Заговір від самотності

Людям властиво перебувати на самоті. Причини можуть бути різноманітними. Якщо ж намагаєтеся уникнути цього стану, але всі ваші дії не увінчалися успіхом, то цілком можливо, що на це вплинула певна молитва. Для вирішення цієї проблеми можна використовувати заговір від самотності.

Зміст:

Заговір від самотності

Заговір від самотності

Причини самотності і ознаки впливу магії

Причинами може бути кілька факторів. Розглянемо їх більш детально.

 • Невдала любов. Нерідко нещасна любов змушує людей відсторонитися від сторонніх, і побути наодинці з собою. Людина просто боїться починати нові стосунки, турбуючись про те, що вони також не увінчаються успіхом.
 • Невдала дружба. Людям властиво зраджувати інших людей. Причина може бути, як у власній вигоді, так і в тому, що просто знайшовся більш підходящий один.
 • Властивість характеру. Деякі люди люблять бути самотніми. Їх це влаштовує, і вони не хочуть нічого змінювати. У таких випадках краще звертатися за допомогою до психотерапевта або використовувати заговір від самотності. Ось тільки проблема в тому, що їм важко себе змусити виконати подібні дії.
 • Вплив магії. Іноді сторонні люди заздрять людині, і починають вдаватися до магії. Даний процес легко звернути на свою користь.
 • Нерідко люди помічають за собою, що їм складно будувати відносини з протилежною підлогою. І справа навіть не у відсутності бажання. Бажання може бути, ось тільки все одно нічого не виходить. Бувають ситуації, коли з дитинства родичі говорять про те, що в їхньому роду був випадок заговору на самотність. От тільки вони навіть не намагалися його ліквідувати. Особливо важливо звернути увагу на слова близьких родичів, коли вони говорять, що з-за вашого характеру ви не зможете знайти супутника життя.

  Всі ці ознаки тим чи іншим способом підтверджують наявність заговору на самотність. Тому, необхідно додавати всі зусилля для того, щоб його ліквідувати.

  Допомагає заговір, для якого потрібна могила

  Заговір, що допомагає позбавитися від проблеми, читають на кладовищі. Подібні ритуали досить небезпечні, але дієві. В середині дня ви повинні піти на цвинтар. Там потрібно знайти занедбану могилу. На могилу потрібно принести з собою алкоголь, кілька шматочків хліба і сигарети. Розташуйте це все на надгробку і представляючи життя без самотності, прочитайте закляття:

  «Я вирішила прийти на кладовище для того, щоб отримати допомогу. Я принесла дари для поминання. Прошу небіжчика прийняти дари, і мені допомогти в позбавленні від самотності. Нехай небіжчик забере його собі могилу, щоб воно більше ніколи до мене дороги не знало. Мені самотність не потрібно, я хочу нормального життя. Амінь».

  Тепер необхідно не обертаючись покинути кладовище і попрямувати в церкву. Там потрібно поставити свічку за упокій, і вимовити про себе заговір:

  «Я хочу пом’янути небіжчика, який допоміг мені, і забрав моє самотність. Я дуже йому вдячна. Допомагає зробив свою справу, а я роблю своє. В ім’я Батька і Сина. Амінь».

  Ритуал від самотності за допомогою води

  Ритуали можна проводити самостійно в домашніх умовах. Обов’язково виберіть такий день, коли не буде видно нічних небесних тел. Краще всього вибрати день, коли на вулиці похмура погода. Рівно о дванадцятій годині ночі, в четвер, вам потрібно вимкнути всі електричні прилади, які знаходяться в будинку. Тепер потрібно запалити церковні свічки. Краще в кількості трьох штук. Якщо немає такої можливості, то можна і одну. Зробіть сіллю невелике коло. Станьте на коліна, перехрестіться і промовте тричі наступний наговір:

  «Схиляю голову до підлоги, і вигнала самотність. Хай воно йде глибоко в землю, лише мене покинуло. Хочу очистити себе від порчі, наведених зурочень і всього поганого, що мені хотілося. Глибоко під землю все погане проганяю. Сіллю негатив посипаю. Назавжди зворотну дорогу до себе закриваю. Нехай прийде до мене благовіщення. Амінь».

  Перехрестившись, можете йти і лягати спати. Рано вранці, після пробудження, наберіть в миску води і заговоріть її:

  «Вода пройшла тривалий шлях перш, ніж прийти до мене. Омивала вона багато берегів, велика кількість гір і пустель. Вона може розламати лід, омити будь-який предмет. Саме тому я заклинаю воду для того, щоб вона омила мене, і забрала моє самотність. Нехай вода віднесе його туди, звідки прийшла. Амінь».

  Тепер заговоренной водою ви повинні омитися у ванній, причому витиратися ні в якому разі не можна. Потрібно дочекатися, поки вода сама по собі не висохне. На наступний день відвідайте християнський храм, і поставте дві свічки: одну Ісусу Христу, а другу Діві Марії. Благовіщення скоро настане.

  Прибрати самотність за допомогою чорної магії

  У чорній магії заговору на самотність вважаються рівносильними з порчі. Справа в тому, що такі сильні обряди самостійно провести нереально. Бували ситуації, коли людина сам проводив обряд, але домагався тільки посилення свого положення.

  Потрібно звертатися за допомогою до сильному магу. Професіонал виконає всю роботу. От тільки суть полягає в тому, що самотність не виганяють, а перекидають на іншу людину. Звичайно ж, магу нічого не буде, адже він просто виконує свою роботу, проводячи відповідні ритуали. Всі наслідки, в підсумку, ляжуть на плечі замовника. В принципі, можна попросити перекинути весь негатив з вашого життя на кривдника. Ось тільки пам’ятайте деякі нюанси. Необхідно звертати увагу на те, що є обряди, які викликають «клеймо самотності» або «вінець безшлюбності». Такі заговір зняти дуже важко.

  Молитва для пошуку супутника

  Молитва дозволить вам відшукати людину, яка стане супутником на все життя. Жінки, які овдовіли чи розлучилися, повинні читати молитву у храмі Благовіщення. Інші ж жінки можуть читати в домашніх умовах:

  «Прошу нашого Бога допомогти мені в моїй нелегкій ситуації. Прошу зглянеться на мене, і мені послати людину, яка полюбить мене щирою любов’ю і чистим серцем. Нехай наздожене мене благовіщення. Прошу звільнити мене від темних заговорів, темних думок і наставити на шлях істинний. Павутиння любові мене нехай огорнуть. Я відчуваю присутність Господа в моєму житті, відчуваю його допомогти і благодать. Досить з мене друку одинаки. Амінь».

  Ритуали по позбавленню від самотності

  Обряди мають таку ж силу, що і молитва. Ось тільки християнська церква не визнає подібні дії. Священики проти того, щоб проводити їх у храмі, особливо в Благовіщення, і називають чаклунством. Але, справа в тому, що нічого поганого в цьому немає. Поганим і чорним може бути тільки сама людина. А дії, які рятують від самотності, нічого поганого в собі не несуть.

  Не варто проводити заговору в свято. У чистий четвер краще не проводити ніякі обряди, так як його результативність може істотно знизитися.

  Позбавити доньку від самотності

  Матерям досить важко спостерігати за тим, що їхні доньки проводять свої прекрасні дні на самоті. Тому вони вдаються за допомогою до магії, щоб покращити життя свого чада. У день народження вашої дитини, візьміть склянку води і додайте в нього мед. Тепер заговорите воду, читаючи цей заговір:

  «Всі люди люблять спостерігати за зоряним небом, особливо яскравою полярною зіркою. Бджоли з любов’ю ставляться до меду, а моя дочка повинна знайти свого коханого в цьому житті. Досить їй перебувати одного. Кожен день вона сумує. Матронушки навіть знаходять любов, а моя дочка краще. Амінь».

  Заговоренной водою помийте дочка, а залишками збризкайте ручку вхідних дверей.

  Ритуал з зорею

  Зоря вважається символом чистоти і надії. Тому, якщо вам потрібно зняти рок самотності, то проведіть особливий ритуал. вам потрібно одягатися в довгу спідницю білого кольору. Якщо такої спідниці немає, то можна використовувати довгий халат або плаття. Головне, щоб не було блискавок та замочків. Волосся потрібно розпустити і зняти всю біжутерію. Підійдіть до вікна, спрямованому на схід, і прочитайте заговір зорі:

  «Ти символ чистоти і краси. Благаю тебе, допоможи мені зустріти коханого моєї мрії, для того, щоб я була щаслива. Хочу, щоб цей чоловік любив мене всім серцем, підтримував мене у всіх невдачах і приносить тільки хороші почуття. Нехай у нього є чоловіче начало. Словами своїм ніколи не зміню, прохання своє серце протримаю. Заміжжя дуже сильно чекаю. Вітер нехай здує весь негатив з мого життя. Амінь».

  Стовідсотковий варіант

  Якщо ви не знайшли відповідний ритуал, то скористайтеся колекцією заговорів сибірської цілительки Степанової. Заговір від самотності полягає в тому, що його потрібно читати перед іконою Святої Богородиці не менше сорока разів. Перед собою розставте церковні свічки, в кількості семи штук. Вимкніть всі гаджети і закрийте двері. Ви не повинні відволікатися на сторонні звуки і вчинки. Слова заговори:

  «О, Мати Божа, ти перенесла стільки страждань, що ніхто не може зрівнятися з тобою. Прошу тебе допомогти мені в моїй нелегкій справі. Втомилася я бути одна. Чоловікові хочу належати. Хочу зустріти свою долю. Любов чисту відшукати. Допоможи мені своїми найчистішими молитвами, та своєю благодаттю. Амінь».

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: