Заговори Ванги на гроші і удачу, а також виграш в лотерею

Заговори Ванги на гроші і удачу, а також виграш в лотерею

Заговори Ванги на гроші і удачу допоможуть розібратися з боргами і налагодити своє матеріальне становище. Дізнайтеся, як за допомогою чаклунства від болгарської ясновидиці стати справжнім щасливчиком.

Зміст:

Заговори Ванги на гроші і удачу

Всі заговори Ванги на гроші і удачу, від пияцтва і на любов написані російською мовою. Відомо, що ясновидиця родом з Болгарії. Віщунка Ванга говорила болгарською мовою, але вона відмінно володіла і російським. Ясновидиця була небайдужа до російського народу. Її пророцтва про Росію наповнені гордістю за нього, але і співчуттям до великим випробуванням, які чекають росіян. Можливо, саме тому вона попросила записати заговори російською мовою. Ванга вважала, що в складні часи, які вона побачила в своїх видіннях, російська людина буде мати потребу в них.

Один з таких заговорів слід читати в ясну ніч повного місяця. Місяць повинна бути добре видна з вашого вікна. Слід відкрити його і покласти на підвіконня кілька монеток зі світлого металу. Монети можуть бути будь-якими, але вони повинні бути «діючими», тобто, використовуватися в будь-якій країні світу на даний момент. Додайте монетки на підвіконні так, щоб світло місячного диска стосувався їх.

Інші джерела світла, крім місяця, не повинні висвітлювати підвіконня. Через це, заговір на монети слід вивчити заздалегідь. Читайте його тричі:

Місяць-цариця, ти срібло, золото, ростеш і приростаєш. Так напій світлом своїм мої грошики, щоб росли і приростали. Місячне світло грошики п’ють, вряди-годи ростуть, сили набирають, як дому свого наповнюють.

Залиште монетки під місячним світлом на цілу ніч. Але є кілька умов. Їх ніхто не повинен бачити — вам доведеться встати раніше за всіх і заховати їх. Також, на заговорені монети не повинні потрапити сонячні промені — це зруйнує чаклунство. Тому слід прокинутися до сходу сонця і заховати гроші в гаманець. Користуватися ними можна ні в якому разі. Ці монети будуть залучати вам гроші з різних, часом абсолютно непередбачуваних джерел.

Ця заговір Ванги на багатство діє всього місяць, а якщо точніше — до наступного повного місяця. Перед його настанням слід витратити заговорені монети. Після цього повторіть ритуал заново з новими монетами. Робити це можна кожен місяць.

Віщунка вважала, що без везіння, захисту від зла і хороших друзів ніяке багатство щастя не принесе. Серед численного спадщини Ванги можна виділити заговір, який спрямований на кілька сфер життя людини. Він привертає в його життя помічників — хороших друзів, колег, замовників, клієнтів, які сприятимуть процвітанню. Заговір спрямований і на те, щоб захистити нажите чесною працею.

Читати заговір Ванги на гроші дозволено в будь-який час. Запаліть придбану в храмової лавці свічку — віщунка була дуже побожною. У будь-яку скляну ємність налийте святої води і читайте на неї:

Скільки в мої двері ввійде — стільки буде помічників. А ворогам, недругам в мої двері ходу немає. Скільки разів двері відкриються — стільки добра в будинок прийде. А злу, негоди, нечисту силу, горю і біді сюди ходу немає. Щастя — в будинок, добро — в будинок, благо — в будинок! Амінь.

Наговореної водою потрібно окропити вхідні двері і поріг будинку або квартири. Якщо ви займаєте окремий кабінет, можете окропити поріг і двері, що ведуть в нього. Так само можна вчинити і з підприємством, яким ви володієте. Тільки наговорювати воду для роботи і вдома потрібно окремо, краще в різні дні.

Заговір Ванги на виграш в лотерею

Заговір Ванги на виграш в лотерею дасть можливість отримати гроші і допомогу Фортуни. Якщо ви часто граєте в лотерею і берете участь в конкурсах з цінними призами, він збільшить ваші шанси на перемогу. Під час прочитання цієї заговори потрібно представляти те, що ви бажаєте отримати в якості виграшу. Якщо це гроші, уявляйте, на що будете їх витрачати — поліпшення житлових умов, нова машина, подорожі і т. Д.

Для обряду буде потрібно дрібна монета, голка з ниткою і найулюбленіший предмет гардероба. В останній покладається зашивати монету. За старих часів великі гроші зберігали таким чином, побоюючись злодіїв і грабіжників. Їх зашивали в поділ або іншу частину шати. Під час зашивання монети читайте заговір:

Як завжди разом голка і нитка, то хай зі мною завжди разом будуть гроші і дзвінкі монетки. Як за голкою тягнеться нитка, так за мною тягнеться багатство. Зашиваю поділ, зашиваю і свою кишеню від витрат нерозумних. Нехай до мене приходять гроші різні: мідні. золоті, срібні. І паперові, великі та крейді. Аби мені так Богу в радість.

Річ після зашивання монети річ слід покласти в шафу на добу. Простежте, щоб їй ніхто не користувався в цей час. По закінченню доби надягайте річ з захистом монетою. Бажано носити її щодня. Навіть після того, як досягнете своєї мети, монету краще залишити — вона буде залучати багатство.

Заговори Ванги на багатство — магія хліба і води

Ця заговір Ванги на гроші і удачу читається перед початком нової справи. Можливо, вас чекає відкриття власного підприємства або робота над новим і, швидше за все, вигідним проектом. Але не кожна нова справа здатне принести прибуток. Для того, щоб закликати удачу, залучити прибуток або, в самому невдалому випадку, понести мінімальні збитки, що теж буває, читається особливий заговір віщунки з Болгарії.

Робити це потрібно вранці, бажано на світанку. Світанок — час нових починань, більшість сильних обрядів на отримання прибутку або залучення чогось позитивного рекомендується проводити рано вранці. Вам буде потрібно широка ємність — таз або велика тарілка. У неї потрібно налити води — не холодною, але і не гарячою. Заговір читається пошепки, один раз:

Вода-водиця, моя сестричка, йшла ти горами і долами, і підземними шляхами, через темні ліси, де поля і луки, і круті береги, і піски, і камінчики, і сира земля, і світлі небеса. Багато разів, вода-водиця, зорю ти зустрічала, ніч проводжала, і з кожної зорею вмивається, сонце освітлює, білим світлом очищати. Так і мене очисти, обмий душу мою і тіло моє, водо — сестриця. Змий бруд і скверну, чистотою наповни — щоб справа моє було чисто, добром повнилося, світлом світилося, складалося-сперечатися, удачею повнилося! Амінь.

Тепер слід вийти на вулицю і облитися наговореної водою. Але це не завжди можливо, наприклад, взимку обливання можуть серйозно нашкодити здоров’ю непідготовленого до такого сеансу загартовування людини. Якщо у вас немає можливості або бажання обливатися водою на вулиці, це можна зробити і вдома.

Хліб — один із символів ситого життя. З ним пов’язано безліч хороших і поганих прикмет. Хліб покладається поважати, і людину, яка не відноситься до цього продукту з належною повагою, очікує кара. Багато заговори на гроші читаються на хліб, і один з заговорів Ванги — саме такий. Він допоможе завершити чорну смугу в житті і ступити на білу, позбувшись від боргів і постійних витрат. Але допомагає ця заговір тільки в найскладніших випадках, коли доводиться економити навіть на їжі. Рано вранці наговорите на шматок хліба:

Господи Боже наш, Ісусе Христе, ти нагодував голодних п’ятьма хлібами, так нагодуй мене і мою сім’ю, багатої ситого зроби життя мою, удачу до мене поверни, горе-Злочастье від мене відверни. Нехай дорога ситості та радості в мій будинок відкриється, гроші нехай прийдуть до мене, а я обіцяю витрачати їх з розумом, на благо всім, так багатство розумно примножувати, Господа нашого во славу. Словам моїм ключ та замок. Амінь.

Наговореної шматок хліба слід з’їсти. Тут є підступ — з’їсти хліб потрібно з задоволенням. Для сучасної людини, розбещеного різними добавками для бутербродів і приправами, ця умова може виявитися складним. З наговореної хліба не можна зробити сендвіч або «удобрити» маслом — і при цьому ви повинні зосередитися на тому, що він є прекрасним ласощами, і з’їсти до останньої крихти.

Як читати заговори Ванги на гроші

Заговори Ванги доступні для кожної людини. Вони не вимагають наявності дорогих або рідкісних компонентів. Віщунка розуміла можливості людей майбутнього, і вона знала, що її спадщина стане в нагоді сучасній людині. За легендою, вона попросила записати ці заговори після видінь про кризу в Росії. Ванга переживала за росіян, але завжди вірила в те, що Росія з гідністю пройде через уготовані долею випробування.

Читати заговори Ванги на гроші може не кожен. Якщо у вас є непоганий достаток, навряд чи біле чаклунство допоможе вам стати ще багатшими. Найкраще воно допомагає людям, що живуть в злиднях і економить навіть на прожиток. Чим нижче рівень життя, тим помітніше дію заговорів грошової магії. Сама Ванга ніколи не гналася за багатством, вона була вкрай невибагливі в побуті і ніколи не стала б використовувати свої здібності для збагачення. Але вона знала, що бувають часи, коли без грошової магії просто неможливо вижити.

Як будь-які інші заклинання на гроші, читаються такі заговори на зростаючому місяці або в повний місяць якщо фаза не обумовлена окремо в описі заговори. Вони читаються тільки вголос, але ось гучність прочитання ролі не грає — вимовляти їх допускається і пошепки. Рекомендується перебувати на самоті під час обряду, і слова заклинань можна чути стороннім. В іншому випадку чаклунство не подіє.

В цілому, заговори віщунки з Болгарії здатні допомогти вирішити будь-які матеріальні труднощі. З їх допомогою можна вибратися з убогості і назавжди розпрощатися зі злиднями. Такі заговори здатні стати в нагоді кожній людині, і Ванга знала про це зі своїх пророчих видінь. Саме тому вона і залишила таке корисне спадщина — майбутнє Росії вселяло провидиці побоювання, але вона вірила в те, що російські гідно пройдуть випробування економічною кризою.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: