Активоване вугілля для схуднення

Активоване вугілля для схуднення

Зміст:

Активоване вугілля — знайомий всім препарат, одержуваний з вуглецевих пористих матеріалів — торфу, деревини і вугілля. Його можна купити в будь-якій аптеці за невеликі гроші і використовувати за прямим призначенням — для дезінтоксикації організму при отруєнні, при діареї, для зниження газоутворення і виведення з організму отрут і продуктів розпаду. Однак, знайшлися ті, хто стверджує, що це засіб може допомогти в справі схуднення. Чи так це, спробуємо розібратися.

Чи можна схуднути за допомогою активованого вугілля

Стародавні індуси ще в 15-м столітті до н. е. використовували деревне вугілля в якості фільтра питної води. Їм очищали гангренозние рани, а в наші дні його роль в захисті від отруйних газів в атмосфері і всіляких домішок у воді важко переоцінити. У медицині його використовують для дезактивації отрут. Вугілля, потрапляючи в травний тракт, вбирає в себе всі токсини, поглинає гази, рідина і водиться з організму, не дратуючи стінки кишечника і не всмоктуючись всередину, тому його без побоювання можна давати навіть маленьким дітям.

Як схуднути з активованим вугіллям? Не секрет, що обличчя, які страждають від зайвої ваги, мають проблеми з обміном речовин і переварюванням їжі. Через нестачу руху і неправильного харчування спостерігаються проблеми з дефекацією: кишечник забивається продуктами розпаду, їжа перетравлюється не повністю, викликаючи гниття і підвищене газоутворення. Внаслідок цих процесів організм починає страждати від інтоксикації, що може проявлятися висипом на шкірі, дерматитами і т. д. Таким людям як раз і може допомогти активоване вугілля. Він вбере в себе шлаки і токсини, очистить кишечник, сприяючи його кращої перистальтики і усуне зайве газоутворення.

Однак, суттєво вплинути на зменшення ваги цей препарат не зможе. Це адсорбент, що нейтралізує продукти патогенної сфери, але вивести з організму жири і вуглеводи йому не під силу. Початківці приймати препарат обличчя на перших порах можуть «недорахуватися» у себе пари зайвих кілограмів, але ефект цей буде досягнуто внаслідок звільнення організму від зайвої рідини. Виведені ж токсини впливати на зміну показників ваг не можуть.

Як приймати активоване вугілля — рекомендації

Багато страждають від зайвих кілограмів вирішуються на схуднення за допомогою цього препарату, тому як очищення організму перед початком серйозної боротьби вже непоганий початок і гарна підмога в справі зниження ваги. Пити активоване вугілля для схуднення можна по самим різним схемам, але фахівці завжди рекомендують враховувати власну масу тіла, тому як дозування розраховується за принципом 1 таблетка на 10 кг маси тіла. За один раз можна взяти не більше 6-7 таблеток, тому дієтологи рекомендують тим, чия вага давно перевалив за позначку в 80 кг, ділити денну дозу на три рази і вживати за пару годин до їжі, запиваючи водою.

Як приймати активоване вугілля для схуднення можна ще? Незалежно від ваги пити по 3-4 таблетки тричі на день протягом 10 днів. Потім зробити перерву на такий же термін і знову повторити курс. При необхідності ще раз.

Дієта на активованому вугіллі

Можна і за іншою схемою приймати активоване вугілля. Дієта на основі цього препарату передбачає проведення спеціальної підготовки. Цілий день необхідно голодувати, вживаючи в їжу тільки воду. Увечері потовкти 10 таблеток кошти і запити 0,5 склянки води. На ранок прийняти ту ж дозу препарату і поснідати чимось легким, наприклад, кашею. На обід зварити курячий бульйон, а ввечері з’їсти пачку сиру.

Таким чином влаштовувати два розвантажувальних дні на тиждень, наприклад, у вихідні, протягом місяця. Але це зовсім не означає, що в інші дні можна харчуватися так само, як і раніше. Необхідно виключити зі свого раціону жирні, солоні, гострі і смажені продукти. Готувати їжу на пару, відварювати або запікати. Всілякі фаст-фуд і продукти з хімічними добавками замінити натуральними. Як показує практика, навіть без активованого вугілля харчування за такою системою дозволить втратити істотну частину своєї ваги.

Більше місяця дієта на вугіллі тривати не може, адже даний препарат адсорбує не тільки шкідливі речовини, але і корисні. А це означає, що організм може почати страждати від нестачі вітамінів і мінералів, що загрожує погіршенням самопочуття, ламкістю волосся і нігтів, землистим кольором обличчя і т. д. Крім того, тривале застосування вугілля може призвести до запорів. Давши організму якийсь поштовх з його допомогою, далі потрібно діяти самостійно, в корені помінявши свої звички і спосіб життя. Зробити ставку на здорове, правильне харчування і підвищити рухову активність.

Мінуси дієти

Разом з корисними властивостями має вугілля для схуднення і протипоказання. До них відносяться виразкові хвороби шлунка і 12-палої кишки, внутрішні кровотечі, геморой, анальні тріщини. Як вже було сказано, тривалі застосування може призвести до запорів, тому при відсутності дефекації протягом 2-х діб прийом препарату потрібно припинити. До того ж не варто відкидати і можливу індивідуальну переносимість. Крім того, схуднення за допомогою вугілля навряд чи можливо для осіб з хронічними недугами, вимушеними постійно приймати будь-які лікарські препарати. Активоване вугілля просто нівелює їхню дію і все.

Тим же, хто захворів під час дієти, просто необхідно робити перерви між прийомами вугілля та іншого лікарського засобу як мінімум в 1 годину. От і все. Чи варто боротися із зайвою вагою таким способом, кожен вирішує сам для себе, але в будь-якому випадку власне здоров’я важливіше і ніколи не варто наражати його на небезпеку. Секрет краси і стрункості полягає в розумному поєднанні правильного харчування, спорту і позитивних емоцій, а вугілля може грати роль допоміжного елемента, здатного поліпшити позитивний ефект.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: