Як читають заговір в молодий місяць?

Заговори в новолуння і обряди вважаються сильними та дієвими, адже саме в цей день Місяць сповнене магічної енергії для виконання всіх ваших бажань. Молодик – перший день місячного місяця, дочекавшись якого людина може почати загадувати найпотаємніші бажання, виконувати обряди і ритуали. Найбільш зустрічається у цей період вважаються заговору в новолуння на гроші і багатство, які є головними атрибутами повноцінного і щасливого життя.

Зміст:

Як читають заговір в молодий місяць?

Заговори в новолуння на гроші і кохання

Для того, щоб забезпечити виконання своїх бажань, схопити удачу за хвіст», необхідно не тільки вибрати правильний заговір, але і правильно налаштуватися на процес. Далі ви зможете ознайомитися з головними рекомендаціями по прочитанню заговорів, а також підібрати найбільш прийнятний для вас варіант залучення багатства або любові. Які з них стануть вашими помічниками?

Як налаштуватися на «грошову ноту»?

Заговір на гроші в молодий місяць не може бути прочитаний без попередньої підготовки і очищення. Без цих двох етапів ви не зможете домогтися успіху, які б сильні прагнення ви не мали. Для підготовки до очищення потрібно очистити будинок від пилу, що накопичився за допомогою вологого прибирання в день прочитання заговору. Додайте у воду трохи солі і використовуйте для протирання всіх поверхонь. Сіль володіє сильною енергетикою для очищення. Після того, як необхідна рідина готова, дотримуйтеся елементарних кроків.

 • Не соромтеся просити сіль про те, щоб вона захистила вас від негативних впливів.
 • Попередньо треба відкрити в квартирі будь-які двері і вікна (вхідні двері можна відкрити не повністю).
 • За допомогою віяла покличте удачу по темних куточках, адже там найбільше скупчення негативу.
 • Коли очищення закінчене, намалюйте хрест або пентаграму навпроти вхідних дверей, щоб позначити вашу захист усім злим силам.
 • Тільки після цього можна починати читати заговір в новолуння на гроші. Магія буде вдячна вам за виявлену до неї повагу і направити всі сили на виконання заповітних мрій: будь то виграш в лотерею, збільшення достатку, міцне здоров’я і т. п.

  Заговір на гроші

  Як говорить народна мудрість, час зростаючого місяця ідеально підходить для залучення в життя тих речей, яких нам бракує: багатства, щастя, любові і т. д. Першим досить простим ритуалом на успіх і гроші є наступний варіант. Досить розкласти різні купюри по закритим від сторонніх очей місцях, після того, як пройдуть 3 дні, треба придбати на цю суму будь-який товар у ваш будинок. Можете бути впевненими в тому, що в наступному місяці витрачена сума повернеться до вас в кілька разів збільшеному вигляді.

  Проте, якщо проблема багатства стоїть у вашому житті особливо гостро, а матеріальних засобів на покупку не вистачає, підійдуть ритуали залучення грошей, що розглядаються нижче.

 • Щоб виконати бажання. Коли настав молодик, візьміть будь-чистий аркуш, і опишіть на ньому своє сокровенне бажання. Після треба запалити кілька церковних свічок різних розмірів. Свічка з великим розміром запалюється за допомогою сірника, а з меншим – з допомогою великої свічки. Роблячи ці кроки, не забувайте подумки уявляти, як виконується ваше бажання. Як тільки обидві свічки розгорілися, необхідно взяти аркуш, щоб вогонь знищив останню написану вами букву. Говоріть при цьому: «Я зараз букву «Л» спалюю, від усього поганого себе позбавляють. Амінь». Потушкуйте кожну свічку і сховайте всі використовувані елементи, як можна далі. Наступного дня таким же чином спаліть передостанню букву, роблячи це до тих пір, поки не зникне весь текст. Цей ритуал можна використовувати, щоб отримати виграш у лотерею, спадщину, залучити достаток з будь-яких джерел.
 • Щоб виростити гроші. Робити це грошовий ритуал можна тільки в перші дві години періоду молодика. Для вирощування грошей вам знадобиться «посадити» ваші купюри. Для цього необхідно розкласти їх в будь-якому шафі, тумбі, куди не заглядають ваші співмешканці. Залиште їх у спокої на деякий час. По можливості, обране місце повинно висвітлюватися світлом місяця, що наділяє магічною енергією. Викладаючи гроші, думайте тільки про те, як залучаєте достаток у своє життя. Як тільки гроші викладені, необхідно прочитати: «Нехай росте, що раніше було, воно мені більше не мило. Моє слово непохитно. Бажаю, щоб було по-моєму». Гроші повинні бути поза зоною доступу 3 дні, після чого їх можна витратити. Проводячи подібний ритуал кожен місяць, ви побачите, наскільки швидко почне поповнюватися ваш гаманець.
 • Заговариваем воду. Читати заговір, звичайно ж, потрібно виключно в молодика, дочекавшись ночі. Заповніть склянку або будь-яку ємність водою, поставте на вікно і промовте: «Мій друг, мій святий, мій владика Ісус Христос, допоможи». Нехай ємність варто до наступного дня. У повню необхідно почати читати наступний заговір на воду: «Місяцем худим задоволений ніхто не був, так от він став повним, як небо. Нехай і я, раба Божа (ім’я), стану сповнена добром і достатком. Життя свою грошима наповнюю, щастя плоди потискую. Нехай буде так. Амінь (тричі)». Вмийтеся енергетично сильною водою, розчешіть волосся. Під час цього приговаривайте заговір 7 разів поспіль. Ритуал не тільки приверне гроші, серйозний виграш або вдалу операцію, але і наповнить жіночою красою.
 • Гроші прийдуть до дому

  Існує ще цілий ряд обрядів, які здатні позбавити вас потреби в грошах. Нижче пропонується ознайомитися з найбільш відомими з них.

 • Заговариваем монету. Залучити багатство можна, використовуючи дієві атрибути, до яких відноситься монета. вам потрібно взяти 12 штук різних монет, дочекатися півночі, встати перед вікном, направивши руки з грошима до місячного світла. Повторюйте ці слова 7 разів: «Білі ночі, білі сили, білі небесні світила. Прошу достаток в життя свою принести, собі щастя потроїти, а сили помножити. Багатство в дім мій приходь, а бідність геть швидше йди». Залиште монети в гаманці поряд з іншими грішми, які зможуть наповнитися чарівною енергією.
 • Новий заговір на пшоно. У новолуниенужно взяти трохи пшона в руку і почати читати наступний заговір: «На воду пшоно саджу, збільшую свій достаток. Хочу мати стільки грошей, скільки пшона в полях. Грошей буде неміряно і сил не втрачено. Звідусіль мене чекають перемоги, роботу мені вдалу дають. Біла магія на моїй стороні, приходь, денюжка, до мене». Після необхідно покласти пшоно в гаманець, зберігаючи його до іншого періоду зростаючої місяця.
 • Грошовий заговір. У перший день зростання Місяця потрібно знайти маленький круглий камінь білого кольору, взяти його в руки і сказати: «Місяць, красуня, весь день зростає, а разом з нею і багатство моє проростає. Грошей буде неміряно, а ні сльозинки не втрачено». Талісман необхідно помістити в гаманець і приховати його від чужих очей. Щоб грошовий ритуал подіяв, повторюйте заговір в новолуння на камінь щомісяця. Талісман допоможе не тільки поповнити гаманець, але і поліпшить торгівлю, приверне багатих і успішних клієнтів.
 • Ритуали і заговори, проведені в молодик, не обчислюються описаними вище варіантами, проте, саме вони справді найсильніші і читаються. Крім багатства, найбільш бажаною метою в житті кожної людини є любов. Далі ви зможете побачити старовинні і найпростіші заговір, які позбавлять вас від самотності. Всі обряди також виконуються на зростаючий місяць.

  Заговариваем любов

  Заговори в новолуння на любов відрізняються особливою силою і ефективністю. Саме молодик спрямоване на те, щоб виправити становище жінки, наділивши її неймовірною жіночої силою і чарівністю. Магія Місяця здатна допомогти жінці створити міцні відносини і обзавестися сім’єю. Виконуючи всі рекомендації, ви не помітите, як виграєте в лотерею під назвою «любов».

 • Заговір на воду. Необхідно стати перед дзеркалом, попередньо роздягнувшись. Налийте в будь-яку ємність воду, змішайте її з ароматичним рожевим маслом. Запаліть свічку. Дивлячись на ємність, промовте: «Красу троянди собі забираю, буду цвісти, пахнути, розквітати, у чоловіків розум відбирати. Чому бути, того не минути. Зустріч любові хочу собі я організувати». Після цього потрібно обтерти все тіло цієї водою і залишити залишився під ліжком. Цей досить сильний обряд здатний залучити любов і удачу в життя вже в наступному місяці.
 • Заговір на фото. Подібний спосіб розрахований на повернення хлопця від розлучниці або при серйозній сварці. вам необхідно знайти вашу спільну фотографію, де ви обоє щасливі і закохані. Ще вам знадобиться свічка і ручка. Ручкою напишіть на фотографії слово «повернися» 7 разів. Свічка запалюється на початку ритуалу. Дивлячись на місяць, почніть засуджувати, тримаючи знімок в руках: «Коханого чоловіка/хлопця (ім’я) повернути хочу, про це я місяць слізно прошу. Повернися в рідні стіни, дорогий, я так чекаю тебе додому. Без твоєї любові мені нестерпно, жити без тебе не можу. Розлучницю ти розлюби, дружину свою знову словом добрим пом’яни. Будь слово моє міцно, воно непохитно і легко».
 • Новий сильний заговір на вечерю. Проводиться тільки в тому випадку, коли дівчина хоче домогтися любові від вже знайомого їй чоловіка. Новий ритуал допомагає раз і назавжди прив’язати до себе обранця. Для проведення обряду потрібно днем приготувати смачну вечерю, заговорюючи кожне з страв по сім разів: «смачна Їжа, їжа чудова, в тобі до мене любов пробуджує, закоханість і пристрасть піднімає. У березні, квітні, травні (перерахувати всі місяці) любити мене ти будеш постійно!». Енергетика місяця і ваше бажання забезпечить вам гарну зустріч, а також швидке заміжжя.
 • Як привернути до себе сильне почуття?

  Залучення любові – непросте завдання, але цілком реальна. Якщо у вашому житті до цих пір так і не з’явився той самий чоловік, то, можливо, настав час залучити удачу самостійно. Станьте біля вікна і подивіться на місяць. Почніть засуджувати такі слова:

  «Втомилася я сидіти в дівках, хочу на коханого я дивитися. Де ж ти, де, мій суджений-ряджений, коли прийдеш до мене весь наряженый? Вийти заміж скоріше хочу, місяць про це я слізно благаю. Без чоловіка я не я, хочу любити кого-то скоріше і назавжди».

  Щоб не мати потребу в любові та уваги, дочекавшись молодика, необхідно стати перед вікном, дивлячись на місяць, розпустити волосся і почати читання молитви:

  «Сестричка Місяць, за допомогою до тебе взиваю і голосно заклинаю: Нехай раб Божий (ім’я) своє серце мені відкриє, мою душу, нарешті, заспокоїть. Достатку в його почуттях хочу побачити, пристрасті в очах спостерігати, цілий день його цілувати. Нехай мої очі його в мережі заманят, а губи щомиті до поцілунків ваблять. Амінь».

  Заговір від великих

  Любов від Ванги – питання, яке цікавить багатьох. Чи Реально? Заговір від Ванги відрізняються неймовірною силою та енергетикою. Дочекавшись молодика, прочитайте наступні слова на сіль:

  «Люди жити без солі не можуть, так і ти, коханий мій (ім’я) без мене очей зімкнути не зможеш. Ні секунди без мене не проживеш, зустрічі зі мною домагатися не втомишся. Амінь».

  Заговір Степанової – також цікавий момент. Не тільки Ванга славиться в ефективністю своїх любовних замовлянь. Молитви від Степанової також читаються і також потужні. Найбільш дієвим є прочитання наступного заговори, стоячи в тазику з водою:

  «Хто вхід в моє серце знайде, той любов’ю себе навічно нагородить. Хто зможе мене приручити, то найщасливішою людиною стане. Заміню я йому і Сонце, і Світло, що без мене йому не буде цей милий білий нелюдський світ. Водиця свята мені допоможе, сердечко судженого стривожить».

  Як бачите, існує маса варіантів, які можна використовувати в перший день зростання Місяця. Зібрані вище заговору і ритуали – лише частина існуючих прикладів, які справді діють. Для того, щоб вони були дійсно ефективними, ви повинні забезпечити собі позитивність думки і спокій в душі. Будь-які заговори, молитви, обряди і ритуали потребують поваги і дотримання правил. Будьте чисті і щирі, тоді всі ваші бажання, які так довго залишалися лише мріями, збудуться.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: