Англійська дієта — раціон і особливості харчування

Англійська дієта - раціон і особливості харчування

Зміст:

У чому секрет стрункості манірних британок? Звичайно, в англійській дієті! Ця система харчування для схуднення розрахована на 21 день, протягом яких можна втратити до 12 набраних зайвих кілограмів!

Звичайно, з точки зору раціону різноманітної її не назвеш, але і голодувати особливо не доведеться. Головне — правильно увійти і вийти з дієти, щоб вага не повернувся знову.

Суть англійської дієти

Англійська дієта тривалістю в 21 день, сприяє очищенню організму, виведенню «залежалих» продуктів розпаду, посиленню обміну речовин і метаболізму. Її суть полягає в тому, щоб чергувати дні, насичені білковими продуктами і овочами, час від часу розбавляючи їх розвантажувальними.

З останніх і рекомендовано починати цю систему харчування, поступово залучаючи свій організм в режим найсуворішої економії спожитих калорій. У день разом з їжею дозволено отримувати не більше 1000 Ккал, що досить мало, враховуючи, що дорослій жінці необхідно 2000-2500 Ккал. Тому обов’язковою умовою ставиться прийом полівітамінів, щоб обмеження в харчуванні не позначилися на зовнішньому вигляді і самопочутті.

Результати англійської дієти приголомшують, але вони багато в чому досягаються зміною смакових звичок і пристрастей. Звичні смажені страви рекомендовано замінити тушкованими, вареними або запеченими.

Відсутність солі легко компенсується додаванням ароматних спецій, а ось про каву, цукор, алкоголь і нікотин доведеться на якийсь час забути. Обов’язково пити багато води, а краще мінералки без газу, компотів, морсів, киселів не менше 2000 мл в день.

На ніч приймати оливкова олія в обсязі 1 ст. л.. для поліпшення перистальтики кишечника. А останній раз сідати за стіл дозволено не пізніше 19.00 години.

Дозволені продукти

Список дозволених продуктів наступний:

Більш докладно про англійську дієті буде розказано нижче.

Заборонені продукти

Ні в якому разі не можна вживати такі продукти:

Зразкове меню Англійської дієти

Як вже було сказано, починається дієта з розвантажувального дня, протягом якого можна наситити свій організм тільки 2 скибочками цільнозернового підсушеного хліба, випити 1 стакан червоного томатного соку і необмежену кількість нежирного молока.

Тим, у кого шлунок погано переносить молоко, можна замінити його кефіром. Воду можна споживати в необмежених кількостях. Меню другого дня повторює меню першого, а ось третій є білковим. Його раціон по англійській дієті такий:

Меню 4 — овочевого дня по англійській дієті:

Останні два дні в подальшому слід чергувати або повторювати через кожні 2 дні. Звичайно, таке меню витримати не кожному під силу, але зриватися не рекомендується, тому краще трохи його «посилити» молочними кашами вранці або мюслі.

До чаю дозволяти собі бутерброд з сиром, частіше пити йогурт, ряжанку або кефір. Виходити з системи харчування потрібно поступово, потроху вводячи в свій раціон рядові продукти харчування. Але принципів здорового харчування доведеться дотримуватися і далі, а ще бажано підвищити фізичну активність. Успіхів!

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: