить щільно згорнуто, опускаємо підошву в воду. З тих місць, де є тріщина або прокол будуть спливати бульбашки повітря.

  Після того як проблемне місце знайдено можна приступати до відновлення свого взуття.

  Методів існує декілька:

  Використовуючи такі досить нескладні методи, ви зможете швидко і ефективно повернути свої чобітки в лад, і вони прослужать вам ще досить довго.

  Кілька слів про догляд за гумовими чобітьми

  Ну а в якості завершення, пропонуємо вам кілька рекомендацій щодо догляду, використання яких допоможе вам зберегти свої чоботи в робочому стані набагато довше. Наприклад, для того щоб ваші чобітки якомога довше виглядали як новенькі, вам варто періодично протирати їх м’якою ганчіркою, змоченою у воді з додаванням гліцерину.

  А якщо вам довелося походити по калюжах і ви хочете трохи підсушити таке взуття на батареї, то поспішаємо вам повідомити, що робити це не рекомендується. Тут справа в тому, що під впливом гарячого повітря клей, яким склеєні деякі елементи, може стати пористим.

  А це означає, що всередину чобота стане потрапляти вода. Так що краще просто протерти чоботи ганчірочкою і залишити сохнути природнім шляхом.

  Отже, сьогодні ми з вами з’ясували, чим можна заклеїти гумові чоботи своїми руками в домашніх умовах. Як бачимо, вашого взуття ще можна подарувати нове життя! Головне, потрібно робити все чітко дотримуючись інструкції, і ваші гумові чобітки ще довго будуть радувати вас в дощові дні!

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: