Заговори і ритуали на успіх і удачу

Відсутність везіння ні до чого доброго не приводить. З таким судженням згодні всі люди на Землі, адже без випадкового збігу обставин, хтось не зміг би отримати довгоочікувану роботу, знайти собі чоловіка або отримати подарунок долі у вигляді фінансового добробуту. Заговір на успіх і удачу в житті все частіше є необхідністю.

Зміст:

Заговори і ритуали на успіх і удачу

Заговір на успіх

У будь-якій справі повинна бути «родзинка», яка приносить людям процвітання і радість. Але іноді доля відмовляється підносити подарунки. Домогтися свого все ж можна, використовуючи не багато магії і віри у власні сили. І заговір на успіх на вдалу роботу відіграє дуже важливу роль.

У чому полягає людське щастя?

Кожна людина прагне досягти більшого в роботі, бізнесі, любові, спорті і в будь-яких сферах своєї життєдіяльності. Саме на цьому будується особисте щастя, але у кожного є своє поняття щастя. Домогтися бажаного, чітко йти до своєї мети і «вичавити все до останньої краплі» не завжди виходить. Від прикладених сил не завжди залежить результат тієї чи іншої справи. Проста удача здатна обійти стороною не тільки дорослих, але і дітей. І що ж робити, якщо благополуччя минуло людини?

Не можна опускати руки«, адже удача любить тих, хто прагне її досягти. Відома фраза «надія вмирає останньою» була придумана не від хорошого життя. І боротися за свій успіх і щастя завдання кожного, хто не хоче відчувати себе невдахою. Не варто намагатися шукати допомоги на стороні. Наш загальний ворог часто зустрічається в нас самих і в тих, хто нас оточує. І допомогти в цій не легкій справі залучення успіху може магія.

Як допоможуть магічні ритуали отримати бажане?

Просити допомоги у вищих сил може кожен. Обряди проводять як чарівники і маги, так і звичайні люди, які хочуть отримати довгоочікувану удачу. До того ж, ще кілька століть тому народ користувався магічними ритуалами для досягнення своїх потреб. Але з плином часу, магія втратила свою популярність, але її сила залишилася колишньою. Багато молитви, які використовуються для обрядів, мають дуже сильну енергетику. Пов’язано це з багатовіковим її накопиченням. І все що потрібно для сучасної людини, це віра в її сили. А заговір на успіх і удачу відкриє шлях рішенням власної проблеми, подарує шанс відчути себе щасливим, багатим і впевненим у собі.

Перед тим як братися за найсильніші обряди, необхідно упевнитися в тому, що вони не принесуть шкоди. Адже не всі найефективніші ритуали відносяться до білої магії. Існують і ті, які можуть перетворити життя на суцільну низку невдач. І якщо потрібний для успіху обряд вийшло знайти, не можна поспішати швидше його прочитати. Виконання бажаного залежить не тільки від самого обряду, але і від підготовки до нього.

Про що необхідно подбати перед проведенням ритуалів?

Обряди, а також заговір та заклинання принесуть удачу і виконання бажань тільки у випадку, якщо всі їх особливості будуть враховані. Тобто, допомога магічних сил буде отримана, якщо:

Залучення магічних сил в пошуку успіху і удачі, дозволяє справах піти в гору, домогтися успіху в роботі, справах, торгівлі та в особистому житті. Головне дотримуватися всі правила і не піддаватися спокусі розповісти про свої наміри зв’язку з білою магією оточуючим. Повне таїнство і віра в бажане створюють всі умови для того, щоб успіх все ж прийшов в життя людини.

Ритуал на успіх у справах

Залучити собі успіх найчастіше бажають люди, які оточені негативною енергетикою оточуючих. Звичайні якості заздрості, ненависті і підступності можуть нашкодити енергетиці, який намагається налагодити хід своїх справ у пошуках роботи, грошей, коханого і т. д. Негативна енергетика може негативно відбитися на житті кожної людини. І найчастіше, звільнившись від її кайданів, люди відразу ж відчувають сприятливі зміни і думають: мій труд закінчено. Але як виплутатися з цього виру злого якщо ваш шлях складний? Один з варіантів – заговір на успіх у справах.

Що знадобиться для проведення ритуалу?

Домогтися успіху за допомогою магії не складно. Головне ретельно стежити за виконанням всіх дій. Але перше, про що варто подбати – це підготовка. Для ритуалу на успіх у справах, необхідно:

Як проводиться ритуал?

Увечері в четвер, необхідно усамітнитися в закритій кімнаті від сторонніх очей. Поставивши на стіл приготовані магічні аксесуари, необхідно:

 • Підійти до столу.
 • Розмістити ємність з водою перед собою, тримаючи в руці жменю солі.
 • Дивитися на воду, думаючи про бажаний успіх у справах і позбавлення від негативної енергетики, яка перешкоджає бажаного.
 • Читати слова заговори:
 • «Біла сіль, чиста! На допомогу тобі сонце і місяць промениста. Очисти і мене, рабу Божу (ім’я), забери все погане, зле, темне. Амінь!».

  Заговір на успіх потрібно читати з думками про бажаних змінах, повністю зосереджуючись на своїй проблемі. Заговір слід повторити 7 разів. Після прочитання сіль, тримає в руці необхідно помістити в склянку з рідиною і прочитати останні слова заговори:

  «Як сіль крізь пальці пройшла, так і бруд з мене пішла. Амінь!».

  Після прочитаного заговори, магічний аксесуар забирається в темне місце. Прокинувшись, слід віднести її за межі житла і вилити. Головне, щоб вибране місце було безлюдним. Така заговір рятує людини від впливу негативної енергетики, що заважає йому досягти успіху в будь-яких справах – на роботі чи вдома. Після проведення обряду, в житті настають зміни. Всі складні питання вирішаться та у справах почнуться сприятливі зміни.

  Ритуал з умиванням

  Заговір на успіх на офіційній роботі і в бізнесі, який слід читати вранці, також може стати ефективним, якщо вірити в його силу. Він дуже простий, але вимагає витримки, так як проводиться протягом декількох днів, і на офіційній роботі провести його не виходить. Головне, змусити себе вірити, що успіх прийде, і будь-які проблеми залишаться позаду. Якщо з цим проблем немає – то такий заговір буде «рятувальним колом» у боротьбі за успішність.

  Що потрібно для проведення ранкового ритуалу на успіх?

  Ранковий ритуал на успіх трудової діяльності не вимагає приготування певних магічних атрибутів. Все що потрібно для його виконання – це звичайна водопровідна вода і читання молитви. Пам’ятайте, що молитва пов не просто вірш, це розмова з Богом, потрібно тримати душу і серце відкритими для благословення.

  Як проводиться ранковий ритуал на успіх?

  Ранковий ритуал тривалий. Він виконується 13 днів. Все що потрібно, це:

 • Прокинувшись вранці, відправитися у ванну кімнату.
 • Відкрити кран з водою.
 • Дивлячись на витікаючу воду, подумати про свої бажання добитися успіху.
 • Читати слова молитви:
 • «Водиця-вода, що біжить іскриться, омий моє личко. Забери всю гидоту і подаруй радість. Як ти коріння дерев плекаєш, так я багатію. Як справа починаю — про тебе згадую. Амінь».

  Щодня, встаючи з ліжка рано вранці, слід проводити цей ритуал. Не можна пропускати не одне читання молитви, адже будь-яка помилка призведе до марних старанням вплинути на удачу та успіх. Витримка і цілеспрямованість людей, які зроблять все правильно, вплине на подальшу долю людини, і зроблять його успішним, чого він бажав.

  Обряд на гроші

  Успіх у фінансовому плані для багатьох є чимось недосяжним або неможливим. Але багатство у кожного своє. Комусь обряд для залучення грошей необхідно щоб забезпечити свою сім’ю, а іншим – просто «набити кишені». Якщо немає злого задуму, і він звертається за допомогою до білої магії, щоб допомогти не тільки собі, але й оточуючим — то майбутнє в його руках. А залучити удачу в фінансовому плані допоможе віра у виконання бажаного проводиться обряд на гроші.

  Що потрібно для проведення обряду на гроші?

  Обряд, який допоможе залучити фінансовий добробут, проводиться в середу на зростаючий місяць. Чим ясніше і в цю ніч буде небо, тим ефективніше буде проведений ритуал. Крім погоди, важливо підготувати такі магічні аксесуари:

  Як проводиться обряд на гроші?

  Щоб позбавити себе від бідності і отримати бажані гроші, необхідно вірити в ефективність ритуалу. З думкою про прийдешнє фінансовому успіху, слід зібрати до необхідного часу всі магічні аксесуари і чекати півночі. Коли годинник проб’є північ, проводиться сам обряд:

 • Слід сісти за стіл і розташувати перед собою склянку з водою, монети і кільце.
 • Магічні аксесуари необхідно помістити у воду і взяти склянку двома руками.
 • Слід думати про минулі невезениях з грошима і про бажані зміни.
 • Необхідно читати слова молитви:
 • «Боженька милосердний, допомоги потребую твоєї, захисти мене! Сила твоя неосяжна і благодать, доторкнися рукою, світло несучої, до долі моєї і до життя. Подаруй мені світло, удачу і благополуччя. Не залишай у всіх починаннях та проблеми. Благослови на удачу в працях моїх, бо всі мої діяння на благо. Амінь!»

  Слово «Амінь» повторюють 3 рази, після чого з думкою про залучення грошей відправляються спати. Якщо все зроблено правильно, у житті людини скоро з’явиться «зайва копійка», яку він зможе використовувати собі та своїм близьким на благо.

  Обряд на бізнес або успішну торгівлю

  У кожного підприємець, який займається «своєю справою» можуть бути злети і падіння, пов’язані з бізнесом. Начебто є товар, а клієнтури немає, або торг йде слабенько і справи не ладяться. Деякі люди намагаються налагодити торгівлю, залучити покупців і цим вплинути на свій заробіток. Іншим, важливо щоб проходили успішно угоди, які можуть дати великий шанс різко змінити всю їх життя. Причини у всіх різні. Будівництво власної кар’єри, робота на самого себе, вміння продавати свої ідеї або товар – це основа будь-якої трудової діяльності. Але успіх у всіх починаннях може залежати як від прямих дій, так і від обставин.

  Але завжди є шанс вплинути на долю, зробити її прихильною до однієї людини. І один з таких методів – обряд на бізнес і заговір-ритуал на успішну торгівлю. Заговір на успішну торгівлю має особливу ефективність в певні дні.

  Що потрібно для обряду на бізнес і успішну торгівлю?

  Врятувати себе і свій бізнес від проблем і зробити так, щоб справи пішли в правильному напрямку, необхідно чітко знати поставлену мету і йти до неї. Налаштувавшись на проведення обряду, слід підготувати такі магічні аксесуари:

  Сам ритуал проводиться в четвер рано вранці на вулиці. Найкраще місце – безлюдне. Це може бути старий парк, алея або сад.

  Як проводиться обряд на бізнес і успішну торгівлю?

  Зібравши всі магічні аксесуари, і відбувши послух (витримати піст), рано вранці в четвер, необхідно відправитися в заздалегідь спланований безлюдне місце, де і проводиться сам ритуал:

 • Переконавшись, що вас ніхто не бачить, необхідно вирити ямку в землі.
 • Слід помістити всі приготовані магічні аксесуари у підготовлене заглиблення.
 • Необхідно читати слова заговори:
 • «Як дзвенять гроші в чиїхось гаманцях, так і в моєму задзвонять. Червону нитку супроводжує успіх, так і моє життя він нехай супроводжує. Допоможи, Господи мені. Амінь».

  Після того як будуть прочитані слова заговори, необхідно присипати землею нитку, монету і змилок з думкою про те, що всі проблеми скоро зникнуть і в торгівлі настане новий, світлий і прибутковий період. Після того, як магічні аксесуари покриються шаром землі, необхідно:

 • Вказівним пальцем правої руки в повітрі провести «хрест на хрест» над закопаними предметами.
 • Вимовити слова: «моє Слово-закон!».
 • Піти додому, не оглядаючись, поки місце ритуалу не зникне з поля зору.
 • Всі бажані зміни в бізнесі, які стосуються отримання фінансового прибутку, скоро наздоженуть людини, який проводив обряд. Йому тільки треба чекати і вірити в свій успіх і удачу і нікому не розповідати про те, що трапилося.

  Як стати успішніше у всіх сферах життя

  Для деяких людей, успіх – це результат власної роботи над собою і своїми справами. Але чи так це? Досягти свого добробуту без допомоги вищих сил або прихильної долі – це нездійсненне завдання. Будь заговір на хорошу успішну діяльність або успіх – це всього лише спосіб отримати те, що не виходить досягти самостійно. А у тих людей, які не радіють своєму успіху або не помічають його, виникає інша проблема – вони не щасливі. Якщо в голові немає злого умислу, і все, що робить людина спрямоване на добро по відношенню до оточуючих, то вищі сили обов’язково допоможуть тому, хто в них потребує. А обряди і заговору – це лише спосіб зв’язатися з ними.

  Деякі люди потребують удачі у всіх сферах свого життя. Вони відчувають себе невдахами і всіляко намагаються прибрати від себе це звання. На пошуки допомоги в магії погоджуються не багато. Але тим, хто вирішив довіритися вищим силам і вірить в них, підійде тижневий заговір на успіх.

  Що потрібно для проведення тижневого ритуалу на успіх?

  Тривалий обряд на успіх вимагає від людини стриманості та щоденного виконання магічною інструкції. Все що потрібно – це знати слова заговору і використовувати їх в потрібний час, мати обереги. Якщо все буде зроблено правильно, є шанс, що все скоро зміниться. Головне вірити в це, адже початок шляху завжди дається важко.

  Як проводиться тижневий ритуал на успіх?

  Необхідний час для проведення ритуалу на удачу – ранок кожної середи місяця. Людині, яка його проводить, слід рано вранці піти у ванну кімнату, щоб вмитися. Сам обряд простий і включає в себе всього 3 дії:

 • Звичайне ранкове умивання холодною проточною водою. Слід намочити обличчя і руки.
 • Читання слів заговори:
 • «Средица – Середовище йди словом на водицю. Іменем Христовим хрещуся. Ангел – охоронець мене охороняє. Ангел помилуй, відвів би ти всі нещастя від мене. Послав би ти все щастя та успіх на мене. Сідай на плечі мої, чатуй та стереги мене. Захисти від люду злого, від звірів хижаків, від мов поганих! Від суду, від розправи, від пересудів та відьомських отрути! Господь Бог, щастя мені додай, життя легкої зроби! Амінь!»

 • Після того, як буде прочитано слова заговори, слід обмити водою обличчя і руки.
 • Завершення такого ритуалу пов’язане з дачею відкупу. В наступну ніч, слід відправитися на кладовище, взявши з собою монети і молоко з пирогом.
 • Підійшовши до будь могилі, необхідно вимовити такі слова:
 • «Згадав би ти небіжчик, забрав би з мене все зле та лихе вічно і нескінченно! Буде так відтепер і навіки віків! Амінь!»

  Важливі нюанси

  Територія мертвих не любить не прошені гостей. Тому після прочитання слів прохання, слід не обертаючись відправитися геть з цвинтаря. Ніяких помилок допущено не повинно бути. Зірвати ефективність ритуалу може будь-який поворот голови в бік або повільні прогулянки по кладовищу.

  До того ж, не слід в цю ніч шукати більш підходяще місце для закінчення обряду. Мертві не люблять, коли їх турбують зі своїми проханнями та всіляко можуть обернути його дії назад – на шкоду людині. Від такого повернення не допоможуть ніякі обереги.

  Магія, яка допоможе стати успішним від відомої сибірської цілительки

  Популярність Наталії Степанової, як народної сибірської цілительки, прийшла з-за її магічних сил, повних світлої енергетики. Вона – справжній фахівець у проведенні ритуалів для удачі і везіння і її допомога була доступна всім. Її сили і захисні обереги допомогли тисячам людей знайти довгоочікуваний успіх в роботі, бізнесі, і в особистому житті. Прихильність фортуни до цим людям придбала новий, до цього невідомий характер. Залучення грошового успіху і удачі для деяких людей відбулося під впливом оберегів. Іншим – підійшли обряди зі словами заговору. До кожної людини в цій цілительки був свій підхід.

  Дізнатися більше про цю дивовижну людину можна тільки вивчаючи її праці – понад 7000 заговорів. Всі вони показали свою ефективність в різних сферах людського життя. І більша частина з них пов’язана з успіхом і удачею. Найбільш популярним є заговір на щоденну успіх на роботі і в справах буденних.

  Як правильно вживати слова заговору на щоденну удачу?

  Сила ритуалу полягає у щоденному використанні слів заговору. Вранці, збираючись на роботу або перед тим, як приділити увагу господарським клопотам, слід вимовити слова заговори:

  «Господь наш, Великий Батюшка і Церква, Матінко! Допоможіть, захистіть, відгородіть мене від бід, води, вогню, злого слова і умислу. Відведіть від мене невдачу і пересуди, гнів, злі помисли людські. Прийміть моє покаяння, у справах допоможіть, серце пом’якшіть. Амінь».

  Сильні думки про бажаний успіх знайдуть свою довгоочікувану опору у вигляді духовної підтримки вищих сил. Але користуватися молитвою можна тільки раз на добу, а ось захисні обереги охороняють вас завжди. Читання заговору по дрібницях не принесе бажаного результату. Пам’ятайте, що робочі заговору підходять не всім, для цього потрібно володіти силою волі і впевненістю в собі. Потрібно не боятися наслідків, і бути готовим до будь-яких поворотів. Перед тим як щось отримати треба вкласти сили й час і душу.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: