7 способів підтягнути обвислі груди

7 способів підтягнути обвислі груди

Дуже часто радості материнства захмарюються невеликими фізичними труднощами. Однією з них є провисання грудей. Близько 90% відсотків жінок відчувають цю проблему саме після пологів і грудного годування. Головними причинами стають відсутність м’язового тонусу і млявість шкіри грудей, а повернути молочним залозам колишні форми і пружність допоможе спеціально розроблена програма.

Зміст:

 • Як сприяти підняттю грудей за допомогою фізичних навантажень
 • Відновлювальний масаж
 • Відновлюючі маски
 • Як сприяти підняттю грудей за допомогою фізичних навантажень

  Добре, якщо фізичні навантаження звичні для жінки до народження дитини, в такому випадку серія вправ для підняття грудей принесе більший ефект.

  Можна використовувати такі вправи, вирішуючи питання, як підняти обвислі груди:

  Намагайтеся перед виконанням комплексу провести невелику розминку розігріваючого характеру, що включає вправи на дихання животом.

  Відновлювальний масаж

  Пологи і годування дитини грудьми — складний процес, після якого піднімати форму буде складно. Не всі можуть виконувати фізкультуру за станом здоров’я. Але душ приймають все і кожен день, тому тонізуючий аква-масаж — незамінна процедура. Налаштуйте напір струменя і температуру води рівно настільки, щоб відчувати себе комфортно. Круговими рухами починайте масажувати в області грудей, злегка направляючи струмінь води вгору. Приділяйте процедурі від 5 до 8 хвилин в день.

  Відновлюючі маски

  Сьогодні косметична хірургія може творити чудеса, а прилавки рясніють безліччю коректує продукції, але при бажанні значно заощадити гроші, ефекту відновлення можна досягти і в домашніх умовах, самостійно створюючи засоби, що дозволяють після годування підняти груди.

  Шкіра в області грудей ніжна і чутлива обов’язково потребує повноцінного догляду.

  Готуючи маску самостійно, переконайтеся, що у вас немає алергії на її компоненти.

  Крім відновлюють процедур не перегрівайтеся на сонці, не приймайте занадто гарячу ванну, не зловживайте пересушує засобами для душа і носите зручний підтримуючий бюстгальтер.

  В цьому випадку вам вдасться швидко в домашніх умовах підняти груди.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: