П’ять кращих рецептів народної медицини в боротьбі з аритмією

П'ять кращих рецептів народної медицини в боротьбі з аритмією

Аритмію серця не можна назвати окремим, самостійним захворюванням. Це цілий комплекс порушень в серцево-судинній системі, який призводить до збоїв роботи «головною м’язи» нашого організму. У здорової людини частота пульсу коливається в межах 60-80 ударів в хвилину. При відхиленні від цього параметра в ту чи іншу сторону, язик ведеться про наявність аритмії.

Зміст:

  • Різні види — одна проблема
  • Чим може бути спровокована аритмія?
  • Симптоматика аритмії
  • Народні рецепти для боротьби з аритмією серця
  • Різні види — одна проблема

    Серцева аритмія має свої різновиди та найменування, і для кожного типу порушення існують свої симптоми і прояви. Наприклад, при тахікардії серце б’ється дуже швидко, часом так, що його биття пацієнт може буквально чути у себе в вухах, особливо вночі. При брадикардії, навпаки, синусовий ритм порушується в зворотну сторону, і у хворого відзначається слабкий пульс. Причини аритмії серця різноманітні — порушення можуть провокувати як ендогенні, так і екзогенні чинники.

    Крім загальноприйнятих понять про тахікардії або брадикардії, існують рідкісні коливання на тлі звичайного, здорового серцевого ритму. Їх називають екстрасистолами. До найбільш важких порушень пульсу прийнято відносити миготливу аритмію. У цьому випадку спостерігається стійка нерівномірність серцевих скорочень.

    Існує чимало народних засобів від миготливої ​​аритмії і тахікардії, однак якщо ваше захворювання приносить вам дійсно сильний дискомфорт, і ви погано себе почуваєте — є сенс пройти консервативне медикаментозне лікування під наглядом кардіолога.

    Чим може бути спровокована аритмія?

    Причин порушення багато, і лікування аритмії народними засобами повинно мати чіткий взаємозв’язок з усуненням провокуючих чинників.

    Як ми вже згадували, варто виключити зі свого життя всілякі каталізатори порушення серцевого ритму.

    Тільки за цієї умови можна гарантувати сприятливий прогноз будь-якої терапії, будь вона консервативної або альтернативної. Існують різноманітні види аритмії, але практично завжди це порушення має однакові «приводи».

    Варто відзначити, що аритмія може траплятися і у абсолютно здорової людини. Позачергові поштовхи, або екстрасистоли з’являються на тлі змін психоемоційного стану, посиленою фізичної активності, схематичного прийому медикаментозних препаратів, і навіть некоректного харчування

    Серед найчастіших причин аритмії слід виділити такі чинники:

    Симптоми порушення також різноманітні, і лікування аритмії серця народними засобами часто направлено саме на їх купірування, особливо якщо вони доставляють людині серйозний дискомфорт. Іноді прояви аритмії істотно знижують якість життя, і навіть можуть перешкоджати повсякденних справ. Це актуально в тому випадку, якщо збої в серцевому ритмі стійкі і сильні. Дестабілізація ритму між серцевими скороченнями не веде до суміжних патологій серця, однак дуже часто буває їх наслідком.

    Тому важливо повністю перевірити свій організм, приділивши особливу увагу кардіологічним захворюванням.

    Симптоматика аритмії

    Аритмія проявляє себе по-різному. Наприклад, при тахікардії хворі часто скаржаться на загальний стан тривоги і занепокоєння. Вони можуть в буквальному сенсі слова «чути» стукіт свого серця, особливо перед сном. При такому порушенні істотно посилюється потовиділення, хворий може страждати від гіпергідрозу, не розуміючи, в чому його причина. У важких випадках спостерігаються часті синкопальні стану (втрати свідомості).

    При брадикардії, навпаки, частота серцевих скорочень різко знижується. При цьому спостерігається сильна слабкість, апатія, зниження працездатності, стомлення при найменшому зусиллі. Мають місце короткочасні непритомність. Людина часто відчуває сильне запаморочення і потемніння в очах. Шкірні покриви стають блідими, може проявлятися «холодний піт».

    Екстрасистолія — ​​найбільш часто зустрічається вид серцевої аритмії. Патологія характеризується позачерговими серцевими поштовхами. Головний симптом даної проблеми — передчасне скорочення серцевого м’яза.

    Хворий може відчувати його, як інтенсивний поштовх в груди. Поряд з цим може спостерігатися короткочасне завмирання серця, яке пацієнт також чітко відчуває.

    Миготлива аритмія виявляється ще яскравіше, оскільки в цьому випадку частота скорочень серцевого м’яза може перевищувати 150 ударів в хвилину. Перебої роботи м’язового органу в цьому випадку відчуваються особливо чітко. Хворий відчуває постійне кисневе голодування, задишку, хвилювання, напруга, сильне запаморочення.

    Не виключені при даній проблемі так звані «блокади серця», при яких пульс падає або зникає зовсім, починаються судоми і відбуваються втрати свідомості. На жаль, народна медицина не завжди здатна впоратися з подібними станами. В цілому, терапія аритмії народними засобами дає непогані результати.

    Однак в разі серйозних відхилень, доцільно пройти консервативне медикаментозне лікування, призначене вашим спостерігає або лікуючим кардіологом.

    Народні рецепти для боротьби з аритмією серця

    Для лікування миготливої ​​аритмії народними засобами чудово підходять фітотерапевтичні настої і відвари. Однак трави — це не єдине, що може допомогти вам впоратися з вашою проблемою.

    Рецепт № 1:

    Рецепт № 2:

    Рецепт № 3:

    Рецепт № 4:

    Рецепт № 5:

    Знавці кажуть, що саме альтернативне, народне лікування при аритмії дає набагато більш виражені результати, ніж консервативне медикаментозне.

    Спробуйте наведені способи і ви! Будьте здорові!

    Територія жінок

    Зараз ви знаходитесь тут:

    Можливо, вас зацікавить: