Заговір на заможне життя

Ще в стародавні часи магічні заговір активно використовували для того, щоб залучити в своє життя найприємніше, що є у світі. Навряд чи можна знайти людину, який відмовився б від багатства, так от саме його можна притягнути у своє життя за допомогою спеціального заговору. Як правильно використовувати заговір на багатство?

Зміст:

Заговір на заможне життя

Заговір на багатство

Як працюють заговору на багатство?

Дуже приємно усвідомлювати, що прямо в домашніх умовах, ви можете сміливо використовувати заговору на багатство. Заговір, де залучається багатство, підключаються до певного егрегору, енергетичного згустку, в результаті необхідної енергії в житті людини стає набагато більше. Спеціальний текст працює так, що в житті людини починають з’являтися додаткові фінансові можливості. Якщо до цього був страх великих грошей, то він зникає, відходить у небуття. В результаті людина легко і радісно збільшує свій прибуток.

Заговір на багатство хороший тим, що його можна проводити далеко не один раз в своєму житті. Дуже гарні і ефективні в цьому відношенні слов’янські ритуали на багатство. А якщо ще проводити подібні магічні ритуали по певним правилам, то ви отримаєте колосальний результат.

Правила проведення заговорів на багатство

Якщо ви хочете, щоб заговір на багатство спрацював найкращим чином, то його потрібно провести за певними правилами:

В яких ситуаціях можна використовувати заговір на багатство?

В домашніх умовах людина може привабити багатство у своє життя, якщо в його житті сталися наступні ситуації:

 • Проводити ритуали, читати мантри на багатство можна в тому випадку, якщо ви усвідомлюєте, що перебуваєте за межею бідності. Але тут важливо не просто благати про те, щоб грошей стало більше, а саме заздалегідь дякувати, що Всесвіт дала вам дуже багато. Важливо в цей момент вийти зі стану бідності на рівні свідомості.
 • Читати подібні ритуали можна і в тому випадку, якщо вам не вистачає грошей на здійснення якоїсь своєї мрії. Ось, наприклад, вам дуже хочеться поїхати в бажану країну, але грошей на це немає. Тоді під час читання заговору вже потрібно представляти подорож, про яку мрієте.
 • Ритуали на багатство можна проводити, якщо людині хочеться знайти улюблене і грошове справу. Ось, наприклад, дружині набридло сподіватися на чоловіка, нареченого або коханця щодо грошей, тоді сміливо потрібно читати заговір. Спеціальні заклинання в цьому випадку допоможуть не тільки розбагатіти, але ще і швидко знайти захоплення в житті. Власне теж саме може зробити і чоловік у відношенні коханки.
 • Магія для залучення грошей добре працює і в тій ситуації, коли необхідно допомогти вашим близьким. Можливо, у вас все добре, але дуже хочеться покращити стан достатку своїх близьких. У цьому випадку теж сміливо використовуйте найсильніші заговору на заможне життя.
 • Заговір зі свічками і хусткою

  Цей сильний заговір на бльшое багатство проводиться зі свічками і червоною хусткою скоріше підійде для ситуації, коли ви дуже хочете, щоб заклинання спрацювали щодо ваших улюблених людей. Щоб провести цей ритуал необхідно провести ритуал зі свічками. Знадобиться три червоні свічки і червону хустку. Якщо немає червоної хустки, то візьміть будь-яку червону тканину.

  Залишіться на самоті, щоб ніхто не міг перешкодити вам, якісно провести заговір на заможне життя. Залучення грошей починається з того, що ви запалюєте свічки. Потім розкладаєте перед собою червону тканину.

  Закрийте очі і уявіть перед собою людину, для якої ви і влаштували таке залучення грошей. Відкрийте очі дивіться на першу свічку і потрібно читати такі слова:

  «Як раб Божий (ім’я людини) піде у бік цього світу, так відкриється йому благодать грошова. Удачу він прямо самим собою і приваблює. Будинок його богатится, енергія золота до нього притягається».

  Потім дивіться на другу свічку і потрібно читати наступне:

  «Як поїде Раб Божий (ім’я людини) на ту сторону світу, так залучення срібла в його будинок неминуче. Грошей повно для нього, всю вітальню завалить. Наслідки того, що весь будинок у його сріблі. Всі радіють, та прославляються».

  Потім дивіться на третю свічку і говорите:

  «Як піде раб Божий (ім’я людини) у третю сторону, так буде повен дім його бронзових монет. Всі скрині від бронзи в його будинку ломляться. Залучення бронзи тепер для нього легко і зрозуміло. Швидше ніж зазвичай, то залучення працює для раба Божого (ім’я людини) Удачу йому притягну, достатку дам, магія працює, він відпочиває».

  Після цього візьміть хустку проведіть над кожною з свічок. Бажано залишити свічки догоріти до кінця, а хустку, щоб лежав в середині. Такий хустку на грошовий потік потрібно подарувати своїй близькій людині на наступний день. Собі цей хустку залишати не можна. Такий грошовий ритуал дуже добре працює, якщо дружина хоче, щоб чоловік розбагатів. У цьому випадку потрібно просто провести грошовий ритуал на чоловіка або просто свого чоловіка, якщо він не є чоловіком. Якщо провести цей грошовий обряд ще й у церковне свято, наприклад, в Благовіщення, то він спрацює ще потужніше. І ще можна зробити його в Новий Рік, коли рік тваринного червоного кольору. Новий Рік та новорічні свята теж мають магічну силу.

  Грошовий заговір на купюру

  Залучення грошей і великого багатства добре працюють на купюру, що і є символ грошей. Ця заговір діє краще всього, якщо проводити його на себе, а не на іншу людину. Проводиться цей обряд на грошову купюру і святу воду. Ще цей обряд обов’язково потрібно проводити на повний місяць.

  Святу воду і велику грошову купюру підготуйте заздалегідь. Звід правил для цього ритуалу свідчить, що перед тим як його проводити, бажано постити цілий тиждень.

  Вийдіть на відкритий світ разом з усіма підготовленими інгредієнтами. Так, щоб луна гарненько вас висвітлювала.

  Купюрою помахайте перед місяцем, а половину склянки води випийте. Потім читайте слова:

  «Щедрого купця до себе привертаю, для добробуту свого, на своє процвітання. Стати і мені багатим як купець, щасливою, багатою долі. Велике великим, грошове грошового. Купюра в купюрі тягнеться. Так все працює, що навіть сама вода у мене грошової стає. Деньга до грошу липне. Прийди до мене велика монета, хрустка купюра. Амінь».

  Після цього потрібно вмочити купюру в воду. Купюру вийміть, покладіть так, щоб вона сохла на місячному світлі. Воду потрібно вилити собі на ноги, вважається, що після цього ноги будуть вести тільки в грошові місця. Цей магічний ритуал добре тим, що вже через кілька днів вам зустрітися потрібний для притягання грошей людина, він допоможе вам в справах. Добре цей обряд робити по середах, але якщо це співпаде з повним місяцем.

  Заговір на квітку

  Існує таке кімнатна рослина, як грошове дерево. Прості грошові обряди можна проводити прямо на це домашнє рослина. Вважається, що, якщо провести обряди правило, то вони спрацюють не гірше, ніж заговір сибірської цілительки, або ніж заговір знаменитого Степанова.

  Потрібно придбати такий домашній квітка. Скільки він коштує дізнатися нескладно, він обійдеться вам в невелику суму. Купити його можна в будь-якому магазині кімнатних рослин. Або ж можна взяти росточок у знайомих. Якщо грошове дерево у вас вже велика, то на нього можна повісити амулети. Це можуть бути маленькі китайські монетки. Така річ коштує недорого, але при цьому силу магії вона збільшує.

  Обряди на грошове дерево потрібно проводити на зростаючий місяць, краще, якщо місяць ще молодий. Все, що потрібно це дбайливо протирати листочки дерево і каже слова:

  «Кому як, а мені багато, щоб у кожному листочку по мішечку грошей. Щоб кожен притягнув. Місяць зарядить, а вони притягнуть. Як я дбаю про вас, так і ви дбаєте про мене. Разом грошова сила».

  Слова прості, але дуже сильні. Зробити такий ритуал дуже легко. Можна проводити його на кожен молодий місяць. Ті, хто так роблять, помітили, що їм стає набагато простіше купити те, що хочеться. Для білої магії це абсолютно нормальне явище.

  Заговір на сіль

  Деякі роблять на залучення грошей тільки перевірені ритуали. Про те, що обряди на сіль – це найбільш діючі ритуали знають практично всі.

  В молодий місяць сіль потрібно смажити на сковорідці при запаленій свічці і говорити такі слова:

  «Я випалюю всі невдачі, расчищаю місце для удачі, багатства, гірку грошей привертаю, розкіш своєю подругою роблю. Є багатство, ні біди. Є достаток, немає бідності. Будинок – повна чаша».

  Ці слова потрібно повторювати протягом десяти хвилин, при цьому не переставайте смажити сіль. Потім сіль потрібно зібрати в мішечок, а вже з мішечка розсипати по чотирьох кутах вашої квартири або будинку. Можна також такий заговоренной сіллю наповнити ляльку вуду з ганчірки. Тоді в цей же вечір потрібно забиавть цвях, говорити: «бідність забиваю». І на цей цвях вішайте ляльку.

  Заговір на похорон

  Цей ритуал трохи моторошний, але зате дієвий. Він полягає в тому, що людині потрібно відправитися на кладовище і над могилою невідомого для нього людини прочитати слова:

  «Незнайомий незнайомець ти мене не знаєш, прошу тебе забрати до себе мою бідність. На заможне життя себе заговорюю. Знайти тобі мене і забрати всі біди та невдачі».

  Так потрібно читати три рази. Можна прийти на цвинтар і вдень, але в період зростаючого місяця. Деякі вважають, що це вже чорна магія, але це не так. Якщо ви потрапите на душу, яку з причини короткого списку добрих справ не пускають у рай, то душа померлого обов’язково вам допоможе розбагатіти.

  Є ще один варіант проведення цієї заговору. У цьому випадку вам потрібно перебувати на похоронах чужої людини, і читати цей заговір. Провести такий обряд в принципі нескладно. Найближчим неділю потрібно буде поставити свічку за упокій того людини, нічого страшного, якщо ви не будете знати його імені. А ще бажано поставити свічку за цієї людини у вербну неділю.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: