Стародавні заговори — залучаємо любов, гроші і усуваємо ворогів

Стародавні заговори - залучаємо любов, гроші і усуваємо ворогів

Стародавні заговори використовувалися нашими предками для досягнення різних цілей. Тексти більшості з них були написані на латині і не дійшли до наших днів у минуле обсязі. Але на даний момент маги користуються адаптованими перекладами древніх заклинань і застосовують їх в проведенні ритуалів.

Зміст:

Давня любовна магія

Старовинні заговори і молитву часто допомагали дівчатам притягнути до себе кохану людину. Якщо завоювати серце юнака не вдавалося іншим шляхом, то жінки вдавалися до чаклунства і причаровували улюблених. Існували досить прості обряди, що складаються з однієї молитви, яка читалася рано вранці. наприклад:

Господи допоможи, господи благослови, Господи, раба божого (ім’я його) святою водою покропи! Дочки Ірода, встаньте станьте, струсіть з кучерів, з ліктів, з перснів дівочу лихоманку дрімучу, любов яскраву і пекучу. Трусіть його серце, трусіть його кров, вганяє лихоманку в його тіло любов. Щоб спати він не спав, добу добові страждав на мене, по божій рабі (ім’я своє). Ключ. Замок. Мова. Амінь. Амінь. Амінь.

Подібні благання були звернені і до сил природи. Наприклад, досить часто дівчата зверталися з молитвами до вітрам:

Вітер ветерочек, вихор віхерочек, куди ви йдете… На Саянські гори? Не ходіть ви в гори, а йдіть туди, куди вас я пошлю. Підіть ка ви до раба божого (хрещеному ім’я улюбленого, а якщо не хрещений, значить до НЕ хрещеному.) Розріжте тільце біле, вийміть серце і печінку, вкладіть тугу, нудьгу чую, біль не прохідну, щоб він плакав і страждав, по рабі божій хрещеної (ім’я своє). Щоб тугу свою їжею не заїдав, вином не запивати, сном не засинав, а все думав про мене. Слова мої міцні ліплення. Цього години, з Божого наказу… Амінь, Амінь, Амінь.

Заговір з вогнем на вічну любов

Не завжди жінки обмежувалися простими любовними заговірми. Якщо чаклунки потрібно було назавжди прив’язати до себе чоловіка, то вона виконувала один поширений ритуал. В процесі проведення обряду відьма волала до допомоги стихії вогню. Вона вважається однією з найсильніших і здатної розпалити в серці будь-якого смертного полум’я любові.

Для ритуалу бралася свічка, зроблена з воску, її підпалювали і підносили близько до обличчя. У полум’ї відьма представляла себе разом з коханим, переносила всі свої думки і бажання в реальний світ. Після чого тричі читався текст заговори:

Я запалила вогонь в тиші нічній, духи світлі великі, любові допомагають, напасти відводять, ви почуйте мій голос до вас кличе. Чи не гасіть вогонь мною запалений, він запалений за чистим серцем і помислом. На чужого мужа не зазіхала, нареченого я чужого не чіпала, а запалила я вогонь заради коханого, мені в чоловіки долею Сулима. Я молю вас духи світлі, дати вогню вашу силу, силу добру, від нещастя любов захищає. Серце милого жаром обдайте і любов’ю моєї обпалити, обігрів його жарким полум’ям, розтопіть застиглу крижинку і любов’ю до мене обернеться, відігріти серце його. Збережіть мені коханого з серцем повним любові.

Проводився обряд тільки в повний місяць з 12 до 3 години ночі. Цей період найсприятливіший для проведення таких ритуалів. Коли слова заговори були сказані, свічка тушілась, і чаклунка могла йти спати. Дія привороту було дуже сильним, а ефект проявлявся вже через кілька днів.

Як повернути коханого за допомогою старовинної магії?

У всі часи існували чоловіки, яких звинувачували в невірності, але дружини не бажали залишатися самотніми і всіма шляхами повертали улюблених чоловіків в сім’ю. До наших днів дійшов простий і дієвий ритуал, який допоможе повернути чоловіка. Вам знадобляться:

Важлива умова — шпильку потрібно купувати тільки в понеділок, вівторок і четвер. Коли всі атрибути готові, чаклунки залишається тільки дочекатися вечора і приступити до проведення обряду. Для цього запаліть свічку і покладіть поруч з нею шпильку. Нахиліться над атрибутами і вимовляєте текст так, щоб ваше дихання линула по шпильці. Промовте 6 разів:

Встану, що не молячись не благословив, з хати вийду не двері, з двору не повернеш, вийду я чорним вікном, піду я темним лісом, там пні та коріння, там бруд і розбрат. У лісі тому поляна на ній кіт да собака, вони робляться, лаються, так і (ім’я) і (ім’я) будуть лаяться, і лаятися, плюватися і битися і вік один одного ненавидіти. Моє слово міцно, моє слово ліплення, Нехай буде так.

Коли шпилька буде заговорена, лівою рукою її необхідно непомітно приколоти на одяг чоловіка. Результат від обряду не змусить себе довго чекати.

Заговір на зупинку крові

Стародавні часто використовувалися в лікувальні заговори. До наших часів дійшов один заговір, поява якого датується Х століттям. Призначався він для зупинки кровотечі у поранених. Оригінальний текст звучить так:

Christus et sanctus Johannes ambelans ad flumen Jordane, dixit Christus ad sancto Johanne ‘restans flumen Jordane’. Commode restans flumen Jordane: sic restet vena ista in homine isto.

В адаптованому перекладі найчастіше фігурує така версія:

«Коли Христос і Святий Іоанн прийшли до Йордану, сказав Ісус Святому Іоанну:«Встала річка Йордан». Як встала річка Йордан, так нехай зупиниться кров у цієї людини.»

Як залучити достаток в будинок?

Старовинні заговори і заклинання можуть Вам допомогти не тільки залучити в своє життя любов, а й гроші. Існує один древній обряд, за допомогою якого можна залучити в свій будинок достаток. Проводиться він на зростаючу місяць. Перш ніж приступати до ритуалу, потрібно ретельно підготуватися.

1. Якщо чаклун вирішив провести цей ритуал, то три дні до нього необхідно дотримуватися суворого посту. У день застосування чаклунства потрібно дуже ретельно прибрати квартиру, викинути непотріб і старі, непотрібні речі. Вони будуть заважати залученню грошей.

Після того, як Ви зробите генеральне прибирання, важливо добре очистити себе. Для цього прийміть ванну і контрастний душ. Для того, щоб ритуал спрацював, потрібно привести себе в належний вигляд.

Якщо у Вас довге волосся, то розпустіть їх. Зібрані коси будуть перешкоджати обміну енергією. Зніміть з себе будь-які прикраси і надіньте одяг пастельного кольору. При проведенні ритуалу не можна носити взуття, найкраще бути босоніж. Перед початком обряду широко розкрийте вікно.

2. Для проведення обряду по залученню грошей озбройтеся такими атрибутами:

3. Проведення обряду.На стіл слід постелити нову білу скатертину (нею ніхто не повинен до цього користуватися). Сядьте за стіл і розслабтеся. Максимально очистіть свої думки і зосередьтеся тільки на своє бажання залучити гроші в будинок.

Коли ви відчуєте, що енергія починає переповнювати Вас, візьміть нитку і прив’яжіть до неї 9 бутонів гвоздики. Кожен бутон повинен знаходитися на однаковій відстані один від іншого. Візьміть нитку з обох сторін і триразово промовте текст:

Сходи з дев’яти вузлів, я створила тебе, щоб багатство, якого я хочу, стало моїм. Щоб я змогла піднятися по тобі до благополуччя. Така моя воля, нехай буде так!

Наповніть атрибут всієї своєю жагою і вірою в те, що заговір спрацює. Після цього затисніть в долоні свічку і повільно намотайте на неї нитку. Використовуючи сірники, запаліть гніт і поставте джерело світла перед собою.

Уявіть, що він розділений на 9 однакових шматків. У перший день обряду повинна згоріти одна частина свічки. Повторюйте обряд протягом усіх 9 днів, поки свічка не згорить повністю. Кому-небудь розповідати про те, що ви проводите цей обряд, заборонено. Краще час для здійснення обряду — 12 годин дня або ночі.

Як захистити себе за допомогою чаклунства?

Стародавні заговори можна використовувати для власного захисту. Причому, є окремі обряди, розраховані на створення енергетичного бар’єру, який не дозволить іншим магам нашкодити вам, і ті, за допомогою яких можна завдати шкоди кривдникові (найчастіше в них використовуються стародавні заклинання на латині).

Старослов’янська магія

Для того, щоб оборонити себе від ворогів за допомогою старослов’янської магії, візьміть воскову свічку. Даний заговір можна вимовляти не тільки на свічки, а й на інші предмети. Це може бути:

Для установки захисту Вам достатньо запалити свічку (або взяти в руки потрібний предмет) і промовити такі слова:

Господи, обереги мій будинок і вхід в нього, моє тіло і справа, якою я займаюся, від усіх тих, хто виступає проти мене, від усіх тих, хто бажає мені зла, чиї імена я тобі назву, і від кого страждаю безвинно. Захисти мене. Амінь.

Якщо при проведенні ритуалу Ви користувалися свічкою, то дайте їй догоріти. Якщо це було вино, його потрібно випити, їжу — з’їсти, а прикраса — завжди носити на собі.

Ритуал з ножем

Цей текст використовувався для заговаривания зброї. Тому краще всього підійде ніж будь-якої іншої гострий предмет. Він повинен завжди зберігатися в вашому домі. Поки він буде в цілості, ніхто не зможе завдати шкоди вашому домашньому вогнищу. Затисніть в долоні обраний для чаклунства предмет і тричі скажіть:

Як невіруючий злякається Вищого суду Божого, так і ворог мій (ім’я) злякається мене. Моє слово і віра переможе зло, бажане мені ворогом моїм. Нехай буде так! Амінь.

Як помститися кривдникові за допомогою заклинань?

Проводиться такий обряд якщо ви усвідомили, що на вас накладено приворот або порчі. Даний ритуал дуже складний, древній, а частина заклинань читається не в адаптованому перекладі, а в оригіналі — на латині. В останні час з’явилися заговори на повернення порчі і російською мовою.

Пам’ятайте, що з такими обрядами потрібно бути вкрай обережним і робити все чітко, і згідно з інструкцією. Інакше наслідки можуть бути непередбачуваними. Проводити обряд слід на вулиці, найкраще на пустирі. Вам знадобляться:

Помістіть серце на блюдо і візьміть в руку 1 шип. Встромите його в серце зі словами:

Abibaga, Sabaoth, contra rato ut prisons prerunt fini unixio paracle gossum.

Слідом застроміть ще пару шпильок, сказавши:

Qui fussum mediator agros gaviol volax.

На третю пару скрикну:

Landa zozar voloi sator saluxio paracle gossum.

Встромивши 6 і 7 шипи, скажіть:

Mortus cum fice sunt et per flagellationem Domini nostri Jesu Christie.

Решта шипи застроміть з фразою:

Avirsunt devant vos paracletur strator verbonum offizum sidando.

Коли всі шипи будуть знаходитися в атрибуті, встаньте і голосно скажіть:

Я закликаю того чи ту, хто змусив діяти Missel Abel. Боягуз, тобі заподіяли біль, щоб ти зараз же з’явився до нас через море або сушу, через всі перешкоди, без зволікання і без відмовок.

Вимовивши завершальну фразу візьміть великий цвях і повністю встромите його в серце. Після чого розведіть невелике багаття і, утримуючи атрибут так, щоб Вам було зручно (можна використовувати залізні прути, медичний пінцет, будь-який інший інструмент), підсмажте його над полум’ям. Коли атрибут підсмажиться з усіх боків, його потрібно зарити в безлюдному місці. Засинаючи його землею, скажіть:

Вернись все зло до того, хто мені його бажав!

Після проведення ритуалу магу забороняється протягом 3-х діб ні з ким говорити або впускати в будинок. Ритуал дуже небезпечний, так як, для того, хто робив вам зло, все може закінчиться смертю.

Стародавні заклинання — дуже сильна магія. Її можна використовувати на благо або для повалення ворогів. У будь-якому випадку, будьте завжди обережні, використовуючи їх, і думайте про те, які наслідки можуть бути у кожного з проведених ритуалів.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: