Заговір, щоб розвести чоловіка і дружину

Любовна магія може бути застосована в різних ситуаціях, навіть тоді, коли людина хоче за допомогою неї розлучити сімейну пару. Потрібно розуміти, що за таким магічним ритуалом можуть стояти негативні наслідки, тому варто гарненько подумати, чи потрібно таким займатися. Тим не менш існує заговір на розлучення.

Зміст:

Заговір, щоб розвести чоловіка і дружину

Заговір на розлучення чоловіка і дружини

Коли застосовується заговір на розлучення?

Заговір на розлучення можуть бути застосовані в наступних ситуаціях:

Наслідки заговору на розлучення

Якщо ви застосовуєте найсильніший заговір для розлучення, то важливо розуміти, що це чорний заговір, тому що за допомогою нього ви втручаєтеся в чужу сім’ю. Між чоловіком і жінкою існує свій особливий простір. І, якщо грубо в нього втрутитися, то весь негатив, який знаходиться в родині, може запросто обрушитися на людину, який відтворює заговір.

Які можуть бути негативні наслідки:

 • Якщо між чоловіком і дружиною існує справжнє кохання, то замовник чорного заговору тільки зміцнить їх почуття, сам же отримає енергетичний удар. У замовника можуть відбутися зміни, які змінять його життя раз і назавжди. Після цього у нього можуть різко зіпсуватися відносини абсолютно на всіх фронтах. Це і відносини з родичами, з протилежною статтю, ділові відносини. Замовнику, щоб повернути життєву удачу ще довго доведеться відпрацьовувати свій кармічний борг.
 • Якщо коханка, таким чином, хоче розбити пару, відбити одруженого чоловіка і вийти заміж за чоловіка, то це, звичайно, можливо. Але справа в тому, що у відносинах збудованих, таким чином, чоловік часто буде налаштований проти жінки. Розлад у їхній парі буде звичайна справа. Навіть, якщо вони створять сім’ю, в цій сім’ї мало буде щастя.
 • Коханка або коханець повинні також врахувати те, що, отримавши, таким чином, коханої людини той може впасти в якусь залежність. Справа в тому, що при такому ритуалі порушується воля людини, а значить, він не контролює себе так добре, як раніше.
 • Для батьків, які, таким чином, хочуть розлучити дітей важливо розуміти, що тим самим вони накладають порча на онуків. Уникнути її навряд чи вдасться, а ось молитви доведеться читати ще дуже довго.
 • Для подружжя, які хочуть таким нечистим чином вийти із шлюбу важливо розуміти, що вони на себе вішають кармічний борг. Від цього може постраждати бізнес, стосунки з іншими людьми.
 • Ритуал на обручку

  Якщо перед коханкою все-таки стоїть завдання розлучити подружжя, то можна використовувати наступний ритуал. Для цього ритуалу знадобиться обручку вашого одруженого коханця. Можна зняти його, поки він спить, і в той же вечір провести ритуал. Знадобиться ще свічка. Запалюйте свічку, думайте про подружжя, вертите кільце в руках. Коли голова буде сповнена думками про цю пару, то потрібно читати заговір:

  «Я за свого, а ти за свого, він один, а нас двоє, дуже потрібний, дуже улюблений, один такий раб Божий (ім’я чоловіка). Дайте мені його, нехай мені дає любов, а тебе обділяє, нехай я дружина буду, а ти колишня дружина будеш. Але моє слово міцніше твого, я своє слово сказати можу так, що всі його почуття до мене обернуться. От і кажу: немає більше таких подружжя (ім’я дружини), (ім’я чоловіка), немає більше таких закоханих, всі зв’язки неміцні, всі узи ламаються. А він тільки мене одну хотіти і любити буде. А що було між ними, того і в помині немає. Сам до тебе прийшов, сам до мене і піде».

  Під час заговору весь час проводите кільце над полум’ям, так ви, як ніби спалюєте узи шлюбу. Після цього поверніть кільце на палець чоловікові, самі повертайтеся до нього в ліжко.

  Мусульманський заговір на розлучення

  Якщо хтось вирішив перешкодити щастю подружжя, то можна використовувати мусульманський заговір на розлучення. Така заговір на розлучення зі своїм чоловіком може читати і дружина, якщо хоче закінчити шлюб. Швидше за все, після такого ритуалу ви дізнаєтеся, що чоловік сам подав на розлучення. Його ж може застосувати мати, яка хоче відвернути сина від неблагополучною, на її думку нареченої. Роблять цей ритуал в період місяця, що убуває. Для проведення застосовують трави. Знадобиться сухий волошка, розмарин, ягоди омели. Обов’язково потрібно фото подружжя, воно має бути спільним. За відгуками цей ритуал діє краще, якщо проводити його в жіночий день тижня. А, якщо проводити його в чоловічі дні тижня, то за відгуками більше ймовірність негативних наслідків.

  Також знадобиться нова свічка і красиве керамічне або металеве блюдо. Покладіть фото подружжя особою вгору. Потім потрібно закрити очі, зробити вдих і на видиху прочитати п’яту суру – це священний текст, як молитва.

  Після підпаліть пучок з трав і трясучи ним над фото потрібно читати такий заговір:

  «Дим трави з їхнього будинку любов викурює, виводить людину, одного, другого. Чужі один для одного. Бачать як в диму один одного. Дим розладів і скандалів оселився, вмістився. Між ними немає любові, немає щастя».

  Після цього потрібно фото порвати на шматки. Але це ще не все. Наступного убуваючий місяць потрібно смажити сіль на сковорідці, в кінці кинути пошматоване фото. Потім цю сіль разом з обривками фотографії пересипте в полотняний мішечок і при цьому скажіть: «Всю любов вивела». Мішок потрібно закопати під деревом чоловічого роду. Як закопаєте мішок, так і почнуться в сім’ї розлади, які призведуть до розлучення. Якщо сама дружина в серцях зробила такий заговір, то можна читати протилежний сильний заговір від власного розлучення, щоб виправити ситуацію. Так можна зробити, якщо людина передумав розлучатися чи так роблять, якщо треба повернути колишнього чоловіка.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: