Стародавні заклинання відьом — чаклунство не для новачків!

Стародавні заклинання відьом - чаклунство не для новачків!

Стародавні заклинання відьом — дуже небезпечна магія. Оригінали багатьох таких текстів були написані на латині. На сьогоднішній день більшість текстів втрачено. Нижче ви можете ознайомитися з заклинаннями, які збереглися до наших днів.

Зміст:

Які бувають ведьмінскіе заклинання?

Всі тексти, що збереглися в книгах заклинань відьом, можна розділити за різними ознаками. Існує велика кількість розгорнутих і стислих класифікацій, які допомагають визначитися з тим, який же заговір краще використовувати чаклуна в певній ситуації. Всього можна виділити 6 основних категорій, на які діляться ведьмінскіе заклинання.

Примітивні заговори. В першу категорію відносяться прокляття, заговори і прості обряди, для виконання яких не потрібна попередня підготовка. Часто вони складаються всього з декількох слів. Зроблено це для простоти здійснення магічного обряду.

Природні. До даних текстам відносяться ті, в яких акцент робиться на звернення до всіх стихій (або до конкретної), до природних явищ. Дані заклинання зазвичай не використовуються новачками. Звертатися до сил природи можуть тільки досвідчені чаклуни.

Оздоровчі. Дані заговори спрямовані на боротьбу з хворобами, відновлення фізичних і енергетичних сил, коригування психічного стану. У цю категорію магії входить знахарство.

Молитви. Цей тип текстів розрахований на заклик Вищих сил. Головна відмінність від інших категорій в тому, що використовуючи такі заклинання, маг звертається за допомогою, а не наказує Вищим силам, що їм робити.

Захисні. Це друга за обсягом категорія заклинань. Вони розраховані на захист чаклуна від будь-яких атак з цього та інших світів. Сюди входять тексти, які використовуються для з аговаріванія амулетів, оберегів, трав і відварів. Нерідко при проведенні ритуалу заговорюється прикраси, які маг може завжди носити на собі. Це гарантує постійне дію заклинання.

Чорні. Це найбільша категорія і всіх заклинань. Використовуватися вони можуть абсолютно для будь-яких цілей, так як мають практично безмежною силою. Але найчастіше застосовуються ці знання для нанесення шкоди.

В основному, в ритуалах з використанням даних заклинань викликаються духи, боги, демони. У цих ритуалах практично завжди бере участь не одна людина, а певна кількість. Це важливо для створення особливої ​​концентрації енергії, яка здатна пробудити Темні або Світлі сили.

Заклинання відьом на латині — чи все так просто?

Не секрет, що всі існуючі давні заклинання писалися мертвою мовою — латиною. До нас дійшло дуже мало справжніх текстів. В основному, при проведенні магічних обрядів використовується російська та інші сучасні мови.

Але, не дивлячись на те, що всі тексти переведені практично дослівно і добре адаптовані, заклинання, вимовлені на латині, мають велику силу. Вони зберігають магічну інформацію бережуть її протягом багатьох століть. Зрівнятися з ними можуть хіба що закляття, написані на давньогрецькому і інших, більш древніх мовах.

Перш, ніж братися за проведення ритуалу з використанням тексту, написаного на латині, краще переконатися в його автентичності. Найлегше в цьому плані тим, хто вже вивчав цю мову. Досить часто нові видання допускають помилки в написанні тексту, які поширюють дуже швидко.

В результаті обряд може просто не вийти, або все піде не так, як потрібно. Тому, якщо Ви не знаєте латинь, не можете оцінити достовірність тексту і не впевнені в його достовірності, краще скористайтеся адаптованим перекладом.

Якщо Ви не дуже досвідчений маг, то починати своє знайомство зі стародавніми закляттями краще обережно і не поспішаючи. Пам’ятайте, що коли Ви вимовляєте заклинання на латині, важливо чітко промовляти кожен звук. Скористайтеся підручником і розставте коректно все наголоси, перевірте, як правильно читаються звуки.

Сильні любовні заклинання

Стародавні чаклуни намагалися знайти оптимальні способи залучення любові і управління людськими почуттями. Тому існують різні заговори відьом, що дозволяють завоювати бажаного коханця.

Як завоювати бажаного чоловіка?

Проводиться цей магічний обряд вночі з п’ятниці на суботу. Текст заговори для цього обряду переведений з латини російською. Тому скористатися ним можуть навіть не дуже досвідчені маги, тільки заздалегідь його потрібно вивчити.

У будинку Вам потрібно залишитися на самоті, а вікно найкраще розкрити повністю. Заздалегідь візьміть велику ємність з водою. Додайте її на підвіконні і схиліться над гладдю. Тепер триразово вшануйте текст:

Я, (своє повне ім’я), вас заговорюю, заклинаю, святі і сміливі ангели, іменами Хей, Він, Йа, саду, Хейан, Йе, Адонай і саду, який в 6-ий день зміг створити різних повзучих тварюк, тварин та людини, і віддав волю свою Адаму над створіннями усіма, і вирішив благословити ім’я Великого Творця в обителі своєї. Іменем всіх ангелів, які служать в 3-м легіоні перед могутнім Дагіелем, сильним і сміливим князем. Іменем зірки його, що отримала назву Венера, його печаткою священної і всіма згаданими іменами, заговорюю тебе про могутній Анаель, правлячий в 6-ий день, допоможи мені і зроби так, щоб (ім’я коханої людини) полюбив мене спекотною і сильною любов’ю.

Весь цей час необхідно думати тільки про об’єкт зітхання. Після цього злегка змочіть пальці в воді і Умийтесь своє обличчя зверху вниз. Зробіть перша дія лівою рукою, потім — правої. Нехай вода стікає по вашому обличчю вільно вниз. Чи не витирайте її. Повторіть обряд від початку до кінця ще 2 рази.

Коли все буде закінчено, чи не лийте рідину в банку або будь-який інший посудину. Половину випийте самі, інший напоїть улюбленого чоловіка. Коли Ви будете пити заговорений рідина, подумки повторюйте слова заклинання. Випити всю воду потрібно в суботу, не залишаючи її на наступний день.

Як залучити любов?

Якщо у вашому житті ще не з’явилася людина, яка б любила Вас, піклувався і повагу, то його можна досить просто залучити. Цей древній ритуал проводиться тільки на повний місяць. Перш ніж його проводити, озбройтеся спеціальними чаклунськими атрибутами:

Проводьте ритуал тільки в тій кімнаті, в якій самі спите. Дочекайтеся настання темряви і розкрийте вікно. Навколо свого ложа розставте і запаліть все свічки (червону попередньо змастіть маслом).

Після цього розміститеся зручно на ложе і візьміть всі камені в свою робочу руку. Закрийте очі, звільніть голову від зайвих думок і уявіть, що ваша мрія збулася: ви улюблені, бажані, про Вас піклуються і вами дорожать.

Уявіть, як віддаєте себе всю до останньої краплі коханому, і як він повертає вам всю цю енергію назад. Уявіть свого обранця. Обрисуйте його риси обличчя, статура, опишіть риси характеру. Коли атрибути будуть насичені вашою енергетикою і думками, розставте їх поруч з ліжком і скажіть заговір:

О, велика Богиня світла, принеси мені счaстье, вірне і яскраве! Нехай нова любов; крепкaя і нежнaя прийде до мене. Дa буде тaк!

Нехай свічки після обряду догоряють, а Ви лягаєте спати.

Як привернути до себе удачу?

Стародавні заклинання відьом допоможуть залучити удачу і знайти бажане. Даний заговір написаний російською мовою ( адаптований переклад ). Його слід читати дуже тихо. Якщо для проведення ритуалу Ви будете використовувати оригінальний текст, то вимовляєте його голосно, виразно і не забувайте про правильну інтонації.

На зростаючий місяць вийдіть на вулицю, поверніться обличчям до нічного світила і скажіть тричі:

Ангели Божі і Архангели я, (повне ім’я), вас заговорюю, святі найсильніші, найбільшим ім’ям святого Божества, мудрого і підноситься над безкрайніми небесами. До того, хто створив в один день землю, мир, небеса, море і все живе, назавжди скріпивши їх печаткою ім’ям своїм. Заговорюю і іменами Ангелів Святих, які правлять 4-м легіоном і служать сильному Салам, титулованому і великому Ангелу. Іменем зірки з назвою Сонце, її знаком, найбільшим ім’ям Бога живого. Я, (повне ім’я), прошу вас, о, Ангели великі, потрудіться для мене, принесіть в життя мою удачу постійну і допоможіть виконати всі бажання і прохання мої згідно з волею моєї.

Коли основний текст буде сказано, можна самостійно викласти мрії, надії і попросити здійснити бажане. Удача стане вам супроводжувати в будь-якій сфері, яку Ви назвете.

Новачкам для цього обряду радять використовувати цей адаптований переклад. Неправильне використання оригінального тексту може спричинити за собою небажані негативні наслідки, які можуть позначитися не тільки на самому чаклуна, а й на його близьких родичів.

Магія стихій

Стародавні нерідко використовували заклинання стихій для отримання бажаного результату. Перш ніж користуватися подібним знаннями, необхідно пройти обряд посвячення. Деякі маги воліють приєднатися з усіма стихіями; ті, хто більш реально оцінюють свої здібності, вибирають одну з них.

Саме в таких обрядах найчастіше використовують заклинання, написані на латині. Вони повинні створювати неразрушимую зв’язок між чаклуном і силами природи. Стихія, до якої відноситься магіня, є її захисником, покровителем і при проведенні будь-яких складних ритуалів чаклунка звертається до неї.

Якщо говорити про стихіях, вода охочіше інших відгукується на прохання. Вона здатна очистити від негативу, передати енергію і намір об’єкту ритуалу, а також запам’ятовувати події та ділитися своїми спогадами з відьмами. Для магів води характерно це закляття:

Fiat firmamentum in medio aquanim et separet aquas ab aquis, quae superius sicut quae inferius et quae iuferius sicut quae superius ad perpetranda miracula rei unius. Sol ejus pater est, luna mater et ventus hanc gestavit in utero suo, ascendit a terra ad coelum in terram descendit. Exorciso te creatura aqua, ut sis mihi speculum Dei vivi in ​​operibus ejus et fons vitae et ablutio peccatonim. Amen.

Його адаптований переклад звучить таким чином:

Хай буде твердь на середині води і так відділить води від вод: ті, які вище, від тих, які нижче; і будуть ті, які нижче, подібні до тих, які вище. Сонце — її батько, місяць — мати, і вітер носив її в утробі своїй, досягаючи від землі до неба і знову з неба спускаючись на землю. Заклинаю тебе, тварюка води, щоб ти була для мене сіль і зола, дзеркало Бога живого в творіннях Його і джерело життя і обмивання гріхів. Амінь.

Використовувати подібне закляття заборонено недосвідченим чаклунів.

Стародавні заклинання відьом дуже небезпечні. Це сильна магія, яка призначена тільки для тих, хто активно практикує магію протягом багатьох років і має вагомий досвід у роботі з чаклунськими практиками. Ритуали з використанням заклинань на латині бажано проводити під наглядом свого Учителя.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: