Ефективні заговори від геморою

Давним-давно, до появи офіційної медицини, наші предки лікувалися нетрадиційними методами. Одним з таких методів є заговір від геморою. Вважається, що силою та енергетикою, вкладеної в свої дії можна вилікувати будь-яку недугу.

Зміст:

Ефективні заговори від геморою

Заговір від геморою

Як проводити обряд?

Заговорювати геморой, як і будь-яку іншу хворобу, необхідно у фазі убуваючого місяця. Мета заговору усунути неприємні симптоми, що супроводжують захворювання. Читати молитви і заклинання необхідно на заході. Успіх підприємства залежить від кількох факторів:

Важливо пам’ятати, що все-таки, навіть самий сильний заговір від геморою і синців, не зможе замінити лікування медикаментами. Немає жодних підтверджень результативності цього нетрадиційного методу. За великим рахунком, все будується на самонавіюванні. Якщо вчасно не звернутися за кваліфікованою допомогою можна опинитися на операційному столі. Але, заговір від геморою варто читати, якщо ви впевнені в тому, що вам це допоможе.

Православні варіанти порятунку від недуги

Як заговорити геморой з допомогою молитви? Для лікування заклинаннями почечуя важливо налаштуватися, зібратися з думками і підготувати заздалегідь кімнату для здійснення обряду. В кімнаті встановіть ікону з ликом Богородиці. Саме вона у християн вважається покровителькою всього живого і цілителем.

Молитовні слова слід читати в повній самоті, навіть домашні тварини не повинні бути присутні в кімнаті. Перед початком тричі осените себе хресним знаменням і прочитайте «Отче наш». Найчастіше, заговорюють їжу або рідину. Краще всього для цих цілей взяти свячену воду і вимовити слова:

«Христос з могили встає, життя в ньому б’є ключем, а недуга мій зникає, на очах тане. Як Богородиця свого Сина за руку брала і водила, так само хвороба зла нехай мене покине. Амінь».

Даний заговір підходить, якщо прояви геморою слабкі.

Якщо кровоточить

Для стану, який супроводжується кровоточивістю, підійде інший заговір, для проведення якого знадобиться чиста джерельна вода з цілющого джерела:

«Рука Господа Бога і покров Богородиці. З глибини протока допоможіть прибрати болотні драговини та піщані. Уриїл, обдаруй мене силами, щоб я недругів своїх нещадно знищував, так недуга переміг і біль прогнав. Демонів вижени, від тіла відірви непотрібне, щоб кров не витікала, та хвороба не пекла. Моїм Словам збутися, а справах Господа здійснитися».

Маги радять здійснювати прочитання молитов і заговорів від геморою для отримання кращого результату протягом усього дня, адже лікування геморою заговором – це не одноразовий ритуал, а сукупність магічних впливів. Ранок повинно починатися з першого заговору проти геморою і гематом.

Тільки пробиваються сонячними променями, потрібно встати і налити собі повну кружку свяченої води. Звернутися за допомогою до небесного диска і ангелам. Слова промовити тричі і тричі осінити себе хресним знаменням, а після зробити три ковтки з кухля. Слова заговори:

«Ангел-хранитель, на тебе уповаю. Спаси і збережи мене (ім’я). Крил твоїх помах нехай болі мої вгамує. Геморой з гематомою йдете, вам тут не місце».

Дієві заклинання від чаклунки з Сибіру

Усі, хто знайомий з магічними справами, чули про знамениту сибірської цілительки Наталії Степанової. В її книжках описано безліч різних магічних заклинань і молитовних слів, які можна використовувати у боротьбі з почечуем. Чарівниця рекомендує здійснювати магічне дійство з ранку. Такий вибір часу обґрунтовується тим, що перед ритуалом потрібно відвідати храм і поставити там світоч собі на здоров’я.

Закляття від геморою і гематом для породіль:

«Здрастуй, ясний ранок, червоне Сонечко. Вилікувати сама намагаюся геморой родової. Кочка його будинок, яка в чистому полі, а не моє тіло. Піди, пропади, усохни. Господи Боже, допоможи рабу (ім’я), від недуги визволи. Амінь».

Найчастіше, перерозтягання тканин під час проходження дитини по родових шляхах призводить до утворення гематом після.

Така заговір призначається для хворих усіх категорій. Для його виконання потрібно вода з семи будинків. Рідину злити в один посуд і читати заговір від геморою рівно три рази:

«Заспокойся так вилікувати за Божим словом, за праведним справах. Через муки Ісуса, через хрест і вінець із тернини. Допоможіть мені, всевышние, не хочу я більше мучитися, страждати, болю пекельної випробувати».

Певну частину випийте води, а другою половиною необхідно обмивати уражену зону.

Закляття на різні предмети

У магічних колах вважається, що заговорені предмети мають здатність забирати хворість на себе. Хорошими перехідниками є яйця, плоди, тканина, шишки. Одним з чудодійних рослин в стародавні часи вважалася вільха. У неї є здатність вбирати негативні емоції, хвороби немов губка. Сьогодні цілителі і езотерики в один голос радять звертатися за допомогою саме до цієї рослини. Для проведення ритуалу знадобиться:

Шишки скласти в посудину. Світоч підпалити і піднести до плодів. В той час, як вони будуть горіти потрібно проговорювати:

«До шишці ялини соснова. До соснової вільхова. Жарким вогнем шишку спалю, димом хворість з мене вийде до нього піде, попіл за вітром розлетиться. До чистого тіла чистота, в якій Богородиця народила Ісуса».

Як тільки шишки згорять, попіл потрібно зібрати і викинути на перехресті. Свічку гасити можна тільки після повернення додому. Посудину потрібно заховати і не користуватися нею. Важливо встигнути загасити світоч до його повного згоряння.

Є сильне закляття на червону ганчірку. Проводити ритуал слід у ніч у фазі убуваючого місяця. Однак, якщо хвороба загострилася і з’явилися гематоми, потрібна термінова допомога, то можна проводити обряд в будь-який день. Для виконання дійства потрібен клапоть червоної тканини. Обов’язково саме в праву руку потрібно його взяти, далі акуратними рухами проведіть по геморою. Пам’ятайте, що під час дії цього вам необхідно начитувати певні слова.

«В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Існує на землі дві сестриці, гемороїдальних сайту. Одна всередині живе, інша – зовні. Вони щиплются, кусаються, на людей кидаються. Встану, перехрещусь. Хрест одягну і вийду на вулицю. Побачу нору кам’яну і покличу першу сестрицю та й покажу її будинок, там і залишу. Побачу сухе дерево – покличу другу сестрицю, червоною ганчіркою її изведу. Слова мої вірні, справи праведні. Амінь».

Закляття читають три ночі підряд. На четверте ранок спалюють клаптик.

Заключна частина

Щоб вилікувати таке захворювання, як почечимі, що супроводжується сильними болями, зовнішніми проявами у вигляді синців, необхідно медикаментозне лікування, а іноді і хірургічне втручання. Жодна баба не в змозі полегшити страждання простими словами. У період загострення люди потребують швидкодіючих ліків, таких як мазі, свічки, креми. Багато хто з цих засобів є відмінним косметичним засобом. Мазі та навіть свічки проти почечуя відмінно усувають синці під очима і прибирають зморшки.

Відгуки лікарів про всякого роду магічних діях сильно відрізняються. Можна заговорювати недуга, якщо виконувати всю запропоновану схему лікування. В такому випадку, чаклунство буде діяти в якості додаткового психологічного впливу, що допоможе прискорити процес одужання. Наші предки використовували різноманітні нетрадиційні методи, але в процесі того, як цілитель заговорює їжу або питво, можливо, предмет, він видає людині ще й ліки. Поряд з прочитанням магічних текстів застосовувалися натуральні компоненти: дьоготь, мед, трав’яні мазі, олії, які допомагали діти недуга, куди подалі.

Багато з тих, хто випробував метод на собі, переконалися в магічній силі. Нічого дивного тут немає, щоб лікування почечуя і синців було успішним, потрібно використовувати комплексні методи. Лікування заклинаннями неможливо назвати абсолютно марним. Деякі лікарі порівнюють їх дію з плацебо, проте попереджають, що необхідно виконувати потрібний мінімум профілактичних і лікувальних дій. Лікування геморою дієвим заговором – метод для тих, хто справді в це вірить.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: