Заговір від куріння — позбавить від звички раз і назавжди!

Заговір від куріння - позбавить від звички раз і назавжди!

Заговір від куріння легко допоможе кинути палити навіть без бажання на те курця. Можна читати його і для себе, якщо не виходить позбутися згубної пристрасті іншими методами. Заговори допомагають утвердитися в своєму бажанні забути про куріння і зміцнять вашу силу волі.

Зміст:

Заговори від куріння на сплячого

Якщо близька людина має складності, пов’язані з курінням, ви можете йому допомогти. Такі оберігають заговори читаються, коли курець буде спати. Вам необов’язково говорити йому про свої наміри. Також вони часто використовуються батьками, якщо ті дізнаються, що їх дитина почала курити. Впливають вони дуже просто — зникає бажання курити, з’являються відразу до тютюнового запаху і мотивація для того, щоб кинути цю згубну звичку.

Обов’язково дотримуйтеся правило днів тижня. Якщо заговорюєте від куріння жінку, читайте заклинання в середу, п’ятницю або суботу. Для чоловіка відповідні дні — понеділок, вівторок і четвер. По неділях такі заговори не читаються, якщо це не обумовлено спеціально. Не підходить для магічної роботи на позбавлення від пристрасті до куріння тютюну мясопостная тиждень.

Ця заговір від куріння читається над заснулим курцем опівночі, три рази. Стояти при прочитанні потрібно в головах. Текст заговори:

Серед синього моря, серед окияна, варто Буян-острів кам’яний. Теремок високий на ньому стоїть, В теремку рис сидить, та курить тютюн. Чорт-чорт, не ти цей терем будував, не ти його зводив! Так що не поживати тобі тут, так що не покурювати тобі тут, В раба Божого (ім’я) тютюн не пускати, Тіло його зіллям бісівським не отруюють! Амінь.

Наступний заговір також читається над сплячим курцем, але якщо йому до 18 років, стійте під час читання в головах, а якщо він старше цього віку, то біля ніг. Текст заговори:

На площі дяк відпочиває, Біс йому тютюнець пропонує. Мовляв, дяк, ти покури, та риса розважить. А дяк відповідає: Віра в Господа мені того не допускає, Я тютюнець курити не збираюся, Та й рабу Божому (ім’я) не дозволяються. І нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Заговір проти куріння на сигарету

Ця заговір читається не для себе. Можна користуватися ним для того, щоб Відучити палити свою дитину, родича, чоловіка або іншої близької людини.

Вам потрібно взяти одну сигарету з пачки людини, на якого будете робити заговір проти куріння. Знати про це, як і про ваші наміри, він не повинен. Також буде потрібно будь-який використаний банний віник, який слід висушити.

Підпаліть банний віник і, тримаючи сигарету, узяту у об’єкта заговори, над димом від нього, читайте:

Дим — у Сатани в пеклі димить. У раба Божого (ім’я) по диму тому душа не болить. Як Сатана Господа обдурить, Так тільки тоді раб Божий (ім’я) курити стане. Амінь.

Тримати сигарету над димом і читати заговір треба до тих пір, поки дим від віника не вичерпається. Після цього помістіть цю сигарету собі під пахву і віднесіть туди, де взяли. Її треба підкласти так, щоб людина, яку потрібно відвернути від куріння, обов’язково її використав за призначенням. Тоді через деякий час він втратить бажання курити. Проводьте обряд з сигаретою три рази для більшої надійності.

Заговори і молитви від куріння для істинно віруючих людей

Перед вами — заговори і молитву від куріння, якими користуватися може тільки людина, яка дійсно відданий християнської релігії і не бачить життя без служіння Богу. Якщо ви відносите себе до таких людей, ви можете позбутися від куріння в такий спосіб.

Коли стемніє, в період від заходу і до півночі, сядьте перед будь-яким дзеркалом достатнього розміру. Між ним і собою поставте три церковних свічки і запаліть їх. Ніякого джерела світла, крім цих свічок, бути не повинно. Християнський обряд від куріння виконується в повній самоті і тиші.

Говориться така заговір-молитва три рази:

Господь наш, Ісус Христос. Прислухайся моїм стражданням, бо немає мені від них порятунку, від справи бісівського, куріння. Розламай прути в’язниці моєї да прийми службу мою, раба Божого (ім’я). Амінь.

Загасіть свічки і відразу ж лягаєте спати. Ви можете бути впевнені в тому, що тяга до паління пропаде назавжди. Але не можна забувати про обіцянку, дану в тексті цієї молитви. Тому і читається вона тільки тими, хто дійсно вірить в Господа.

Заговір проти куріння на осиковий гілку

Ця заговір читається для себе, якщо не виходить кинути палити іншими методами. Робити це треба в п’ятницю. Ідіть на кладовищі. По дорозі до нього, за межами кладовища, тобто, де-небудь в іншому місці, візьміть осиковий гілку. Її несіть на цвинтарі з собою, обов’язково в лівій руці.

А коли ви ввійдете, шукайте свіжу яму, вириту для чийогось поховання. З такими словами киньте в неї осиковий гілку:

Порок свій ховаю, а здоров’я в собі зберігаю. Курити припиняю, адже мені Господь допомагає. Амінь.

Це дуже простий обряд від куріння, але діє він швидко і ефективно.

Заговір від куріння на яблуневі прутики

Ця заговір від куріння роблять для себе. Заздалегідь підготуйте дванадцять яблучних прутиків. Їх довжина повинна бути приблизно такою, як довжина сигарет, які ви зазвичай курите. Товщина може бути всього в пару-трійку мм. Заготовте сигаретну пачку, в якій повинно залишитися дванадцять сигарет, по числу прутиків.

Поставте свічку в свічник. Навколо нього зробіть викладіть гуртком прутики. Де-небудь поруч покладіть пачку з дюжиною сигарет і і товсту нитку. Запаліть свічку і читайте:

Я з ранку перехрещуся, на доріжку благословляючи. За полями широкими, так лісами дрімучими, Стовп стоїть кам’яний могутній. На стовпі тому чорт сидить, на всі боки дивиться. Хто того межу віддасть тютюну, той здоровий буде відтепер і довіку. Свій тютюн весь йому віддаю, здоров’я собі, рабу Божому (ім’я) заберу. Амінь.

Тепер беріть з пачки одну сигарету. Проведіть їй над запаленою свічкою і скажіть на сигарету:

Справу зроблено, забирай свій тютюн, мені давай, що обіцяв.

Тепер рішуче, різким рухом зламайте сигарету і відкладіть. Візьміть один прутик і покладіть його в пачку замість сигарети. Так поступите з усіма сигаретами. В результаті у вас повинно вийти дванадцять зламаних тютюнових виробів і сигаретний пачка з такою ж кількістю прутиків.

Потім візьміть прутики з пачки і обмотайте їх заготовленої ниткою. Обмотуйте міцніше, щоб ваш оберіг не розвалився. На нього потрібно наговорити наступні слова:

Як діти Якова разом проти спокус всіх стояли, так і слухняні моєму і волі моєї міцно стояти, не ламатися. Амінь.

Свічку можна загасити і використовувати в подальшому на ваш розсуд. Зламані сигарети треба викинути якомога далі від вашого будинку і місця, де ви проводили обряд проти куріння. Пачку від сигарет можна просто викинути в сміття.

Цей саморобний оберіг з яблуневих прутиків носите з собою постійно. Якщо вам захочеться закурити, беріть його в руки, стискайте і читайте ті слова, які читали на цей оберіг після того, як обмотали прутики ниткою.

В цілому, заговір від куріння є чудовою альтернативою різним медичним методам, деякі з яких можуть бути дійсно шкідливими для організму. До того ж, якщо ви вже зважилися на проведення обряду, значить у вас буде достатньо сили волі відмовитися від куріння назавжди.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: