Заговір на смерть — руйнівна сила чорної магії

Заговір на смерть - руйнівна сила чорної магії

Заговір на смерть людину — це обряд чорної магії, який гарантує летальний результат у жертви. Це небезпечна практика, і негативні наслідки очікують не тільки жертву, але і замовника ритуалу. Тому, перш, ніж звертатися до допомоги чаклунства, зважте свої можливості і якщо Ви не впевнені в своїх силах, краще зверніться за допомогою до фахівця.

Зміст:

Наслідки контакту з силами смерті

Маг, який робить заговір на смерть, бере участь в небезпечному і серйозному обряді, в ході якого йому слід поводитися стримано і тактовно, щоб не розлютити духів, які будуть йому допомагати. Духи смерті хитрі і лукаві, тому нерідко самі змовники страждають після проведення ритуалу не менш, ніж їхні жертви.

Вам не варто вдаватися до чорної магії і намагатися проклясти людини на смерть, якщо Ви не готові нести відповідальність за свої дії і за наслідки, які можуть відбитися на Вас і близьких Вам людей. Біда може прийти не тільки в будинок жертви. Замовника також очікують неприємності:

Ухилитися від дії відкату практично неможливо. Але якщо ритуал відбувається не новачком, а досвідченим магом, то він може провести додатковий обряд, який зможе пом’якшити дію відкату.

Іноді наслідків можна уникнути в тому випадку, якщо у жертви багато гріхів. Якщо людина принесла багато болю, горя і зла багатьом людям, то Ваші дії можна трактувати як Боротьбу проти цього зла. У цьому випадку втрати для Вас будуть менш значними.

Заговір на смерть — який він може бути?

Існує 3 способи здійснити заговір на смерть. В першу категорію входять ритуали, в яких застосовується біологічний матеріал жертви. Чаклуна необхідно для накладення прокляття мати при собі частину тіла жертви (волосся, кров, нігті, шкіра). Це дозволить безпосередньо проклясти людини, щільно контактуючи з його особистої енергетикою.

Магія Вуду. Це один з найсильніших розділів магії. Чаклуна необхідно зробити лялечку — фігуру людини, на якого буде накладено прокляття. Використовується для створення вольта найчастіше віск, але можна замість нього взяти глину або тканину. Для того, щоб зв’язок з лялькою і людиною була сильною і не розривалася, її називають ім’ям жертви і ховають в неї біологічний матеріал.

Всі дії, що здійснюються чаклуном з лялькою, переносяться на реальну людину. Зазвичай маг використовує голку для того, щоб проколювати окремі частини тіла жертви і наносити їй шкоди. Для летального результату вплив виявляється протягом 9-13 діб, після чого вольт спалюють або топлять.

Третій спосіб здійснити заговір на смерть людину — скористатися його фотографією. Цей метод користується великою популярністю, так як зображення зберігає в собі частину енергії людини і, маючи свіжий знімок жертви, можна легко на неї налаштуватися і безперешкодно впливати.

Чорний заговір на смерть за фото

Якщо у Вас є зображення жертви, то набагато легше визначитися з тим, який ритуал проводити. У чорній магії є чимало заклинань на смерть людину, які вимовляються над знімком. Для посилення ефекту чаклунства, професіонали радять здійснювати обряд на кладовищі. Енергія цього місця здатна бути руйнівною і повністю висмоктати з людини всі життєві сили.

Перш, ніж братися за проведення обряду оціните власні сили. Якщо Ви впевнені, що зможете провести ритуал чітко, що не запинаючись, не перериваючись, і готові взяти на себе відповідальність за наслідки, то можете приступати до нього.

Важливо піднести дар господареві кладовища після ритуалу. Це буде Ваш відкуп зі скоєне. А значить, відкат буде значно слабкіше. В дар можна залишити шматок сирого м’яса або сире тісто.

Чаклуна необхідно в повний місяць, вночі відправитися на кладовище, знайти могилу тезки жертви, покласти на могилу фотографію, запалити з двох сторін могили по 1 свічці і вимовити заклинання:

Я скоро поверну те, що взяв у тебе. Силами могутніми і позаземними, взиваю до імені Духа Смерті, звертаюся до Душе (ім’я людини, який зображений на фото могили, поруч з якою ви перебуваєте). Візьми до себе раба (ім’я). Поклич його до себе в могилу, витягни життя з цього тіла, придуши волю його! Здійсни мою волю прямо зараз, нехай буде так!

Вимовте заговір 3 рази, тушкуйте свічки і йдіть з кладовища, не обертаючись. Фото і свічки залишаються на могилі. Якщо ритуал був проведений правильно, то ефект буде таким, як потрібно Вам. Причому смерть жертви може бути будь-яка. Починаючи від самогубства і закінчуючи природним результатом.

Але, навіть після того, як Ви проведете відкуп від темних сил, на вашій душі буде лежати гріх, і цілком можливо, що з плином часу можуть проявитися негативні наслідки чаклунства.

Обряд з осиковим кілком на покинутій могилі — ви готові до такого сильного чаклунства?

У більшості випадків, якщо чаклун хоче, щоб людина померла, а не просто мучився, то він виконує чорний заговір, який проводиться на кладовищі. Цей спосіб завжди дає результат, і якщо маг вирішив вбити людину напевно, скористається він саме цим ритуалом.

Але, крім того, що ця заговір ефективний, він дуже небезпечний і може принести багато неприємностей чаклуна. Використовувати цей метод досвідчені маги радять тільки, коли немає можливості проводити інші обряди.

У п’ятницю, опівночі, під повним місяцем чаклун знаходить безіменну стару закинуту могилу. В землю посередині забивається великий осиковий кілок і вимовляється прокляття:

П’ятниця-п’ятниця всіх справ нещасливих провідниця. Її це задум, так безимянніка. К на пагубніка заганяю, колом смерть поганяв. Через смертника-безимянніка, через кол осиковий Біду на раба (ім’я ворога) наганяю. Зроблено все. Амінь.

Читається заговори три рази поспіль. Маг йде геть, залишивши кол в могилі. Рівно через 7 днів, в наступну п’ятницю, обряд повторюється (кол використовується той же). Всього обряд виконується 3 рази. Коли чаклунство буде завершено, потрібно на могилі розбити 3 яйця і сказати:

Сплачено.

Після чого використаний кол вбивається в грунт поруч із вхідними дверима в будинок жертви.

Молитва темним силам

Заговори чорної магії на смерть можуть бути самими різноманітними. У них чаклуни звертаються до духів, бісам, небіжчикам і різним Богам. Але є обряд, в якому чаклун звертається за допомогою до Самому Сатані. Це є запорукою того, що, якщо ритуал спрацює, ефект буде дуже сильним.

Але цей обряд практично не проводять в наші дні. Обумовлено це тим, що не у кожного мага вистачить сил на те, щоб втілити задумане в життя. Заговір вкрай енерговитратний, а наслідки можуть бути просто катастрофічними.

Середньостатистичний чаклун за допомогою цієї заговори може значно зіпсувати людині здоров’я, зруйнувати кар’єру і особисте життя, не більше. Адже проклинати людини на смерть таким способом далеко не завжди вигідно. Але для загального відома знати про існування таке обряду все-таки варто.

У п’ятницю, опівночі маг сідає в центрі кімнати (краще використовувати порожню будівлю), виставивши навколо себе 5 свічок, який повинні утворити коло. Лівою рукою він запалює кожну з них за годинниковою стрілкою. Коли всі свічки горітимуть, чаклуна необхідно зосередитися і уявити перед собою жертву. Після цього він починає читати молитву:

Отче наш Великий Сатана вседержавіе, так будя Велико з Велик, ім’я твоє вірне і воля твоя не поколебіма, та діло Бесово буде невпинно, і в уми люду ми його несемо вірно, так украй нас від усякого лиха та білої хати, від вогню божого та стріл його, Отче ти наш Вседержавец. Великий, по таємних стежках нас ведущ, та після смерті укрів довающ, страти ти люд божий, а нас, єретиків, милуй та на хресті їх пні невпинно вниз чолом поганим, народжений ти від бога да йому воспратівілся, син ти його і Вседержавец, око твоє Велико все бачить, від очей свого не сховатися нікому так нікуди не за стіною камінь, не у землі, ні за тином залізним, не за укривалом божим, ти люд божий караєш НЕ усутанно скіпетром своїм булатним, вогненною сокирою, даруй нам силушки та прозріння на шляху нашому вірному. Німа! Німа! Німа!

Після того потрібно звернутися з благанням до Сатани, попросити його, щоб він вивів зі світла раба (ім’я). Коли ритуал буде закінчено, тушкуйте свічки і йдіть, не обертаючись. Прийдіть на перехрестя і киньте лівою рукою великий шматок свіжого м’яса з кров’ю (вона повинна сочитися з шматка), вимовивши фразу:

Сплачено.

Після цього поверніться через ліве плече і, не озираючись, йдіть додому.

Ефект після проведення ритуалів

Після проведення обряду магу заборонено контактувати з жертвою в перебігу 40 днів. Не можна бачитися безпосередньо або розмовляти по телефону. Про скоєне не можна розповідати. Краще зберегти все в таємниці. Важливо пам’ятати, наскільки б не була ефективна чорна магія, заклинання на смерть дають свій результат не відразу. Сили Темряви поступово висмоктують життя з людини.

Однак є ситуації в яких обряд-прокляття може не подіяти, або ефект буде недостатньо потужним. Це пояснюється двома пунктами:

Якщо Ви виявили помилку, яку допустили при проведенні ритуалу, не варто намагатися якомога швидше її виправити. Проводити такі ритуали можна не частіше 1 разу на рік. В іншому випадку маг може повністю виснажити себе.

Які можуть бути наслідки для мага?

Замовник часто піддається дії відкату. Відбувається це з різних причин. Найчастіше недосвідчені чаклуни страждають в той момент, коли жертва була очищена від негативної енергії прокляття. Програма обряду, виходить, запущена, але не відпрацьована, тому вона повертається назад до того, хто був ініціатором обряду.

З найнеприємніших наслідків, які можуть очікувати чаклуна-замовника — хвороби близьких. Це покарання згори. Не завжди страждає сама людина, що побажав смерті іншій. Розплачуватися за гріхи родича доводиться нащадкам.

Проклятий рід зазвичай позначений великою кількістю самогубців, страшними захворюваннями (рак, епілепсія і т. Д.) І ранніми смертями. Нерідко в проклятому роду жінки не в змозі давати потомство, а родичі можуть втрачати розум.

Заговір на смерть людину — дуже потужне чаклунство. Воно небезпечно, а наслідки можуть бути непередбачуваними. Тому, перш, ніж займатися подібною магією, краще тверезо оцінити свої можливості. Якщо Ви не готові взяти на себе відповідальність за скоєне, краще звернутися за допомогою до професіонала. Так Ви зможете частково убезпечити себе і своїх близьких.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: