Чай для схуднення: користь чи шкода?

Чай для схуднення: користь чи шкода?

Зміст:

Пошук простих, ефективних і безпечних способів схуднення — одна з найголовніших тем для багатьох представниць прекрасної статі, так і чоловіки іноді прагнуть скинути вагу, виглядати підтягнуто і атлетично. Формула схуднення досить проста і багатьом відома, потрібно пити достатню кількість рідини, вести активний і здоровий спосіб життя, не захоплюватися калорійними продуктами. Якщо займатися зарядкою, стежити за підрахунком калорій і є виключно здорову їжу — для багатьох складно, то ось з вживанням рідини, як правило, проблем не виникає, тому і отримали широке поширення чаї для схуднення.

Що таке чай для схуднення?

Сучасні чаї для схуднення — це не тільки трав’яні збори, що містять корисні і цілющі трави, ефективним «стройнящіх» напоєм може бути і звичайний чай (чорний, зелений), з різними добавками. Найпопулярнішим чаєм цього типу є імбирний чай. Імбир містить речовини, які допомагають ефективному спалюванню жирів, що і сприяє схудненню. Імбирний чай для схуднення легко і швидко зробити в домашніх умовах, він не тільки дуже корисний для організму, але і надзвичайно смачний і ароматний.

Що стосується трав’яних зборів для зниження ваги, чомусь багато хто вважає, що в них немає нічого крім компонентів, що надають послаблюючий і сечогінний ефект на організм, а значить і зниження ваги відбувається за рахунок виведення зайвої рідини. Тому багато хто думає, що чай для схуднення — шкода, насправді він дає організму не малу користь. До складу чаю входять трави і добавки, що спалюють жир, які нормалізують обмін речовин, заспокоюють нервову систему, знижують апетит або створюють ілюзію насичення. В чай для схуднення часто включають компоненти, що очищають або тонізуючі організм, а також насичують його вітамінами.

Майже всі трави, що містяться в чаї, надають нормалізує не тільки на вагу тіла, але і на інші системи і внутрішні органи людини. Наприклад, лотос, який досить часто входить до складу чаю для схуднення, регулює ліпідний обмін, зміцнює імунну систему, благотворно впливає на діяльність серцево-судинної системи і лікує гіпертонічну хворобу. Або ананас, що містить унікальний фермент бромелайн, що розщеплює жири і допомагає білкам засвоюватися швидше. Бромелайн ще називають ферментом стрункості за його здатність стимулювати травлення, збільшуючи дію шлункового соку.

Можна підібрати чай, який надає певним чином впливати, наприклад, людям з гіпертонією і схильністю до атеросклерозу корисний буде глід, понижуючий кров’яний тиск і перешкоджає утворенню холестеринових бляшок на стінках судин.

Дія чаю для схуднення

Будь-чай для схуднення вимиє з організму всі шлаки і шкідливі речовини, дасть йому можливість повноцінно функціонувати, тонізує організм, налагодить обмін речовин, притупить почуття голоду, створить відчуття ситості. Чай для схуднення покращує роботу шлунково-кишкового тракту, і органів, що відповідають за обмін речовин, а здоровому організму, як відомо, ніякі кілограми не страшні.

Звичайно, ніякої чай не допоможе, якщо не займатися спортом і не дотримуватися збалансованої дієти. Але все-таки не варто зменшувати роль чаю для схуднення. По-перше, чай стимулює виведення шлаків і жирових надлишків з організму. По-друге, чай доповнює будь-які інші методи відновлення нормальної маси тіла.

Протипоказання до вживання чаю для схуднення

При надмірному захопленні чаєм для схуднення можна домогтися абсолютно не тих результатів, на які розраховуєш, замість втрати зайвих кілограмів можна отримати зневоднення організму, вимивання калію, необхідного для повноцінної серцевої і м’язової діяльності. Довготривалий прийом чаю для схуднення може викликати загострення хвороби у людей з хворими нирками. Тому краще вибирати чай з м’яким сечогінну дію.

Чай з проносним дією протипоказаний людям із захворюваннями шлунково-кишкового тракту.

У будь-якому випадку чай для схуднення не призначений для систематичного вживання, його можна пити не більше 3-х тижнів поспіль, і бажано обмежувати себе 1 — 2 чашками на добу. Ну і звичайно, необхідно ознайомитися з компонентами чаю, перерахованими на етикетці, можливо в нього входять компоненти, на які у вас може бути індивідуальна непереносимість або алергічна реакція.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: