Заговори проти звільнення з роботи

У наш час людині без роботи досить складно прожити. Але висока конкуренція, незручності з боку колег і недоброзичливців, а іноді і поганий характер начальника – це все стає перешкодами на шляху до успішної кар’єри. Багато людей задаються питанням того, як гарантовано втриматися на своєму нинішньому робочому місці, і шукають нестандартні способи допомоги себе і свого матеріального добробуту.

Зміст:

Заговори проти звільнення з роботи

Заговір, щоб не звільнили з роботи

Для того, щоб вищі сили стали на захист людини, досить просто прочитати заговір, щоб не звільнили з роботи. А їх досить багато.

Заговорені шишки

В магічних практиках досить часто допомагають виготовлені і зачаровані магічними словами обереги. Амулети можна заговорити й іншої людини, наприклад, щоб чоловік не втратити роботу. Виготовляючи такий талісман, людина спочатку вкладає в нього позитивну енергетику, спрямовану на захист і допомогу, частіше у амулет доповнюють магічними аксесуарами, заговорюють сіль або монету. Іноді амулетом є молитва на ім’я людини. Заклинання ж закріплюють властивості предмета і запускають механізм в повну силу. У питаннях кар’єри обереги можна використовувати так само, як і в захисті будинку або дітей від стороннього впливу і впливу.

Із звичайних соснових шишок можна зробити сильний оберіг, який стане чинити оберігаюче від звільнення вплив на того, хто його виготовить. Матеріали для виготовлення дуже прості. Вони включають в себе:

 • Соснові шишки (2 шт.). Рекомендується, щоб ці шишки були принесені з бору. Обов’язково, щоб вони були новими.
 • Невелика кількість глини або пластиліну.
 • Для того, щоб зберегти місце своєї праці, проведіть наступний досить простий, але сильний ритуал. Закріпіть підстави принесених шишок в пластиліні або глині, зажните свічку поруч з дзеркалом і розігрівайте її. Потрібно максимально прикладати зусилля до того, щоб з’єднати підстави воєдино. Під час цього потрібно читати наступне заклинання:

  «Духи природи, прийдіть на підтримку мене, склейте мене з роботою само як 2 шишки між собою».

  Простий заговір в сукупності з намірами людини зробить із звичайних шишок могутній талісман, який буде захищати свого власника від звільнення. Коли ж захочеться змінити роботу, можна буде просто розділити частини оберега.

  Однак варто брати до уваги також і те, що будь-яка магічна захист не дає можливості бездумно надходити. Кожне негативний вплив, спрямований у відповідь на вчинки людини, послаблює її, поступово руйнуючи. Тому якщо самі не хочете зруйнувати силу свого талісмана, не переходьте межу вседозволеності.

  Зачаровані двері як помічник

  Досить часто самий геніальний спосіб захистити себе знаходиться прямо у нас під носом. Щодо роботи та збереження свого робочого місця. Магією можна зачарувати будь-який предмет, навіть той, який не знаходиться поруч з людиною в режимі реального часу. Існує заговір, який зробить помічником і захисником двері того кабінету, в якому знаходиться безпосередній начальник.

  Проводяться людиною обряди вимагають того, щоб ніхто не міг відвернути під час виконання простих, але наповнених силою дій. Адже в іншому разі ефект ритуалу може виявитися зовсім протилежним. І замість того, щоб людину не звільнили, він може сам на себе накликати скорочення.

  Для того, щоб захистити себе з допомогою магічних слів і двері начальника, підійдіть до його кабінету, натисніть правою долонею двері і тихим голосом вимовте заговір:

  «Духи непорочні, захистіть мене від злості, що може вийти з цієї двері,

  Вона ховається в 4 стінах і бажає заподіяти мені страждання і біль.

  Не дозвольте йому пройти через мене і взяти мій достаток.

  Моє призначення залишається моїм, а мій вибір буде при мені.

  Духи світла не дозвольте послам пекла завдати шкоди моїй роботі.

  Нехай буде так і ніяк інакше».

  Це заклинання засноване на світлої магії, тому є безпечним для інших засобом захисту. З його допомогою світлі духи допоможуть уникнути ситуації, в якій людину раптово звільнили. Якщо у людини створилася ситуація що звільнення загрожує прямо в поточний день. Тоді заговір на себе потрібно прочитати в туалеті, дивлячись собі в очі у відображенні дзеркала.

  Зачарована солома і кар’єра

  У стародавніх магічних практиках, які дійшли і до нашого часу як спадок предків, атрибутами для обрядових дій могло бути все, що завгодно. Особливою популярністю у людей відають користувалися дари природи, так як вони були надані самої Всесвіту і допомагали у виконанні бажань краще штучно створених інструментів.

  Мало хто знає, але обряди, застосовувані для збереження роботи, можуть бути проведені за допомогою простої соломи. Для проведення обряду, після якого роботодавець не звільнить того, хто його здійснив, потрібно взяти наступні речі:

 • Солома. Однією оберемки буде більш ніж достатньо.
 • Олівець, яким користувався начальник. Заговір буде працювати і в тому випадку, якщо шеф їм користувався, і тоді, коли він просто тримав його в руках. Важливо, щоб на предмет залишився відбиток енергії керівника.
 • П’ять свічок білого кольору. Білі свічки притягують до себе і магу світлі сили, які і надають потрібну нам захист від стороннього впливу.
 • Ритуал проводиться наступним чином. Свічки необхідно запалити, а отриманим канцелярським приладдям написати на листочку паперу наступне:

  «Діючи твоя,

  Вона ніяк не моя,

  Її ніяк не візьму,

  А тобі відкину».

  Коли слова написані на папері, її згортають трикутником. Гранично важливо, щоб після цього заговір опинився всередині отриманої фігури. Додайте в фігуру трофейний олівець, а отриману конструкцію обгорніть соломою. Закріплюють отриманий талісман ниткою з натуральних волокон. Щоб людину не звільнили, амулет зберігають на робочому місці.

  Важливо пам’ятати, що конструкцію не повинні бачити сторонні. Це призведе до того, що чаклунство втратить свою силу, а людина позбудеться роботи.

  Цей оберіг проти скорочення на роботі зберігають до тих пір, поки небезпека не пройде повз. Після того, як загроза минула, його необхідно спалити. Це дозволить накопичила негативної енергії, яку увібрав в себе талісман, розвіятися по світу разом з попелом.

  Дуже ефективний спосіб захистити себе від скорочення

  Люди, які можуть втратити своє місце на роботі, досить часто сильно налякані загрозою, з якою зіткнулися. І це не дивно. Тому часом прочитаний заговір або проведений ритуал стає непоганою підмогою для психологічного комфорту і впевненості в собі, що тільки полегшує роботу вищих сил у наданні допомоги.

  Запропонований ритуал показав себе, як дуже хороший спосіб уберегти себе від скорочення. Проте його проведення вимагає попередньої підготовки, щоб кожне слово, вимовлене людиною, максимально ефективно подіяло.

  Що входить у підготовку до обряду

  Підготовчі роботи, спрямовані на підвищення ефективності ритуалу, мають на увазі під собою максимально можливу очищення тіла. Це дозволить енергіям, які прийшли з ментальних та ефірних шарів світобудови, краще з’єднатися з людиною і його бажаннями і діяти краще. Проводяться вони в кілька етапів, а саме:

 • Приготувати до застосування в ритуалі новий рушник білого кольору. Ця умова є обов’язковою до виконання, в той час як інші можна виконувати за можливості і бажанням.
 • Постарайтеся очистити своє тіло, перейшовши на вегетаріанський раціон або ж зовсім сыроеденье. Дотримуватися дієти варто кілька днів до моменту здійснення магічних дій.
 • Практики рекомендують розслабити своє тіло напередодні проведення обряду допомогою ванни, сауни або лазні.
 • Одночасно з дієтою радять не дозволяти собі багато в споживанні солодких продуктів харчування, а також у вживанні кави та чаю, замінивши його трав’яним настоєм.
 • Дана підготовка до ритуалу на збереження роботи – найвірніший спосіб збільшити результативність обряду і привести її до максимуму.
 • Для того, щоб приготувати питної настій з трав, рекомендується використовувати:

 • Валеріану (корінь).
 • Аптечну ромашку.
 • Перцеву м’яту.
 • Тясячелистник.
 • Материнку.
 • Польовий хвощ.
 • Чебрець.
 • Парило.
 • Календулу.
 • Пустирник.
 • Шипшина.
 • Замість тієї трави, якої не вистачає, можливо використання іншою, подібною їй. Також можна проводити заміну складових настою на глід в сушеному вигляді або горобину.

  Настій для пиття готується наступним чином. Трави беруть з розрахунку одна чайна ложка кожної трави з гіркою на півтора літра води. Для приготування воду необхідно нагріти до температури не вище 70 градусів і нею залити збір. Наполягати потрібно протягом 2-3 годин. П’ють такий настій у теплому або холодному вигляді, при бажанні додаючи мед або лимон.

  Здійснення ритуалу

  Після того, як наше тіло очищено і розслаблено, можна приступати до виконання обряду. Дуже важливо, щоб його виконання ніхто не перервав, а в приміщенні панувала тиша. Тому важливо підібрати підходящий час.

  Сполосніть під теплим душем, після чого з допомогою рушники висушіть тіло. Після цього займіть сидяче положення на ліжку, розстеліть рушник на колінах. Важливо якийсь час просто подивитися на нього, милуючись. Після цього необхідно читати заговір:

  «Дивлюся, намилуватися не можу на свій рушник!

  Як же мені воно треба-бажано-незамінне!

  Також мій начальник грізно дивиться-вивчає мене, вивчає-розуміє, що моя праця і угодний йому, і потребен, і необхідний!

  Не можу без рушника я і дня прожити. Так і мій грізний начальник без мене не може бути.

  Буду пестити рушник довго — довго ще я, також довго і работушка залишиться моя».

  Після прочитання зі спокійною душею треба лягти спати. Якщо відчуваєте, що щось все ще заважає заспокоїтися і позбутися страху втратити роботу, можна продовжити проведення обряду щовечора, а також протягом більшого часу приймати настій з трав або дієту.

  У магічних джерелах можна знайти ще багато заговорів, які будуть називатися «гарний, дієвий, ефективний». Який з них вибрати – вирішувати тобі. У кожному з них є свої переваги, але є і складнощі в проведенні. Як людина вправі вирішувати, де йому працювати, точно так йому і приймати рішення щодо того, яке магічне засіб використовувати для того, щоб зберегти свою роботу. Це може бути обряд, що використовує такий потужний засіб, як сіль, або ж заговір, запропонований відомої сибірської цілителькою, яка допомогла не одному десятку людей.

  Важливо пам’ятати, що кожна молитва чи заклинання багато в чому залежить від того, з яким настроєм ми її застосовуємо. Важливо вірити в свої дії, в силу кожного слова і в те, що сказане в кінці молитви «амінь» закріпить вплив і захистить магічний механізм від стороннього втручання.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: